Wpis z mikrobloga

  • 1098
@Kempes: Jaką wojnę w domu wywołałem jak stwierdziłem to samo. Fakty są takie (wieeem za dużo wymagam) ze dzieciaczkom do takiej nauki wystarczy poleasingowy łapek za 150-200zł, wiec 500+ jak w mordę strzelił. Nie jest mi wcale przykro. Szkoda dzieci, bo maja niegospodarnych rodziców.

(Nie czepiam się skrajnej biedoty)
  • Odpowiedz
@Kempes: jak słyszę co płaczą, że jakieś dzieci nie mają internetu i komputera to mnie #!$%@? bierze. Serio? Internet w dzisiejszych czasach to 20zł starter w kiosku i 5zł doładowania. Komputer? Lapek używany to za darmo dostaniesz albo smartfon. Wystarczy, że rodzice nie kupią raz fajek i wódki i już będzie na internet.
  • Odpowiedz
Dokładnie wystarczyło jeden miesiąc 500 plus aby kupić używanego lapka i 50 zeta miesięcznie


@piotrekoonpl: No ale zes sie uczepil taka paczuszka rofmansuw to tylko 14zl dziennje a taki raptop to juz wydatek 400 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: myślę, ze problem jest tez częściowo taki, ze nagle z jednego laptopa musi skorzystać kilka osób w tym samym czasie. A nie uważam, aby każde dziecko w podstawówce musiało mieć własny laptop, nawet jeśli dostaje pierdyliard+. Myślę, ze ogarnięci rodzice rozwiążą ten problem i kupią jakieś złomy na ten czas, ale na to też potrzeba chwili, zwłaszcza jak się nie znasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
_Gdzie popełniliśmy błąd?_

#!$%@? wierzycie w low quality baity polskich polityków od końca pierwszej wojny światowej XD tu jest ten błąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kajak98: @piotrekoonpl: @ethics: zgadza się, ludzie którzy nie dbają o takie podstawy to debile. Ale w społeczeństwie jest wielu debili, co zresztą widać na wyborach. I pamiętajmy że jeśli ktoś ma smartfona i umie go używać to komputera nie potrzebuje. I są jeszcze sytuacje w których 4 lub 5 osób musi korzystać z komputera jednocześnie i to w oddzielnych pomieszczeniach. Czy takie sytuacje dają 25%? Myślę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kempes: w Polsce nie ma żadnego prawa nakazującego zakup komputera, w szczególności z 500+. Wiem, że lubicie zaglądać do portfela innym, ale z pretensjami to do autorów tego patologicznego programu, a nie ludzi
  • Odpowiedz
@kajak98 @piotrekoonpl: Myślicie że każdy rodzic wpadnie na pomysł, że można kupić coś takiego jak laptop poleasingowy za 500zł, który jest lepszy niż większość tych na atomie z media expert po 1500zł ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turahk: ale jak nie masz to anony z neta tłumnie nie robią z ciebie #!$%@? że sobie nie kupiłeś, a tutaj widzę masowy gangbang na całego, wszyscy tacy mądrzy
  • Odpowiedz