Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
breakdown1

breakdown1

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14667
  • Znaleziska 308
  • Mikroblog 14359
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 21
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 20:09:50
  • 2
Posłuchajmy słów mistrza na otarcie łez

#gielda
breakdown1 - Posłuchajmy słów mistrza na otarcie łez 

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
wczoraj, 21:10:36 via Wypiek
  • 0
@Blackhorn hahah, no to “nie?” pada zdecydowanie za często xd
  • Odpowiedz
lew_grizzly
lew_grizzly
lew_grizzly
wczoraj, 20:23:02
  • 0
są tu jacyś koneserzy AJONKU? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 20:32:25 via Wypiek
  • 0
@lew_grizzly jest kilku, np @bluffek, @pollk, @ajonku
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 21:07:51 via Wypiek
  • 1
@lew_grizzly zgadza się (a tak na prawdę to jeden i ten sam ziomek co ciągle usuwa konta i wraca pod innym naganiać na IonQ xD)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
wczoraj, 21:02:08
  • 14
Poszukajmy winnych tej zwały, ale nie można typowac panów z brodą i malutkimi czapeczkami
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 21:05:29 via Wypiek
  • 2
@widmo82
breakdown1 - @widmo82
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 20:48:54
  • 1
#gielda #ciekawostki
breakdown1 - #gielda #ciekawostki

źródło: image_picker_59F8811F-7D6F-4308-91C5-975CB9DA304E-10224-000003B612969103

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
wczoraj, 20:57:11 via Wypiek
  • 0
@hellb0y tipranks
  • Odpowiedz
Ko_Otu
Ko_Otu
wczoraj, 20:51:04
  • 59
Cel na wczoraj : wyciągnąć 1000zl profitu
Cel na dziś: wyjść na zero
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 20:52:30 via Wypiek
  • 81
@Ko_Otu cel na poniedziałek: stracić maksymalnie 2000 zł
  • Odpowiedz
bar125
bar125
wczoraj, 19:49:36
  • 145
#gielda #kryptowaluty
bar125 - #gielda #kryptowaluty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 19:58:36 via Wypiek
  • 2
@ossprime szukałem ostatnio tego filmiku, muszę sobie zapisać w końcu i go pociąć pod swoje shitposterskie potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
wczoraj, 19:03:43
  • 10
O kur.... ale mnie wymiotło

#gielda
TheDarkSideOfTheMoon - O kur.... ale mnie wymiotło

#gielda

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 21-02-13

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 19:05:03 via Wypiek
  • 1
@TheDarkSideOfTheMoon chyba mocno w smieciuszki poubierany ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo all in Micrą
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 18:34:09
  • 12
No takiej zwały to dawno nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - No takiej zwały to dawno nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_23AA3DD7-2CDB-4BB6-9AD8-EAEA42758619-10001-000003988ABAF083

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
wczoraj, 18:51:21 via Wypiek
  • 0
@pmaniek nie było mnie wtedy
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 17:49:22
  • 8
I tak to się żyje na tej wsi

