Jak dobrze że skasowałem apke kilka dni temu i oglądam zwalę w TipRanku, patrząc na niektóre spółki i pamiętając orientacyjnie po ile je kupowałem (większości nie pamiętam)
Micron daje dobrze czadu. Leci jak domino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Micron daje dobrze czadu. Leci jak domino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda














Grubas musisz
#gielda