Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chiseco
chiseco

chiseco

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1847
  • Znaleziska 20
  • Mikroblog 1827
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
  • Dodane (4)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (1821)
Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1835
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
27.05.2026, 21:32:19 via Android
  • 802
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
27.05.2026, 22:19:29 via Wykop
  • 335
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.05.2026, 09:15:31
  • 66
Kurnikowcy przyznajcie w koncu, ze lepiej bylo kupic SP500 i isc spac zamiast odbierac 15 telefon od lokatora w tym roku, ze:

- zepsula sie prakla
- zalalo kuchnie
- uszczelka w lodowce nie domyka
- wywiew w lazience slabo chodzi
Czoso - Kurnikowcy przyznajcie w koncu, ze lepiej bylo kupic SP500 i isc spac zamiast...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
20.05.2026, 09:20:03 via Wykop
  • 67
@Czoso: Ale czy tego esenpi można dotknonć? Nie? To w takim razie żadna ynwestycja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
Autor
20.05.2026, 09:27:26 via Wykop
  • 54
Tutaj kurnikowcy mieli miesiac triumfu kiedy na tagu pisali "ooo widzicie, macie swoja gielde" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gratulacje chlopaki
Czoso - Tutaj kurnikowcy mieli miesiac triumfu kiedy na tagu pisali "ooo widzicie, ma...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
14.05.2026, 06:19:03
  • 1699
pan chinczyk pretem po kratach xD

#izrael #usa #chiny #wojna #palestyna #geopolityka
arcxa - pan chinczyk pretem po kratach xD 

#izrael #usa #chiny #wojna #palestyna #ge...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
14.05.2026, 06:28:45 via Wykop
  • 312
@arcxa: xD
  • Odpowiedz
mariecziek
mariecziek
14.05.2026, 06:57:59 via Wykop
  • 1232
@arcxa: No nie wiem. Amerykanie i tak nie znają geografii, więc nie będą wiedzieli o co chodzi na tej mapce.
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
14.05.2026, 08:12:43
  • 104
J-----e jak się siłowały xDDD

Jakbym widział mojego starego z wujkiem jak popiją to też debile się tak ciągną za ręce xD

#polityka #chiny #usa
Zartos_Larpiarz - J-----e jak się siłowały xDDD

Jakbym widział mojego starego z wujk...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heekate
Heekate
15.05.2026, 17:29:31 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: xD
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
14.05.2026, 16:40:38
  • 23
Wstajesz i masz taki widok za oknem. Czy może być coś piękniejszego? #nieruchomosci
paczelok - Wstajesz i masz taki widok za oknem. Czy może być coś piękniejszego? #nier...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamajdama
Lamajdama
Lamajdama
14.05.2026, 16:42:24 via Wykop
  • 10

Komentarz usunięty przez moderatora

acpiorundc
acpiorundc
14.05.2026, 16:53:21 via Wykop
  • 17
Wstajesz i masz taki widok za oknem. Czy może być coś piękniejszego?


@paczelok: z plusów to nie będziesz musiał w nocy używać lampki w pokoju bo będzie ładnie świecić. A za mgłą to prawie jak pełnia księżyca.
acpiorundc - >Wstajesz i masz taki widok za oknem. Czy może być coś piękniejszego? 

...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-14 o 18.52.04

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
15.05.2026, 08:18:32
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
15.05.2026, 08:23:36 via Wykop
  • 4
@Famine: gdzie sie podziali adepci światowego zycia? Po h*j siedza w jakiej dziurze na Mazowszu- kiedy mieszkanko czeka na chętnego, roboty (jakiej?!) w waw oporowo, no o co chodzi?...
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
15.05.2026, 10:03:32 via Wykop
  • 4
@Famine: Te regaty to były od dawna zawody w j-----u kupujących na raty. Pamiętam jak to budowali i reklamy mówiły coś o 30 minutach do centrum Warszawy, a to jest Kobiałka, totalne wypizdowo. Czyli taki wynik zrobisz, ale o 2 w nocy :D Dwa, reklamowali to jako osiedle z przystanią kajakową obok i faktycznie mogłeś sobie popływać na kajaku za rozsądne pieniądze. Gdy jednak mieszkania się na osiedlu wyprzedały, to
  • Odpowiedz
del855
del855
15.05.2026, 10:30:09
  • 7
Jeden z moich ulubionych tesktow: mieszkania nie walna, bo politycy sa w nie załadowani i nie pozwolą zeby Polacy tanio nabywali domy.