#gielda #wykopinvestments
breakdown1 - I tak to się żyje na tej wsi 

#gielda #wykopinvestments

źródło: image_picker_293FA5A4-D76E-45DB-8118-49CF5284B19E-9594-00000390D25D2EFE

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczekRecords
PaczekRecords
wczoraj, 17:50:02 via Android
  • 1
@breakdown1: chuop co poinwestował
  • Odpowiedz
sforce
sforce
wczoraj, 17:50:09 via iOS
  • 15
@breakdown1: a my w XTB
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
wczoraj, 16:46:35
  • 3
#gielda
@Ryzcel dalej podtrzymujesz zdanie o górce? bo nie wiem czy już mogę dokupować czy jeszcze zaczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rakaniszu - #gielda 
@Ryzcel dalej podtrzymujesz zdanie o górce? bo nie wiem czy już ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 16:47:54 via Wypiek
  • 1
@rakaniszu bardzo ładnie ustrzelone ( ͡° ͜ʖ ͡°) na sprzedałem za 940, potem urosło co prawda wyżej, ale widzę że wróciło już po mnie :D
  • Odpowiedz
kubert_robica
kubert_robica
kubert_robica
wczoraj, 16:39:48
  • 2
#gielda siema mirki, jestem tu nowy i niedawno za namową kolegi taksiarza wydałem moje oszczędności na akcje spółki micron. zauwazyłem dzisiaj że akcje tej spółki ostro poleciały w dół, co jest dziwne bo kolega mówił że przewodniki to teraz nic tylko rosną. czy możliwe że na aplikacji maklerskiej wystąpiły jakieś problemy techniczne czy o co chodzi? skąd te minusy? w najgorszym przypadku czy możliwe jest żeby cena akcji spadła poniżej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 16:40:49 via Wypiek
  • 0
@kubert_robica niestety tak
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 16:39:09
  • 4
Trzeba było sprzedać tego Oracle po 250$, przecież to była dobra cena ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herm1t
Herm1t
wczoraj, 14:48:58
  • 1
Ale jest jakiś konkretny powód tego krachu?

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:53:41 via Wypiek
  • 1
@Herm1t
breakdown1 - @Herm1t

źródło: image_picker_2EA9476E-E5DB-4ECD-9EFC-61906CB208A8-9336-0000035EE264AE43

Pobierz
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
wczoraj, 14:27:17
  • 3
#gielda

Instrukcja obsługi przy spadkach

1. Rynek nie jest twoim opiekunem
2. Rynek nie bedzie cie uspokajał
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:32:21 via Wypiek
  • 3
@mimik739 pogłaszcz mnie ryneczku
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
wczoraj, 14:21:39
  • 23
#gielda Oszukaliście mnie. Odwróciłem wykres i dalej jest lipa
wscieklykabanos - #gielda Oszukaliście mnie. Odwróciłem wykres i dalej jest lipa

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:22:49 via Wypiek
  • 4
@wscieklykabanos Bo trzeba odwrócić o 90 stopni, nie 180
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
wczoraj, 14:03:46
  • 76
#gielda przez tydzień byłem bogaty, wcale nie byłem szczęśliwszy więc teraz jak bieda przyszła też nie będę się martwił
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:13:59 via Wypiek
  • 43
@Wincyjpracydoobra doskonały mindset
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
wczoraj, 14:04:52
  • 2
XD #gielda
bonzo_fugazi - XD #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:13:14 via Wypiek
  • 0
@bonzo_fugazi gdzie sobie można to sprawdzić? :D
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:07:19
  • 8
Marzy mi się kupić 20 akcji Microna za 14 000 $ i sprzedać je za 22 000 $ po 3 tygodniach

Grubas musisz

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
wczoraj, 14:09:00 via Wykop
  • 2
@breakdown1: co to za spadki jak łapie teraz wycene sprzed tygodnia.. pathetic..
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 wczoraj, 14:01:34
  • 3
Jak dobrze że skasowałem apke kilka dni temu i oglądam zwalę w TipRanku, patrząc na niektóre spółki i pamiętając orientacyjnie po ile je kupowałem (większości nie pamiętam)

Micron daje dobrze czadu. Leci jak domino ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
wczoraj, 14:03:05 via Wypiek
  • 1
@john_transvolta ja ani nie mam za co dokupić, ani nie planuję robić żadnych roszad w portfelu, to skasowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
minor983
minor983
wczoraj, 13:53:53
  • 6
Niech spada jak najniżej, gotówka czeka
#gielda
minor983 - Niech spada jak najniżej, gotówka czeka
#gielda

źródło: photo_2026-06-05_15-52-17

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 wczoraj, 13:55:22 via Wypiek
  • 10
@minor983 sporo hajsu się marnuje na 0.5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Dziecko późnej hossy (Nie jestem sówka inwestówka)

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking