Pamiętam jak na początku tuskoboty tłumaczyły wzrosty paliwa na stacjach tym że głupie p0laczki (na pewono wyborcy kaczora) na wieść o wojnie poleciały tankować swoje gruzy pod korek. Ofc teraz przechodzimy do narracji że może jest drogo ale za pisu było drożej (nie było) a winne są niezależne czynniki. #orlen #paliwo #polityka
Sytuacja na rynkach finansowych nie zwalnia tempa! Gwałtowna wyprzedaż metali szlachetnych sprawia, że nasze państwowe rezerwy straciły na wartości aż 40 miliardów złotych!
@keep_it_real: Biedrzycka pod sąd wojskowy za zdradzenie naszej tajnej marynarki cieni. Cale szczęście że się nie wygadała o naszym specjalnym oddziale międzygalaktycznym.
Nie wiem czy mi się coś pieprzy w głowie, ale mam wrażenie, że pomarańczowy 🍊 pdf Trump już kilka razy informował o końcu wojny z Iranem. Teraz zapowiada kolejny. Czy to znaczy, że to już 3 czy 4 wojna w tym roku?
Oskarżony o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym Sebastian M. zdecydował, że złoży zeznania. Przygotował w tym celu oświadczenie. - Chciałbym zacząć od tego, że nie przyznaję się do winy. Od 2,5 roku nienawidzi mnie cała Polska. Nie tylko mnie, ale też członków całej mojej rodziny - powiedzi
źródło: ss2
PobierzJaka wymówka za tydzień?
To czemu obecny rząd nie obniży VATu? Nie może, nie chce?