@jazzu2: ten może myśli długofalowo. Za pogrzeb skasuje raz i tyle, a żyjący parafianin to taca, kolęda, msze w intencji zmarłych i tak dalej ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@Kempes: Jaką wojnę w domu wywołałem jak stwierdziłem to samo. Fakty są takie (wieeem za dużo wymagam) ze dzieciaczkom do takiej nauki wystarczy poleasingowy łapek za 150-200zł, wiec 500+ jak w mordę strzelił. Nie jest mi wcale przykro. Szkoda dzieci, bo maja niegospodarnych rodziców.
@Kempes: Dokładnie wystarczyło jeden miesiąc 500 plus aby kupić używanego lapka i 50 zeta miesięcznie aby neta mieć. Ale nie tipsy rzęsy i Rotmansy mocne trzeba kupować.
#heheszki #koronawirus W tej Polsce to jak w lesie kur*a, przez 10 lat nie było pieniędzy na szpitale, a nagle Wojewoda jakiś tam daje 40mln, inny 50mln, tu jakieś inne pieniądze się nagle znalazły.
Na duży plus zasługuje Wojewoda #podlasie który przekazał 3 łuki i 150 strzał do dobijania ofiar ( ͡°͜ʖ͡°)
@Scaab - wizjoner, ktory przestrzegal przed nadciagajaca banka, spolecznik, ktory walczyl o byt rodzin przybitych rosnacymi czynszami, spamer, ktory swoimi postami doprowadzil do pekniecia banki na skutek zmiany nastrojów wsrod inwestorow
@wojteksrz: było grono prześmiewców @Scaab, a chłop miał rację i teraz już nikt się z niego nie będzie śmiał. Ciężko być bohaterem w tych trudnych czasach, ale temu mireczkowi trzeba oddać honor.
@womendown: Ziom ja właśnie siedzę w galerii w pracy od rana więc co ty do mnie o siedzeniu w domu piszesz? XD A na Rokse idę normalnie do ich mieszkań xd
2000 - Zmiana daty 1999 na 2000 w komputerach zniszczy wszystko 2001 - Wąglik zabije nas wszystkich 2002 - Wirus Zachodniego Nilu zabije nas wszystkich 2003 - SARS zabije nas wszystkich 2004 - Choroba Wściekłych Krów zabije nas wszystkich 2005 - Ptasia Grypa zabije nas wszystkich
@niekibicujepilkarzom: czytałem gdzieś że Hawking twierdził że Majowie się jebnęli w obliczeniach i ich kalendarz "końca świata" miał przypadać na 2020 a nie 2012 xD
@Walther00: Co? Moi synowie oszczędzają 11% czasu szkoły bo nie chodzą na nauki moralne z epoki brązu? Chyba muszę jakieś dodatkowe zajęcia im znaleźć.
Naprawdę życzę nam żeby każdy Policjant miał takie jaja jak ten z #konin
On miał 1,5 sek. na podjęcie właściwej decyzji. Prokuratura ma miesiąc na znalezienie na niego paragrafu. Patole z neta mają całe wieczory żeby cisnąć na niego hejt.
@NoroslawZielonka: Jesteś niepełnosprawny umysłowo. Chcesz strzelać do dzieciaków na ulicy które są co najwyżej o coś "podejrzane". Strzel sobie w łeb i oszczędź społeczeństwu swoich pomysłów.
To nie jest dziki zachód żeby urządzać sobie strzelaniny bo się policji ktoś nie podoba. Oni są od tego żeby doprowadzić taką osobę przed sąd
Od 2020 wchodzą nowe przepisy odnośnie norm emisji CO2 - dla auta o masie 1390kg ma wynosić 95 g/km czyli około 4l benzyny na 100km. Pytam się jak? Na dzień dzisiejszy japońskie hybrydy nie potrafią zejść poniżej tego progu. Czy może po prostu chodzi o emisje liczoną na odcinku np 20km gdzie auto na początku odcinka pomiarowego ma naładowany w 100% akumulator (hybryda), a rzeczywista praca silnika spalinowego to np 60% odcinka
@mechaniczny_pomidor: Producent wpisze i będzie udawać że tak jest, UE będzie udawać że wierzy, Chińczycy dalej będą palić czym się da, olewając te idiotyzmy.
@mechaniczny_pomidor: celem zaostrzania norm jest zmuszenie producentów na przejście na napęd elektryczny. Niemcy i spółka chcą się uniezależnić od ropy z Arabii itd. Warto również spojrzeć na plany poszczególnych państw odnośnie udziały aut EV do 2030 roku.
- wyleczona 80-latka, która i tak nie przeżyje do końca roku z powodu i buch chorób
- trzy próby samobójcze (z czego dwie udane). 30 lat, 28 lat i 38 lat, wszyscy prowadzili małe przedsiębiorstwa
Ale