Wpis z mikrobloga

#!$%@? żenada XD
Miałem kontakt z osobą zza granicy, od 3 dni mam 39 stopni i boli mnie gardło.
Dzwonie na infolinię nfz -> tam mnie kierują do jakiegoś lekarza przez telefon poradę. Dzwonie do tego lekarza. On, że nie mogę przyjść jak nie będę miał testu. Kieruje mnie do sanepidu -> dzwonie do sanepidu a oni mi każą siedzieć w domu i obserwować bo nie miałem kontaktu z osobą zarażoną XD #!$%@? państwo z dykty przysięgam. Ręce mi opadają.

#koronawirus #polska
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VrubeL: @wannabe_doc: @VrubeL: @taktoto: #!$%@? WHO zaleca testowanie kazdego podejrzanego (a objawy wolfsky + kontakt z osobą zza granicy totalnie go kwalifikują do testu z zaleceń sanepidu), ale Wy wiecie lepiej i kazecie mu siedzieć w domu xD Chłop pewnie miał przez ostatnie 14 dni kontakt z masą ludzi która potencjalnie mogła sie zarazić, ale #!$%@?ć ich, niech dalej zarażają

https://www.bbc.com/news/av/world-51916707/who-head-our-key-message-is-test-test-test

WHO head: 'Our key message is: test, test, test'

World Health Organisation head Tedros Adhanom Ghebreyesus says there has not been an urgent enough escalation in testing, isolation and contact tracing, which
  • Odpowiedz
@Rabusek to niech jedzie na ten test, przecież nikt mu nie vroni
Pogotowie też go wysadzi przez oddziałem i będzie czekał, nikt bez kolejki go nie weźmie
  • Odpowiedz
to niech jedzie na ten test, przecież nikt mu nie vroni


@taktoto: Ale tu sie nie zgadzam, nie powinien jechać bo potencjalnie moze zarazić kogoś. Jest podobno 70 karetek do pobierania wymazów - ja sie pytam gdzie?
  • Odpowiedz