Ale czemu macie takie fatalne zdanie o samych sobie? Przecież to WY wybieracie tych polityków do sejmu. Tam kij z drugą strona barykady - ci drudzy to zawsze debile i złodzieje. Ale wasi najmądrzejsi najlpesi najuczciwsi poslowie tez nie chca tanich mieszkan? To czemu na nich głosujcie?

#nieruchomosci

Dlaczego głosujesz na posla co robi wszystko zeby ceny mieszkan nie spadly?

  • Bez komentarza (samozaoranie) 38.5% (5)
  • Eeeee.... boooooo.... a wez spierd.... 46.2% (6)
  • Ja jestem niewinny, to MOJ poseł jest winny 15.4% (2)

Oddanych głosów: 13

  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
15.05.2026, 10:36:06 via Wykop
  • 5
@del855: W interesie większości wyborców jest to żeby ceny jednak nie spadały. Wytłumacz mojej babci np z jednym mieszkaniem że ma głosować na polityka który obniży ceny jej nieruchomości. No nie wytłumaczysz. Skoro jest dużo warte to na papierze jest bogata i rodzina się ucieszy ze spadku.
  • Odpowiedz
Kanusz-Morwin-Jikke
Kanusz-Morwin-Jikke
15.05.2026, 12:17:59 via Wykop
  • 3
no i na kogo głosują? Nie na tych posłów co to im rzucaja kłody pod nogi w mieszkaniwoce?


@del855: gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane.
  • Odpowiedz
SilesianPill
SilesianPill
11.05.2026, 10:44:32
  • 41
"Protesty rodziców, którzy nie chcą zgodzić się na zamykanie lokalnych szkół, wybuchają w całej Polsce od początku roku. Demonstracje i pikiety odbyły się m.in. w Pisarach w województwie lubelskim, Humieńcinie na Mazowszu, Rogoźnie w Wielkopolsce czy Gęstowicach w województwie lubuskim. Mieszkańcy organizują petycje, przychodzą na sesje rad gmin, publikują emocjonalne nagrania w mediach społecznościowych."

A to dopiero początek nadciągającej fali likwidacji.

#demografia #nieruchomosci #ekonomia #polska
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
11.05.2026, 10:45:41 via Wykop
  • 39
@SilesianPill: Musimy coś z tym zrobić sensownie i to natychmiast. Z jednej strony mamy gminy gdzie cieżko skleić 10 osobową klasę a z drugiej Wsie gdzie dzieciaki do szkoły na dwie zmiany śmigają bo wiocha to sypialnia większego miasta.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
11.05.2026, 11:06:29 via Wykop
  • 41
@SilesianPill: zeby to tylko szkoly. Na pelnej k----e zaczyna wjezdzac prywatyzacja sluzby zdrowia. To dopiero bedzie kwik Polaczkow, jak sie okaze, ze zamiast darmowych wizyt za rok, beda wizyty za 3 dni, ale za 500 zl, platne z gory. I jak zapomnisz to kasa przepadla.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
05.05.2026, 08:24:02
  • 830
W całej dyskusji nad spadkiem dzietności praktycznie nikt nie bierze pod uwagę dość istotnego czynnika.
Możecie mnie dowolnie zamordować w komentarzach ale i tak to napiszę. Spadek dzietności to nie tylko pieniądze, mieszkania i praca, ale też ogromna zmiana modelu rodzicielstwa.

