Te wszystkie obligacje skarbu państwa notowane na giełdach to są w większości zmiennoprocentowe? Dlatego mówi się, że koszt obsługi długu wzrasta? Czy są też stałoprocentowe?
Ruszam w dluga podroz z #gdynia do #wroclaw wiec czas ograc ponownie #pokemon shinig diamond . Tym razem team z samych stalowych. Dzieki pokemon arceus i aplikacji pokemon home mozna zewoluwac szybko co trzeba i przerzucic miedzy grami. #nintendoswitch
Rentowność obligacji przekroczyła szczyt z czerwca osiągając historyczne maksimum. Zastanawiam się czy obligacje, w których przetrzymuję część płynnego kapitału to na pewno takie bezpieczne aktywo jak to powszechnie się uważa.
Mam położone stopnie na beton drewniane bukowe. Rezygnuję z drewnianej balustrady na rzecz metalowej. Stolarz metalowej nie chce zrobić :). Zlecam komuś innemu.
Muszę się dogadać ze stolarzem ile teraz z całości kwoty stanowiła balustrada. No właśnie ile? Schody standardowe do bólu na piętro w domu w kształcie U. Balustrada od półpiętra.
Co dokładnie powinien zrobić agent nieruchomości podczas pośrednictwa w sprzedaży mieszkania? Spodobała mi się jedna oferta i pytam ile biorą prowizji, spodziewałem się maksymalnie 0,5%, a Oni odpisali 2% od kupującego i 2% sprzedającego, patrzę w innym biurze też jest oferta i pobierają już 2,5% od kupującego.
Może warto bezpośrednio z właścicielem się skontaktować? Chyba, że naprawdę jakoś wnikliwie to sprawdzają? bo w sumie bym wolał tą kasę przeznaczyć na ciekawsze rzeczy?
Takie coś dzisiaj wyciągnąłem ze skrzynki na listy (osiedle bliźniaków deweloperskich budowa od 2015 do 2018). To co, gejowe anonse czy co innego polecacie? ( ͡°͜ʖ͡°)
@Balactatun: Właśnie się pytam czy jest jakiś evaluation period. I nie ma deadlineów tylko na bieżąco ma być robione. Taski są małe, ale stack jest dosyć wymagający. Od razu powinno być wiadomo z kim mamy do czynienia
#nieruchomosci 1. Bierzesz kredyt na powiedzmy 500 tys. PLN 2. Kupujesz mieszkanie od dewelopera na raty 3. Płacisz miesięcznie deweloperowi ratę za mieszkanie powiedzmy 3 tys. 4. Do banku oddajesz też 3 tys. 5. 6 tys. kosztów stałych = 72 tys. kosztów stałych na rok
@zloty_wkret: Ja p------e xD Coś się nie zgadza chyba xD
Trzech przyjaciół jest w restauracji. Pod koniec posiłku kelner przynosi im rachunek w wysokości 30 dolarów. Każdy następnie daje 10 dolarów. Kelner zwraca pieniądze właścicielowi restauracji, który zauważa błąd w rachunku. Posiłek kosztował w rzeczywistości 25 dolarów. Więc trzej przyjaciele przepłacili 5 dolarów. Dlatego szef daje kelnerowi 5 monet po 1 dolara, aby zwrócić je klientom. Ale kelner, chcąc zarobić
Mieszkanie 75 metrów, 4 pokoje, Garderoba, WC, łazienka, do centrum miasta Wojewódzkiego 6 km - cały czas się zastanawiam czy nie zbyt mała klitka, narazie jestem tylko z dziewczyną, ale z czasem dzieci pewnie wpadną... #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
@mister_pink: Ok. Dzięki za radę, nie wiedziałem. Zobaczę jak to poprawić.
@virusriddle: No jest minimalny spadek w przeciwnym kierunku, ale tak musi być. Jak ktoś wspomniał, w górę z--------a i się na siebie nie patrzy. ( ͡°͜ʖ͡°)
@skaza: Dlaczego pośmiewiskiem? Sam zrobiłem. Działa. Nie cieknie. Miejsce na szufladę jest. Cel osiągnięty i pewnie nie będę musiał tego przez lata tykać
Cześć Mirki. Chciałem się Was poradzić bo mam dosyć dziwną sprawę z różową. Lubię wcześnie wstawać, mniej więcej w okolicach piątej rano i mieć zaplanowany cały dzień z góry, aby maksymalnie efektywnie wykorzystać swój czas. Z różową poznaliśmy się mniej więcej rok temu na siłowni, jeszcze w czasach lockdownu. Wtedy nie było zbyt wiele czynnych siłowni, a ta na którą uczęszczałem pracowała „incognito”. Z racji tego, że wstaję wcześnie to siłownię mam zaplanowaną punktualnie
Ja tylko przypominam, że od stycznia zostaną odblokowane ceny prądu, witamy w drugiej Turcji ( ͡°ʖ̯͡°)
Zaraz rzucą jeszcze więcej tarcz i inflacja 50%. Jak ktoś myślał że nieruchomości ochroniły przed inflacją, to niech sprawdzi wykres dolara za ostatnie lata, wzrost w złotówce był nic nie warty, dziękuję za uwagę.
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: Ale mi przypomniałeś. Rzeczywiście coś przypominam sobie czytałem rok temu o tym. A czemu teraz się o tym nie mówi? Czy coś się zmieniło?
Kuchnia do oceny Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dole jest zmywarka, a nad nią miejsce na kontakty oraz małe agd(ninja 9 in1, blender, ryzowar) 2 wersję, pierwsza z płytkimi szafkami, druga górne głębsze. Blat laminowany (granit nie dla robaka), servo drive dla szuflady że smieciami
Jednak granie w uno jest pouczające ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1665723273Nfy4GmPEd3ozXewJuRHrsN.jpg
Pobierz