Złożyłem se w EPU mój pierwszy pozew o zapłatę faktury, chłop olał 2 wezwania to go gonię. Po 3 miesiącach zostałem wezwany o uzupełnienie braków formalnych - adres do doręczeń - okazało się, że był błąd w kodzie pocztowym. Do dosłałem. Dziś cofają mi pozew bo kurła podałem adres prowadzonej działalności a nie adres do doręczeń i elo. Nosz! Są jakieś patenta, żeby to popchnąć czy od nowa? #prawo #

motospamer