Kiedyś dziecko szybciej wchodziło w świat samodzielnie. Szło samo do szkoły, bawiło się na dworze bez ciągłego nadzoru, pomagało w domu albo w polu, miało więcej kontaktu z rówieśnikami bez obecności dorosłych.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
05.05.2026, 08:36:42 via Android
  • 389
@Sin-: jeszcze przed II WŚ dla 70 % narodu dzieci to była głównie inwestycja, darmowe parobki na gospodarce i gwarancja opieki na starość.
  • Odpowiedz
shiverr
shiverr
05.05.2026, 09:15:21 via Wykop
  • 492
@Sin-: Dorzuć jeszcze do tego całkowity zanik wielopokoleniowości. Ludzie wyprowadzają się od rodziców, często z mniejszych miejscowości do wielkich miast. Tak jak kiedyś dziadkowie byli w stanie odciążyć rodziców zajmując się wnukami, tak teraz trzeba sobie radzić samemu.
  • Odpowiedz
erni13
erni13
18.04.2026, 14:01:35
  • 241
W Niemczech uwielbiam to, że tak wyglądają parkingi na paskudnych osiedlach z gównianymi mieszkaniami na którym mieszkają głównie Turcy i Albańczycy.

Pojedziesz natomiast na dzielnicę gdzie są wielkie i drogie domy z trawnikami o które dbają zatrudnieni ogrodnicy to przed nimi stoją Golfy 5 i jakieś randomowe Fordy XD

#niemcy #emigracja #motoryzacja
erni13 - W Niemczech uwielbiam to, że tak wyglądają parkingi na paskudnych osiedlach ...

źródło: IMG_8615

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
18.04.2026, 14:05:29 via Wykop
  • 501
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
18.04.2026, 14:07:01 via Wykop
  • 178
@erni13: na te auta zrzucają się całe rodziny, spłacając jedne karty kredytowe innymi.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
20.04.2026, 13:43:13
  • 506
Około 38 000 Japończyków mieszka w Niemczech. W ciągu roku spowodowali dwa przestępstwa z użyciem przemocy. 25 000 Algierczyków w tym samym roku popełniło 1729 przestępstw z użyciem przemocy.

13 000 mniej ludzi, 1727 więcej aktów przemocy.
#bekazlewactwa #niemcy #ciekawostki #statystyka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
20.04.2026, 13:45:04 via Wykop
  • 179
@nowszyja: na kim taki przeciętny Japończyk w Niemczech mógłby użyć przemocy? nawet baby od niego sporo większe
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
20.04.2026, 13:49:29 via Android
  • 613
@darek-jg: To wszystko tłumaczy. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
Nicolau
Nicolau
Nicolau
25.04.2026, 20:53:47
  • 7
#nieruchomosci bańka pęka
Nicolau - #nieruchomosci bańka pęka

źródło: obraz

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlkvv
Dlkvv
Dlkvv
26.04.2026, 06:53:28 via Android
  • 8
@Arivederczi: To się musiało wydarzyć. Na rynku pracy jest kryzys, dobrze płatne stanowiska w SSC są automatyzowane, albo przenoszone do tańszych krajów.

Kto ma wynajmować te mieszkania po 5k, kasjerki i studenci?
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
26.04.2026, 08:31:36 via Wykop
  • 9
@Dlkvv: u mnie przy 29. Listopada o------i taki ogromny akademik. Sprawdzalem ceny - pojedyncze klitki, no fajne w sumie bo maja i silke i inne atrakcje, w kazdym razie cena za miesiac takiej klitki? 2500 zl. Jest chyba 300 czy 400 takich klitek, a zamieszkane jest ok 5-10, a wystartowal juz dobre 8 miesiecy temu.

To pokazuje jak ogromna nadpodaz jest mieszkan na wynajem, i ze jesli cos jest zbyt
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 28.04.2026, 09:54:48
  • 190
#nieruchomosci #kredythipoteczny
Pamiętam jak brałem kredyt na mieszkanie w 2012, ogólnie panowała tu szydera i pogarda względem kredyciarzy, bo najlepiej było wyjechać do Hansa na szparagi i kupić za gotówkę...Albo mieszkać u starych i oszczędzać. Tak radziły wykopky, bo kredyty to było wtedy największe zło. Za rok mieszkanie będzie spłacone a przy tych śmiesznych ratach nawet tego nie odczuwałem. Pamiętajcie żeby zawsze robić odwrotność tego co radzą wykopky
A.....l - #nieruchomosci #kredythipoteczny
Pamiętam jak brałem kredyt na mieszkanie w...

