#elfickidokturnauk #kasiababis Ale mi się kolabo wyświetliło na YT xD MMaj najpierw ciśnie u siebie oraz na #bezschematu po Babis, za rodzaj "contentu", za manieryzmy, wizerunek, klasizm i lewicość sprowadzającą się do wojenek kulturowych. Następnie oczywiście przypadkiem tak wyszło, że nagrywa razem z nią po tym, gdy ta spięła się z jego ex psiapsiółą Filipem, i po tym, jak ten zintensyfikował swoje szkalowanie Filipa na twitterze
@cavird: akurat babisowa to taka typiara z dużym ego - ciśnie po uprzedzonych ludziach wyśmiewających lub cynicznie komentujących odmienność. Szkoda że robi to samo ¯\(ツ)/¯
@Huptys: czy dobrze rozumiem że jeden niemal 40; letni doktor obrabiał dupę drugiemu niemal 40 letniemu doktorowi w komentarzach i siebie na kanale ii jednym z argumentów był fakt, że ów zarabia na swoim kanale oraz monetyzuje oglądalność na tyle że może się z tego utrzymać? Samemu będąc zatrudnionym na ciepłej dobrze płatnej posadzie, nie przez swoją alma mater, a dopiero przez uczelnię na której zupełnym przypadkiem rolę profesora pełnilo
@T3sla: mniej więcej, dodatkowo mało kłaczy, nie śmierdzi psem, nie przywiązuje uwagi do terytorium więc mało szczęka, no i jako chart lubi biegać więc jest powód aby ruszyć 4 litery
Wyobraźcie sobie sytuację, że na polskim YT pojawia się filmoznawca, jednocześnie wykładowca zajmujący się miedzy innymi filmami na jednaj z bardziej prestiżowych uczelni. Co jakiś czas popełnia recenzję, wyjaśni, że aby mieć pogląd na temat filmów trzeba mieć przegląd , a podczas wspólnego omawiania filmów będzie rzucał hasło co i jak twórcy filmowi powinni robić aby to działało. Jednocześnie nie ma pojęcia, kto jest odpowiedzialny za scenariusz filmów takich jak „Pewnego razu
gildia magow w tej grze jest "bardzo dobrze napisana"
@xXxV4r3l5ExXx: Zadania gildii magów, które łatwiej przejść nordem z dwoma toporami, lub łucznikiem skrytobójcą ;) a ilość wydarzeń kiedy trzeba użyć magii można policzyć na placach jednej dłoni. Nie mówiąc już o fabularnej biedzie i nijakości tego questchaina (jak i wielu innych w Skyrim)
Oglądając Maja, widać od razu jego wady: narcystyczne podejście, arogancję, irytujący śmiech czy po prostu bycie słabym w gry, co często kończy się w-----------i napadami złości.
Nie można mu za to odmówić inteligencji i ogromnej wiedzy w konkretnych tematach. Może nie wie, kim jest Dan Houser, ale za to potrafi polecić setkę książek z interesującej Cię tematyki, wskazać z imienia i nazwiska topowych kompozytorów muzyki do gier i rozłożyć
#bezschematu robi dyskusję na temat "Czy umiemy jeszcze ROZMAWIAĆ o popkulturze?" Dyskusja oczywiście polega na tym, że osoby z niemal identycznym światopoglądem, niemal tym samym podejściem do kultury, narzekają na widzów nie zgadzających się z nimi. Wymiana poglądów między ludźmi o tych samych poglądach i niemal identycznym podejściu do popkultury. Dyskusja w bezpiecznym gronie, które przytaknie w większości "tejków" Jaki w ogóle ma sens taka "dyskusja" ? Czy nie jest
Pozbyłem się dzieci, na zewnątrz jakoś nieprzyjemnie, więc jak przystało na #dadgamer zabieram się za psuciee rynku gier, ogrywając gry. Zamiast, jak ludologiczna sól tej ziemi, oglądać jak gra ktoś inny, lub jeszcze lepiej oglądać jak ktoś ogląda czyiś gameplay, bądź jego fragment. #ludologia #kiszak #gry
amiast, jak ludologiczna sól tej ziemi, oglądać jak gra ktoś inny, lub jeszcze lepiej oglądać jak ktoś ogląda czyiś gameplay, bądź jego fragment.
@cavird: O nie! Jeszcze się okaże, że masz własne zdanie i gust więc nie będziesz przyjmował opinii innych ludzi na dane rzeczy i traktował jej jako swojego zdania xD Spoko, ja jeszcze dzieci nie mam co prawda, ale też już pewnie dadgamer bo ostatnio Mafie III ogrywam
@cavird: jeszcze napisz, że wydałeś na grę która jest dla Ciebie tylko zwykłym, czysto rozrywkowym zabijaczem czasu ponad 300 zl. Zabijasz branże i uj ( ͡°͜ʖ͡°)
jesli mowa o patch 8 z nowymi podkladami itp to raczej obstawial bym luty, skoro w styczniu mieli ruszyc z testami, potem trzeba poprawic to co wyjdzie w testach itp
@3mortis: No właśnie o to, bo już w grudniu w dniu gdy chciałem zacząć grać od nowa pojawił się news o tym patchu, ale myślałem że to jest już tuż za rogiem :/
@Eugeniusz_Zua: domyślam się że to co zwykle, «Francja», «woke niszczy Wszechświat», «we Francji by na mnie pewnie mówili Gelsaque», [losowo wymienione czyjeś nazwisko]
źródło: 2026-04-21-115124_hyprshot
Pobierz