Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartowsky

bartowsky

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17092
  • Znaleziska 720
  • Mikroblog 16372
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 132
pogop
pogop
04.08.2023, 09:51:38
  • 1
#wynajdujzwykopem

Dałoby się zrobić piec do pizzy podobny do tego (ten jest do grilla), który energię by czerpał z płyty inukcyjnej? Oczywiście chodzi o to, żeby w warunkach domowych uzyskać około 300-350 stopni Celsjusza.

#pytanie #pizza #pytaniedoeksperta #fizyka #wynalazki #gotujzwykopem
pogop - #wynajdujzwykopem

Dałoby się zrobić piec do pizzy podobny do tego (ten jest ...

źródło: temp_file6159116773143575069

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 04.08.2023, 11:35:42 via Wykop
  • 0
@pogop: te nakladki na grila sa gowno warte bo grzeja tylko od dolu. Kup sobie kamien do pizzy i wrzuc do piekarnika w trybie grill. Moj stary piekarnik mimo ze oficjalnie do 250C to grillem rozgrzewal kamien do 300-320.
  • Odpowiedz
p.....6
konto usunięte 31.07.2023, 18:08:52
  • 5
Tak zwane BeChaPe, bardzo chamska pizza.

Czas przygotowania/realnej pracy: 10 minut.

Trzy sery: gouda, picante i parmezan z Lidla.
Bazylia, pomidorki i trzy rodzaje papryczki z własnego ogródka.
p.....6 - Tak zwane BeChaPe, bardzo chamska pizza.

Czas przygotowania/realnej pracy:...

źródło: IMG20230731200237

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 01.08.2023, 16:10:47 via Wykop
  • 0
@patryk_66: wygląda na niedopieczoną i spaloną jednocześnie
  • Odpowiedz
urwis69
urwis69
26.07.2023, 11:03:14
  • 11
Najbardziej nijacy i niepotrzebni kierowcy F1 z obecnej stawki to...?

Moj top 3:
- Magnussen
- Hulkenberg
- Ricciardo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 26.07.2023, 14:09:24 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
17.07.2023, 18:36:41
  • 14
Ja p------e, połowa roku za nami, ten dalej nie ma miejsca na następny sezon, ELMS albo ALMS witajcie XDD

Zapytany przez motorsport.com, czy w najbliższym czasie będzie miał okazję przetestować M Hybrid V8, odparł: - Raczej do tego nie dojdzie.

Oczywiście są pewne rozmowy na temat startów w najwyższej klasie w przyszłym roku, ale nie jest to BMW - kontynuował.

W zeszłym sezonie to przyszło naturalnie, że na podstawie współpracy z Premą
JednaRenkaJedenKaleka - Ja p------e, połowa roku za nami, ten dalej nie ma miejsca na...

źródło: Robert-Kubica-was-left-in-intensive-care-by-a-rally-crash-in-2011-888291

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 17.07.2023, 21:34:03 via Wykop
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: tradycyjnie puzzle się muszą ułożyć. A, że jedną ręką układa się ciężko to nigdy nic nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
11.06.2023, 14:09:05
  • 216
#lemans Za rok Inter Europol Competition w Hypercarach w składzie chłop bez nogi, chłop bez renki, i Kubuś Śmiechowski z lekka nadwagą
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 11.06.2023, 21:49:22 via Wykop
  • 0
@KemezrpAkwils: widzę to oczyma wyobraźni: po 22 godzinach zaciętej rywalizacji Robert Kubica oddaje samochód Szwajcarowi. Dwa okrążenia przewagi nad drugą ekipą w stawce, piękna pogoda, nic tylko dowieźć zwycięstwo do mety. Zaczyna się nerwowe odliczanie Roberta. To musi być ten rok. Godzina. Trzydzieści minut. Kwadrans. 30 sekund do końca. Robert dostaje tępym narzędziem w potylice. Śmierć na miejscu. Klątwa odchodzi razem z nim. Wygrywa Le Mans, chociaż pośmiertnie. Kuba nie
  • Odpowiedz

33

Puchacze odganiają wilka od gniazda

Puchacze odganiają wilka od gniazda
bartowsky
z
youtube.com
dodany: 10.06.2023, 21:43:17
  • 2
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    ptaki
  • #
    ornitologia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
wielowitamin
wielowitamin
03.06.2023, 08:39:01
  • 0
Zestawy lego z wysyłką z Chin to są podróbki? Jest to sprzedawane pod marką lego jako oryginalny zestaw lego tylko cena jest zadziwiająco sympatyczna.
Przykład https://allegro.pl/oferta/lego-technic-dom-s-dodge-charger-42111-13782160412
#lego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 03.06.2023, 08:42:37 via Wykop
  • 9
@wielowitamin: nie mordo, właśnie trafiłeś okazje życia. Kupuj póki jest

  • Odpowiedz

530

Spółka powołana przez PiS miała budować domy. Dostała miliony, efektów brak

Spółka powołana przez PiS miała budować domy. Dostała miliony, efektów brak

Polityczne plany rządu były ambitne. Do końca 2022 r. spółka powołana przez PiS miała wybudować 11 tys. domów z drewna i wynajmować jej mniej zamożnym Polakom. Z tych założeń niewiele wyszło, ale spółka w ciągu ostatnich sześciu lat otrzymała 120 mln zł z publicznych pieniędzy.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 02.06.2023, 06:40:47
  • 50
  • #
    polska
  • #
    polityka
bartowsky
bartowsky 02.06.2023, 09:31:26 via Wykop
  • 1
Przypomina się klasyczek:
- Co to jest: nie świeci i nie mieści się w dupie?
- Rosyjski przyrząd do świecenia w dupie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

L3stko
L3stko
27.05.2023, 08:01:36
  • 0
Czy burrata po piecu na marinarze to zbrodnia?