źródło: IMG_9750

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-cilos
tomasz-cilos
28.04.2026, 09:55:36 via Wykop
  • 982
@Autohandel_lawety24pl: no ale ile ty k---a wziąłeś 70k i się chwalisz że masz małe raty XD
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte
Autor
28.04.2026, 09:59:32 via Wykop
  • 273
@tomasz-cilos: @xyz_xyz 45mkw do remontu od menela. Wynegocjowałem z 78. Takie wtedy były ceny mieszkań w powiatowym
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
06.10.2025, 12:24:48
  • 939
Chyba nic bardziej sojowego dzisiaj nie zobaczę xD

#blackpill #simp #cuckold #kukold #sojak
Piter1489 - Chyba nic bardziej sojowego dzisiaj nie zobaczę xD 

#blackpill #simp #cu...

źródło: 1000010182

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter1489
Piter1489
Autor
06.10.2025, 12:26:14 via Wykop
  • 684
@Piter1489:
Piter1489 - @Piter1489:

źródło: 1000010183

Pobierz
  • Odpowiedz
w.....7
w.....7
konto usunięte 06.10.2025, 12:52:14 via Wykop
  • 440
@Piter1489: ehh i ten estrogen wylewający się z jego twarzy XD
śladowe ilości testosteronu to max
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
10.11.2025, 05:59:22
  • 380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Novus_123
Novus_123
Novus_123
10.11.2025, 07:09:28 via Wykop
  • 202
@gerwazy-oko: teraz się rozwodzi
  • Odpowiedz
slawomirus
slawomirus
10.11.2025, 07:39:23 via Android
  • 441
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
25.04.2026, 04:27:49
  • 320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damianooo8
damianooo8
25.04.2026, 05:13:32 via Wykop
  • 531
chwilowo zagrzałeś się ty. Masz jakieś konkretne anse do tego, co napisał Forbes?


@Kj5s6f2dk7s54o: @Prawdziwy_Oponiarz: Czy wy właśnie bronicie syjonistycznej tuby propagandowej? Gazety, o tematyce biznesowej, która nagle, podobnie jak wiele innych korporacyjnych mediów, zaczęła podburzać kobiety w stronę nienawiści wobec mężczyzn?
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 25.04.2026, 06:32:02 via Wykop
  • 131
@1-1-1-1: ale wyzywanie od inceli, brzydkich, wyśmiewanie się z wzrostu (czyli cechy, na którą nie ma się wpływu) i innych rzeczy to już jest git?
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
25.04.2026, 16:36:31
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
25.04.2026, 17:51:31 via Wykop
  • 3
@SlowSnake: świeże, nowe
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
25.04.2026, 18:58:13 via Wykop
  • 2
@SlowSnake: bobek za mało podobny
  • Odpowiedz
styxu
styxu
22.04.2026, 07:22:59
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
22.04.2026, 07:28:03 via Wykop
  • 281
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 22.04.2026, 08:09:21 via Wykop
  • 248
@styxu: i oczywiście te czterdziestki będą uderzać do dwudziestoletnich chłopaków - wtedy to go girl, odnajdywanie siebie.
Jak czterdziestoletni mężczyzna rzuci swoją babę na rzecz 26-letniej dziewczynki, to wtedy jest grooming i wstyd xd
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
22.04.2026, 11:18:14
  • 138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
22.04.2026, 11:21:50 via Wykop
  • 287
@PrzodownikPracyZaGrosze: jakby to baba napisała z taką gardzielą obwisłą to już by miała setki propozycji od spermiarzy wyjścia do kina
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 22.04.2026, 11:39:03 via Wykop
  • 438
@PrzodownikPracyZaGrosze: nie wiem czy to jest wrzucone na jakiejś grupce, ale takie wiadomości powinny być filtrowane, bo chłopak nikogo nie znajdzie, a tylko zapewni facebookowym grażynom ubaw ( co jak wiemy, jest efektem typowej dla kobiet empatii). Szkoda typa, no ale co zrobić, życie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 92
  • Strona 1 z 92
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.08.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking