Wpis z mikrobloga

  • 0
@Vadzior w sumie nie wiem jaki lepszy. Zastanawiałem się nad G3 Ferrari Delizia, bo jest w miarę kompaktowy i wydaje się być w porządku jak na pierwszy piec. Jak wkręce się bardziej to pewnie coś lepszego się pojawi.
  • Odpowiedz
@zaxang: ja mam pizza hobby i jak na razie zadowolony. Miałem zmienić na diavole pro ale jak pojadlem takiej tej centkowanej to stwierdziłem że jakaś gorzka przez tą spaleniznę mi się zdaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsza dla mnie jest pizza z pieca na drewno no i własną, choć nie wygląda tak spektakularne, ale ja się tak z ciastem nie bawię. Robię rano i jem na objad
Jasiek-xD - @zaxang: ja mam pizza hobby i jak na razie zadowolony. Miałem zmienić na ...

źródło: 1000000176

Pobierz
  • Odpowiedz
@zaxang: Jak masz dobry piekarnik to w piekarniku wyjdzie ci taka jak w taniej kopułce - takiej jak ten G3 Ferrari Delizia, potrzebujesz tylko kamienia i łopatki. Mój piekarnik który teoretycznie nagrzewał się do 250C tak naprawdę przy funkcji grill i umieszczeniu kamienia przy grzałce rozgrzewał kamień do 330C - a to już przyjemna temperatura do wypieku pizzy. Jeżeli chcesz kupić coś o większych możliwościach to Spice Diavola Pro, Macte Voyager
  • Odpowiedz