Wpis z mikrobloga

  • 186
@Walther00 nie ogarniam ze tego #!$%@? jest tak duzo a fizyki albo chemii tak malo oO
Tak samo ten #!$%@? wos powinien byc zastapiony ekonomia zeby nie rosly kolejne pokolenia wyborcow jedynej partii
  • Odpowiedz
@Asso: ale co w tym dziwnego, że jest więcej religii niż fizyki skoro fizyki nie uczy się we wczesnych latach edukacji ponieważ nie ma to sensu bo dzieci i tak by mało z tego zrozumiały. Nie zmienia to faktu, że religii w szkole nie powinno być. Uważam tak mimo tego, że jestem osobą wierzącą, wychowaniem religijnym powinni zajmować się rodzice
  • Odpowiedz
masz religię na końcu? Siedzenie na okienku to nie oszczędzanie czasu


@tyrytyty: W zeszłym roku była na końcu, w tym roku w środku. Właśnie kuratorium na moją prośbę sprawdza, czy umieszczenie ich w środku było uzasadnione i szkoła nie miała innego wyjścia. Dyro mnie tam nienawidzi XD

A zmarnowane na świetlicy nie jest, bo odrabia zadania, uczy się na sprawdziany i czyta lektury.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nie wiem jak Ty chcesz uczyć dzieci fizyki w przedszkolu skoro żeby zrozumieć podstawy fizyki trzeba rozumieć już matematykę na poziomie mnożenia/dzielenia. no chyba, że mówiąc o materiałach do nauki fizyki w przedszkolu masz na myśli zestawy do mieszania piasku i przelewania wody
  • Odpowiedz
@Walther00: Gdybym mógł indywidualnie ustawić sobie plan to #!$%@?łbym religię i geografię, j.polski, historię, przyrodę, technikę, biologię, chemię, muzykę, plastykę i wos bym ograniczył, a pozostałe zwiększył.
  • Odpowiedz