#pizza #jedzenie #gotujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 27.05.2023, 13:26:03 via Wykop
  • 0
@L3stko: a co cie interesuje czy koszerne, ważne żeby tobie smakowało. Do pieca bym nie wsadzał, ale po piecu bardzo prawdopodobne że bedzie pyszne. Ja to lubie burrate w kompozycji: placek z sosem pomidorowym do pieca, po piecu rukola, pomidorki koktajlowe i burrata właśnie
  • Odpowiedz
Deathspeace
Deathspeace
24.05.2023, 06:17:45
  • 4
co ten Makłowicz odpiwrdolił. Gość robi poradnik jak robić pizzę a sam się przyznaje że robi ja pierwszy raz z poradników w internecie. Sorry Robert ale to nie jest dobre #maklowicz #youtube #pizza
Deathspeace - co ten Makłowicz odpiwrdolił. Gość robi poradnik jak robić pizzę a sam ...

źródło: temp_file.png8809675194520494433

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 24.05.2023, 09:01:49 via Wykop
  • 1
@Deathspeace: jest jeszcze gorzej. Z wierzchu jest niedopieczona a spód ma zjarany na węgiel. No i n-----ł tyle sera że ojezus
  • Odpowiedz
beton92
beton92
16.05.2023, 19:26:45
  • 0
Mam aparat Nikon D5300 i robię sobie amatorsko zdjęcia głównie na meczach piłki nożnej (8 Liga Mistrzów). Od jednego z mirków zakupiłem Nikon 70-200 2.8 VR IF 1gen i jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak teraz do kompletu potrzebuje jakiś krótszy obiektyw tak aby te dwa obiektywy się uzupełniały, zdjęcie z bliższa, w pomieszczeniach z jakiś konferencji itd. Czy możecie pomóc mi z wyborem i coś polecić? Nie wiem czy to realne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 16.05.2023, 21:44:56 via Wykop
  • 2
@beton92: sigma 18-50 f2.8. Używaną znajdziesz właśnie w granicach 1000zł.
  • Odpowiedz
swag_czajnik
swag_czajnik
swag_czajnik
06.05.2023, 16:08:29
  • 0
Hejo, stoję przed wyborem pierkarnika do zabudowy.
Ma służyć do podstawowych zadań, aczkolwiek fajnie jakby upiekł dobrą pizzę, na co zwrócić?
#piekarniki #agd #pizza
swag_czajnik - Hejo, stoję przed wyborem pierkarnika do zabudowy. 
Ma służyć do podst...

źródło: temp_file.png4936722824995099371

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 07.05.2023, 09:31:09 via Wykop
  • 1
@swag_czajnik: do pizzy dobrze jak by się rozgrzewał do 300 stopni - da się już wypiec w tej temperaturze przyjemną pizzę. Do tego funkcja grill - to na niej najlepiej piec pizzę. No i czyszczenie pirolityczne a nie katalityczne. Nie potrzebujesz wkładów przy czyszczeniu a sam piekarnik jest wtedy bardziej odporny na wysokie temperatury przy pieczeniu pizzy.
Do pieczenia pizzy i tak potem potrzebujesz kamień. Nie patrzyłbym raczej na te
  • Odpowiedz
husky83
husky83
21.04.2023, 19:37:01
  • 0
#fotografia #nikon
Budżetowy obiektyw do natury (ptaki, zwierzaki), ale coś lepszego niż obecna Sigma 28-300 do Nikona D7100. Co możecie polecić?
Nie jestem w stanie stwierdzić co znaczy 'budżetowy', ale na pewno jest to coś zdecydowanie tańszego niż wymarzony Tamron 150-600 g2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 23.04.2023, 06:46:41 via Wykop
  • 0
@DurzyHarakter30: miałem 70-300 nikona i nie polecam. Potężna aberracja na 300mm nawet po przymknięciu dyskwalifikuje dla mnie ten obiektyw.
Jak już to jak ktoś wyżej napisał: sigma albo tamron 100-400. Używany może znajdziesz w granicach 2,5k a i dodatkowe 100 na długim końcu nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
zielony_goblin
zielony_goblin
07.04.2023, 06:07:12
  • 4
to nasz debiut, mój i różowej. w sumie to ona robiła pierwsza część ciasta, a robienie placka, pieczenie i reszta to już moja część. piec to ariete 909 i uwaga, wczoraj były robione pierwsze placki, w ogóle pierwsza pizza. kiedyś próbowaliśmy coś robić w piekarniku, ale wyszedł skis totalny.

nas czym muszę popracować? no dobór składników. dotarło do mnie, że jak sam kręcę placek to salami jest złym pomysłem. pizza różowej z kozim
zielony_goblin - to nasz debiut, mój i różowej. w sumie to ona robiła pierwsza część ...

źródło: temp_file.png7030944928592111310

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 07.04.2023, 20:24:52 via Wykop
  • 0
@zielony_goblin: czerwona divella jest słaba, ma W200 i nie nadaje się do długiego wyrastania. Ta zielona z biedronki gustobello jest lepsza - to tak naprawdę mąka produkowana przez 5 Stagioni o W260. Jeżeli chodzi o mąke dla początkujących totalnym samograjem jest caputo które świetnie pije wodę i świetnie buduje gluten.
Generalnie w piecu kopułowym najważniejsze to ogarnąć temperaturę kamienia i sam piec. Kup sobie pirometr jeśli jeszcze nie masz -
bartowsky - @zielony_goblin: czerwona divella jest słaba, ma W200 i nie nadaje się do...

źródło: IMG_4698

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
  • Strona 9 z 24
  • >

Chuck

  • Uzupełniłem dane w profilu, brawo ja!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking