są tu jacyś koneserzy AJONKU? #gielda
breakdown1 via Wypiek
- 0
breakdown1 via Wypiek
- 1
@lew_grizzly zgadza się (a tak na prawdę to jeden i ten sam ziomek co ciągle usuwa konta i wraca pod innym naganiać na IonQ xD)
- 14
Poszukajmy winnych tej zwały, ale nie można typowac panów z brodą i malutkimi czapeczkami
#gielda
#gielda
breakdown1 via Wypiek
- 2
breakdown1 via Wypiek
- 0
@hellb0y tipranks
- 59
breakdown1 via Wypiek
- 81
@Ko_Otu cel na poniedziałek: stracić maksymalnie 2000 zł
- 145
breakdown1 via Wypiek
- 2
@ossprime szukałem ostatnio tego filmiku, muszę sobie zapisać w końcu i go pociąć pod swoje shitposterskie potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
breakdown1 via Wypiek
- 1
- 12
breakdown1 via Wypiek
- 0
@pmaniek nie było mnie wtedy
@breakdown1: chuop co poinwestował
@breakdown1: a my w XTB
breakdown1 via Wypiek
- 1
@rakaniszu bardzo ładnie ustrzelone ( ͡° ͜ʖ ͡°) na sprzedałem za 940, potem urosło co prawda wyżej, ale widzę że wróciło już po mnie :D
#gielda siema mirki, jestem tu nowy i niedawno za namową kolegi taksiarza wydałem moje oszczędności na akcje spółki micron. zauwazyłem dzisiaj że akcje tej spółki ostro poleciały w dół, co jest dziwne bo kolega mówił że przewodniki to teraz nic tylko rosną. czy możliwe że na aplikacji maklerskiej wystąpiły jakieś problemy techniczne czy o co chodzi? skąd te minusy? w najgorszym przypadku czy możliwe jest żeby cena akcji spadła poniżej
breakdown1 via Wypiek
- 0
@kubert_robica niestety tak
- 1
breakdown1 via Wypiek
- 1
- 3
#gielda
Instrukcja obsługi przy spadkach
1. Rynek nie jest twoim opiekunem
2. Rynek nie bedzie cie uspokajał
Instrukcja obsługi przy spadkach
1. Rynek nie jest twoim opiekunem
2. Rynek nie bedzie cie uspokajał
breakdown1 via Wypiek
- 3
@mimik739 pogłaszcz mnie ryneczku
breakdown1 via Wypiek
- 4
@wscieklykabanos Bo trzeba odwrócić o 90 stopni, nie 180
#gielda przez tydzień byłem bogaty, wcale nie byłem szczęśliwszy więc teraz jak bieda przyszła też nie będę się martwił
breakdown1 via Wypiek
- 43
@Wincyjpracydoobra doskonały mindset
breakdown1 via Wypiek
- 0
@bonzo_fugazi gdzie sobie można to sprawdzić? :D
Marzy mi się kupić 20 akcji Microna za 14 000 $ i sprzedać je za 22 000 $ po 3 tygodniach
Grubas musisz
#gielda
Grubas musisz
#gielda
@breakdown1: co to za spadki jak łapie teraz wycene sprzed tygodnia.. pathetic..
Jak dobrze że skasowałem apke kilka dni temu i oglądam zwalę w TipRanku, patrząc na niektóre spółki i pamiętając orientacyjnie po ile je kupowałem (większości nie pamiętam)
Micron daje dobrze czadu. Leci jak domino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Micron daje dobrze czadu. Leci jak domino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
breakdown1 via Wypiek
- 1
@john_transvolta ja ani nie mam za co dokupić, ani nie planuję robić żadnych roszad w portfelu, to skasowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
Niech spada jak najniżej, gotówka czeka
#gielda
#gielda
źródło: photo_2026-06-05_15-52-17
Pobierz
breakdown1 via Wypiek
- 10
Dziecko późnej hossy (Nie jestem sówka inwestówka)
Osiągnięcia
Mikroblogger
od 21.05.2026Mikroblogger

















#gielda