Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
breakdown1

breakdown1

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14677
  • Znaleziska 309
  • Mikroblog 14368
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 21
breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 14:07:19
  • 8
Marzy mi się kupić 20 akcji Microna za 14 000 $ i sprzedać je za 22 000 $ po 3 tygodniach

Grubas musisz

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
przedwczoraj, 14:09:00 via Wykop
  • 2
@breakdown1: co to za spadki jak łapie teraz wycene sprzed tygodnia.. pathetic..
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 14:01:34
  • 3
Jak dobrze że skasowałem apke kilka dni temu i oglądam zwalę w TipRanku, patrząc na niektóre spółki i pamiętając orientacyjnie po ile je kupowałem (większości nie pamiętam)

Micron daje dobrze czadu. Leci jak domino ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
przedwczoraj, 14:03:05 via Wypiek
  • 1
@john_transvolta ja ani nie mam za co dokupić, ani nie planuję robić żadnych roszad w portfelu, to skasowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
minor983
minor983
przedwczoraj, 13:53:53
  • 6
Niech spada jak najniżej, gotówka czeka
#gielda
minor983 - Niech spada jak najniżej, gotówka czeka
#gielda

źródło: photo_2026-06-05_15-52-17

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 13:55:22 via Wypiek
  • 10
@minor983 sporo hajsu się marnuje na 0.5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 13:17:44
  • 3
Micron idzie na 800$

Źródło: inwestorska czutka

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
przedwczoraj, 13:23:36 via Wypiek
  • 2
@MisPluszowyZWadaWymowy dokładnie tak wyglądał proces decyzyjny
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
przedwczoraj, 10:55:57
  • 1
Piszcie normalnie po polsku, a nie zgrywacie wielkich inwestorów. #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 10:57:14 via Wypiek
  • 7
@Cechini_Mistrz robimy to specjalnie by normalsi się nie w---------i

I jak widać nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 08:22:28
  • 6
#gielda

Brakuje Tomka na tagu, kiedyś by się uaktywnił i z automatu mielibyśmy po kryzysie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 08:33:19 via Wypiek
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
04.06.2026, 22:26:51
  • 2
#gielda Tomasz Trela miał co do was rację
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 04.06.2026, 22:34:38 via Wypiek
  • 4
@Ryzcel tzn co mówił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
04.06.2026, 20:28:05
  • 34
#gielda
MU kończy dzień na czerwono
After na czerwono
Isover dla pamięciorzy

Jutro od rana będę generować jakieś obrazki żeby popyt na ejaj nie spadał
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 04.06.2026, 20:36:13 via Wypiek
  • 6
@dudekk602 czekam na 8 z przodu i wjeżdżamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobrze_tu_byc
Dobrze_tu_byc
04.06.2026, 08:59:37
  • 15
#gielda jakby ktos sie zastanawial skad ten spadek to przepraszam, ale pewnie przeze mnie, bo wczoraj wrzucilem pierwszy raz na gielde kase w etf xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 04.06.2026, 09:01:01 via Wypiek
  • 13
@Dobrze_tu_byc dobrze wyglądacie z chłopakiem w avatarku ✌️
  • Odpowiedz
pht_
pht_
pht_
04.06.2026, 08:51:39
  • 134
Wyszalałem się już chyba na smieciuchach, AI i kosmosie, dlatego jestem gotowy na ETFy i obligacje, posiadam kilka zadłużeń po poprzednich decyzjach, dlatego jeśli Ci to przeszkadza nie trać mojego czasu i przesuń w lewo
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 04.06.2026, 08:53:26 via Wypiek
  • 33
@pht_ dałbym plusa, ale nie dam, bo jesteś ze wsi
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
04.06.2026, 08:02:15
  • 4
#gielda

co to za bełkot o krachu na tagu od rana? chodzi o to, ze futy na NQ na płasko po ostatnim rajdzie +30% ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
maniek74 - #gielda

co to za bełkot o krachu na tagu od rana? chodzi o to, ze futy na...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 04.06.2026, 08:03:33 via Wypiek
  • 2
@maniek74 sektor AI dostaje w------l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
03.06.2026, 19:36:54
  • 33
#gielda 11 maja wrzucałem, że portfel przebił 200k no to już przebija 250k, z--------a jak s-----l po mięsnym. Aż ciężko uwierzyć w to, że to zaraz nie jebnie
Kometaa - #gielda 11 maja wrzucałem, że portfel przebił 200k no to już przebija 250k,...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 19:38:19 via Wypiek
  • 1
@Kometaa które sektory tak pięknie pompują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karolek118
karolek118
03.06.2026, 15:48:05
  • 1
#zbieramnakomputerkwantowy #gielda @ajonku znowu konto usunął? co on taki niestabilny?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 17:18:18 via Wypiek
  • 0
@karolek118 za chwilę wróci i wychwycimy go w 3 dni jak zawsze xd
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 14:09:33
  • 4
Poproszę Micron za 800$ i wchodzę z 20 akcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
03.06.2026, 14:10:57 via Wypiek
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment nie takie wykopowe czempiony spadały 40%
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
03.06.2026, 14:11:18 via Wypiek
  • 4
@rakaniszu nie, wszedłem za 690 I sprzedałem za 940
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
03.06.2026, 14:13:12 via Wypiek
  • 1
@rakaniszu tzn to mogłem być ja tylko liczby się pomyliły
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
03.06.2026, 14:06:52
  • 18
XDDDDDDDDD #gielda
bonzo_fugazi - XDDDDDDDDD #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 14:09:10 via Wypiek
  • 0
@bonzo_fugazi gdzie taka sektorowa heatmape można zobaczyć?
  • Odpowiedz
bar125
bar125
03.06.2026, 14:00:58
  • 10
To my już niedługo, ale musimy jeszcze trochę pocierpieć
#gielda
bar125 - To my już niedługo, ale musimy jeszcze trochę pocierpieć
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 14:03:28 via Wypiek
  • 1
@bar125 ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 13:52:02
  • 1
Kyrie Elleison, zabrali mi najniższą krajową ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Kyrie Elleison, zabrali mi najniższą krajową ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_DCA490B5-D204-4A02-AC21-D4A91CC655B8-3796-0000016AAE2AF21D

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag
03.06.2026, 13:13:44
  • 90
#gielda Tomek za 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dorgarag - #gielda Tomek za 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 13:18:16 via Wypiek
  • 70
@Dorgarag ha, obligacje niby takie bezpieczne, a kto by przewidział że Rosja w tym czasie dwa razy się rozpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Di4bllo
Di4bllo
Di4bllo
03.06.2026, 12:26:09
  • 1
#gielda Ktoś tu jeszcze załadowany w $NOW? Planowałem to trzymać do ~150
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 12:50:49 via Wypiek
  • 2
@Di4bllo mam koło 20 akcji i nie planuje sprzedawać przed Donaldem Trumpem
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 03.06.2026, 10:05:45
  • 18
W czasie kiedy nie wchodzę impulsywnie sprawdzać notowań w moim portfelu długoterminowym lubię sobie np obgryzać paznokcie

Bardzo mnie to relaksuje. Polecam wszystkim usunąć apki i zrobić sobie tydzień przerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
03.06.2026, 10:07:03 via Wykop
  • 7
Bardzo mnie to relaksuje.


@breakdown1: kup sobie troche opcji. Wtedy będziesz odczuwał błogość jak nigdy wcześniej
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
03.06.2026, 10:07:33 via Wykop
  • 8
@breakdown1: To po tygodniu chyba już do kości obgryzione
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Dziecko późnej hossy (Nie jestem sówka inwestówka)

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking