Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
backup

backup

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11435
  • Znaleziska 587
  • Mikroblog 10848
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
  • Dodane (10)
  • Komentowane (57)
  • Plusowane (10781)
programista30k
programista30k
przedwczoraj, 10:20:37
  • 4120
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
przedwczoraj, 10:23:48 via Wykop
  • 1223
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
przedwczoraj, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

pawelJG
pawelJG
26.05.2026, 20:22:46
  • 52
#heheszki
pawelJG - #heheszki

źródło: ezgif-4ef595b445ca6e13

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
26.05.2026, 21:01:35 via Wykop
  • 9
@pawelJG: nawet śmiechłem
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
26.05.2026, 22:13:02 via Wypiek
  • 3
@pawelJG fajne baba z chumorkiem
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
26.05.2026, 16:15:25
  • 786
🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥
Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem.
#rozdajo #konkurs
14latnawykopie - 🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku...

źródło: 1000010386

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwie-braterskie-postacie
Dwie-braterskie-postacie
26.05.2026, 16:41:34 via Wykop
  • 52
@14latnawykopie: Nie odliczyłeś złodziejskiego podatku podniesionego w tym roku przez uśmiechnięty rząd od wygranych.

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-wygranych-w-gore-oto-szczegoly-7191928853957376a.html
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
26.05.2026, 17:20:56 via Wykop
  • 126
@14latnawykopie: zakreśliłem te same liczby
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
26.05.2026, 05:29:27
  • 6
Ostatnia paczka w życiu i rzucam to g---o
#przegryw
WPogoniZaWygrywem - Ostatnia paczka w życiu i rzucam to g---o 
#przegryw

źródło: 1000015195

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
26.05.2026, 05:36:29 via Wykop
  • 3
@WPogoniZaWygrywem: powodzenia!
  • Odpowiedz
Rheinmetall
Rheinmetall
26.05.2026, 06:32:42 via Wykop
  • 0
@WPogoniZaWygrywem: ja jeszcze długo nie rzucę, nie mam powodów a pieniądze i tak nadrobię, zdrowie może i najważniejsze ale nie moje
  • Odpowiedz
i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
26.05.2026, 07:25:43
  • 18
#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Przeprowadzam się ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dopiero jutro będę w Afryce by sprawdzić pogodę. Do usłyszenia rano (ง✿﹏✿)ง

Dla odmiany inna wersja (a były takie głosy
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry
...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i_bless_the_rains_down_in_africa
i_bless_the_rains_down_in_africa
Autor
26.05.2026, 07:25:58 via Wykop
  • 11
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko (o ile wstanę na czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Jurgen_Van_Beethoven
Jurgen_Van_Beethoven
Jurgen_Van_Beethoven
26.05.2026, 07:26:07 via Wykop
  • 9
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @piupiulaserem: @Mosiondz: @
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 08:00:45
  • 402
Polski matematyk z AI rozwiązał biura Lidla.


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
26.05.2026, 08:07:20 via Wykop
  • 123
@DwieLinieBOTv3: biedronka wygrala
  • Odpowiedz
MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
26.05.2026, 09:07:34 via Wykop
  • 81
@DwieLinieBOTv3: bot co wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
23.05.2026, 08:00:49
  • 751
#heheszki
Janek_dzbanek - #heheszki

źródło: 011110

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
23.05.2026, 09:21:42 via Wypiek
  • 149
@dzieju41 a serwery to skąd są opłacane?

Korpo nie żebrzą, bo sprzedają twoje dane.
  • Odpowiedz
Piesa
Piesa
23.05.2026, 09:46:45 via Android
  • 434
@mk321: wiadomo, jedna z 10 najczęściej odwiedzanych stron w internecie ogólnie, hostowana przez fundację non-profit, a jeszcze chcą donacji, kto to widział, dajcie spokój xD
Zawsze mnie rozwala jak ktoś określa te ich próby crowndoundingu żebraniem, przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
dzem_jagodowy
dzem_jagodowy
19.05.2026, 08:46:16
  • 332
#systemkaucyjny #kaucja No w końcu! Mam nadzieję, że inni producenci też przestaną się bać 3,01L
dzem_jagodowy - #systemkaucyjny #kaucja No w końcu! Mam nadzieję, że inni producenci ...

źródło: IMG_2799

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.05.2026, 08:54:58 via Wykop
  • 154
@dzem_jagodowy: pipy w biedronce sprzedają 2,8l

Wyhodujcie se j---a i zróbcie te 3+, jezu
  • Odpowiedz
assninja
assninja
19.05.2026, 09:39:51 via Wykop
  • 331
butelkomatów może właściwie w ogóle nie być, zamiast butelkomatów to pełen etat gościa co będzie skanował butelki ręcznie i tyle ¯\(ツ)/¯


@NaczelnyWoody: ja bym poszedł o krok dalej i te butelki odbierał ludziom spod domu, np. w specjalnych żółtych workach
  • Odpowiedz
niko444
niko444
17.05.2026, 11:45:25
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkaczoncyPonikKolny
SkaczoncyPonikKolny
17.05.2026, 16:33:05 via Wykop
  • 21
@niko444: raczej w drugą stronę, bo będą arabskie gogle zakładane
  • Odpowiedz
bartton
bartton
bartton
17.05.2026, 16:59:56 via Wykop
  • 2
@niko444: strach plusować i komentować
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
16.05.2026, 07:03:45
  • 1156
#heheszki #kolej #ciekawostki
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
dominowiak - #heheszki #kolej #ciekawostki 
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to nap...

źródło: image

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemiecki_agent
niemiecki_agent
16.05.2026, 07:07:37 via Wykop
  • 557
@dominowiak: jak kawecki o czyms pisze to scam/kapiszon
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
Autor
16.05.2026, 07:18:56 via Wykop
  • 1686
@dominowiak: o takie coś XD (uwielbiam to AI g---o)
dominowiak - @dominowiak: o takie coś XD (uwielbiam to AI g---o)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
12.05.2026, 09:22:29
  • 702
Myślałem że tutaj można kupić warzywa od rolnika, a wy jesteście psychicznie chorzy
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
12.05.2026, 09:25:27 via Wykop
  • 449
@pahamakaa: tutaj można kupić tylko boczniaki
  • Odpowiedz
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
12.05.2026, 09:43:17 via Wykop
  • 92
@pahamakaa: Widzę że zagubił się pan w natłoku stoisk oferujących różne produkty. Rolnicze? Proszę bardzo, proszę za mną. Tu mamy pszenicę, soję, kukurydzę, ryż, cukier i kakao, a także żywiec wołowy i wieprzowinę a nawet bawełnę. Wszystko lewarowane według potrzeb klienta.
  • Odpowiedz
Rozporek12
Rozporek12
06.05.2026, 09:04:52
  • 90
No i fajno

#islam #dania
Rozporek12 - No i fajno

#islam #dania

źródło: 690611924_122206471244542651_8720600246419288689_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
06.05.2026, 10:58:02 via Wykop
  • 54
@Rozporek12: niby git ale pewnie źródło instytut informacji z d--y
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
06.05.2026, 12:06:11 via Wykop
  • 6
@Rozporek12: twój wróg to nie pierwszy lepszy mehmet z Danii tylko polityk z knesetu
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
04.05.2026, 17:46:04
  • 876
xDDDD

#wojna #ukraina #rosja
duzy_krotki - xDDDD

#wojna #ukraina #rosja

źródło: Screenshot from 2026-05-04 19-45-43

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
04.05.2026, 17:47:28 via Wykop
  • 1088
@duzy_krotki: Niech spier*ala.
  • Odpowiedz
petarda
petarda
04.05.2026, 18:24:14 via Wykop
  • 1055
@duzy_krotki: mam nadzieję, że ciężarówki z dronami są już zaparkowane niedaleko placu
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
04.05.2026, 04:39:35
  • 1073
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koveras77777
koveras77777
koveras77777
04.05.2026, 05:04:01 via Wypiek
  • 40
@anoysath w tym tygodniu na pewno się uda
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
04.05.2026, 06:12:49 via Wykop
  • 55
Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


@anoysath: ciekawe jak wiele wykopków utrzymuje się z plusowania młynu wodnego na wykopie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 540
  • Strona 1 z 540
  • >
  • Wroclaw

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.07.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia