Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zaveba
Profil firmowy

Zaveba

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 241
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 230
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Zaveba
Zaveba przed chwilą
  • 0
#wojna Kiedy koniec? bo nudno juz jest, wykop jest zalany tymi samymi botami i propgadandą.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaos-rules
chaos-rules
16.06.2026, 14:24:42
  • 2
Straciłem pracę i dach nad głową, bo nie pozwoliłem gnoić człowieka. Mirki, potrzebuję wsparcia, żeby stanąć na nogi.

Siemanko. Krótko i bez owijania w bawełnę, bo sytuacja jest podbramkowa.

Przez kilkanaście miesięcy pracowałem fizycznie przy opiece nad zwierzętami. Robota ciężka, ponad siły, bez umów, bez urlopów, wolnych weekendów i za marne grosze wypłacane według widzimisię szefa. Mieszkałem na miejscu, bo byłem w trudnej sytuacji – pracodawca doskonale o tym wiedział i bezwzględnie to wykorzystywał.

Ale
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:36:37 via Wykop
  • 3
@chaos-rules: Polecam tez strone olx.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:36:47 via Wykop
  • 3
@chaos-rules: z kategorią praca.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:37:11 via Wykop
  • 1
@chaos-rules: oraz pracowanie legalnie.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:37:18 via Wykop
  • 2
@chaos-rules: jakby wtf gosciu.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:39:50 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:43:02 via Wykop
  • 0
@chaos-rules: Mozna tez wziąć pozyczke.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:46:32 via Wykop
  • 0
@chaos-rules: Welp, juz raz prosiłem i szczerze łatwiej wyszło wziac pozyczke na ten cały tydzien bez dachu nad głową, jada jada jada.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 15:59:46 via Wykop
  • 0
@chaos-rules: Ale to ty dzwonisz i pracujesz na czarno.

10k-12k to nie koniec swiata.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 16:24:57 via Wykop
  • 0
@chaos-rules: Nie ma czegos takiego jak umowa ustna. Pracowales na czarno swiadomie. Post do usuniecia TBH.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2026, 17:28:36 via Wykop
  • 0
@chaos-rules: O tym niestety nie ty decydujesz czy post zostaje.
Zaveba - @chaos-rules: O tym niestety nie ty decydujesz czy post zostaje.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
14.06.2026, 09:49:35
  • 1
Wiecie co stracę zaniedlugo prace muszę znaleźć coś innego xd

#przegryw #praca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 14.06.2026, 11:33:53 via Wykop
  • 0
@walicwasss: wez naucz sie w koncu jakiegos zawodu.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 28.05.2026, 14:38:39
  • 0
#wojna
No ok, mamy tego @Mikuuuuso spami flmikami, kazdy pieprzy głupoty jak tam rojanie są paleni na sztosie.
Tak samo rosyjskie boty propagandowe i trolle spamiące ze zaniedługo atomówka jebnie.

Więc pytanie, kiedy coś w koncu ruszy z tą wojną? Any progress? Nie koncza im się tam ludzie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walicwasss
walicwasss
08.05.2026, 18:07:10
  • 6
musze wstawac ranno i tyrac za najnizsza krajową ja p------e xddddddddddddddddddddd

#przegryw #praca #kolchoz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 09.05.2026, 09:52:00 via Wykop
  • 0
@walicwasss: Jak zawsze wchodze na ten wykop to zawsze cie widze jak narzekasz. Wez sie czegos naucz i nie marudz. #facts
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 20.03.2026, 17:35:34
  • 0
#grafik #praca Hej, poszukuje tutaj ktoś grafika DTP do jakiejś stałej współpracy?

Mogę zaoferować moje doświadczenie w druku:
UV(Plotery stołowe, typowy rolówki),
Offsetowym,
Sito,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hubert732
hubert732
hubert732
16.01.2026, 21:51:13
  • 0
Cześć, mam pytanie. Mógłby ktoś mi pomóc kupić jedzenie? Ostatnio nic nie jadłem.Uciesze się z każdej złotówki. Proszę o kontakt i Dziękuję.
#praca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 17.01.2026, 08:38:14 via Wykop
  • 1
@hubert732: wez pozyczke z banku, albo idz pracowac, bro.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 08.08.2025, 13:00:34
  • 2
#coreldraw #grafika #grafikakomputerowa #laser #dtp #poligrafia #druk

https://www.humblebundle.com/software/freedom-to-create-with-coreldraw-graphics-suite-2024-software

Coreldraw 2024 w humble za 270 zł. Licencja jest oficjalna i mozna tego komercyjnie uzywac.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba
Autor
08.08.2025, 13:37:01 via Wykop
  • 0
@Majku_: No corel to corel jednak xD. Nie jest to Adobe, natomiast jak ktos działa w poligrafi, przy laserach, czy bardziej technicznych/wektorowych rzeczach to jest wystarczająco, mimo bugów.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 30.07.2025, 15:10:33
  • 0
Co byście zrobili, załóżmy ze zarabiasz 5k netto w Krk z brakiem perspektyw przez najblizszy rok na zwiększenie stawki, bo przez ten rok będziesz napierał w rozwój. A masz do ogarniecia prawko, opłacasz se kurs/studia(700zł) i chcesz se troche odłozyć. Lepiej wynając pokój(1.4-5k max), aby miec bufor bezpieczesntwa czy bawić się w kawalerke za 2.5k w najgorszym mozliwym standardzie?

#wynajem #nieruchomosci #mieszkanie #krakow

Gdzie lepiej przezyć ten rok?

  • Pokój(1.4-5k) 67.7% (84)
  • Mieszkanie(2.5k) 32.3% (40)

Oddanych głosów: 124

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba
Autor
30.07.2025, 15:36:19 via Wykop
  • 0
@Defined: Niestety nie mam z kim, jestem słokiem, który nie ma pracy w swoim zawodzie u siebie w miescie, do tej pory mieszkałęm ze wspóllokatorem z mojej miejscowosci, no ale on wraca na stare smieci. Ceny mieszkan to jakas patologia, jakbym zarabiał minimalną to chyba bym sie powesił.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
30.07.2025, 15:38:10 via Wykop
  • 0
@iamjashin: What you mean by that?
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
30.07.2025, 15:39:39 via Wykop
  • 0
@cartman_troll: Dziewczyne mam, więc z tym problemu nie ma, tylko ze zanim ona wyleci z gniazda rodziców to jeszcze troche zejdzie.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
30.07.2025, 15:42:01 via Wykop
  • 0
@Defined: I guess so, mam jeszcze z 3 tygoddnie na znalezenie czegoś, ale wątpie ze sie cos trafi z kawalerek...
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
30.07.2025, 15:44:15 via Wykop
  • 0
@Defined: a juz teraz jest xD AAAAAAA, trzeba było urodzic sie w bogatej rodzinie.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
30.07.2025, 15:46:25 via Wykop
  • 0
@Defined: Znośny był chociaz?
  • Odpowiedz
Ertrael
Ertrael
01.06.2025, 08:15:39
  • 0
Poszukuję #grafika (to chyba nie ten tag) biegłego w sztuce projektowania plakatów, który nie zedrze że mnie za dużo cebulionow.
Mam wystawę i chciałabym plakat, a że jestem kreatywna jak moje kapcie nie umiem sama go zrobić.
#plakat #artysci #projektowanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 16.06.2025, 13:54:54 via Wykop
  • 0
@Ertrael: Jak dalej aktualnie to z checią hobbystyicznie zrobie(Mała prowizja ofc), ale wiecej na privie.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 16.06.2025, 18:52:36 via Wykop
  • 1
@Ertrael: ez, jakby cos było to sie polecam.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 14.06.2025, 12:40:14
  • 0
#studia #praca #studbaza
Czy jak przeszedłem antyplagiat to jest jeszcze szansa ze mnie obleją czy mogę chillować bombe? Chodzi o licencjat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DawCioS
DawCioS
15.06.2025, 22:52:49 via Wykop
  • 0
@Zaveba: zazwyczaj antyplagiat to końcowy etap jak już wstępnie promotor zatwierdził twoją pracę, bo po co miałby sprawdzać antyplagiatem jak później miałbyś coś dopisywać i znowu miałby sprawdzać? xD
  • Odpowiedz
pepe998
pepe998
03.05.2025, 16:32:56
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 03.05.2025, 16:50:13 via Wykop
  • 0
@pepe998: Aktualny kurs z tego co obserwuje rynek pracy w ogole do tego nie prowadzi. Choc moze to sie zmienic na przestrzeni kilku lat, idk
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
30.04.2025, 11:38:47
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi czy wieczny stres i niezadowolenie ze swojej pracy to coś normalnego? I czy to coś dziwnego, że mnie to tak dobije, że wiecznie chodzę zdołowany? Generalnie to mam jakieś wykształcenie, te 10-15 lat temu pracowałem trochę w zawodzie i miewałem odruch wymiotny na samą myśl o pracy. I do dosłownie. W pracy siedziałem i robiłem co miałem zrobić, a między nogami trzymałem kosz na śmieci w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 30.04.2025, 20:20:14 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 27.04.2025, 15:21:16
  • 2
#praca
Czyżby w koncu spotkał nas kryzys na rynku pracy? Jak się patrze na ogłoszenia Katowice/Kraków, to praktycznie wszystkie normalne oferty mają po 3-5k wyswietleń. A specjalistycznych brak typu grafik/It. W Krakowie mamy zaledwie 3 ogłoszenia dla grafika na pełny etat, jak w tamtym roku, jak dobrze pamiętam bo wtedy szukałem pracy było z 15-20 ofert minimum.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba
Autor
27.04.2025, 15:23:28 via Wykop
  • 0
@kastrator2: Z mojej perspektywy teraz dopiero to odczułem. Jakbym chciał zmienić Janusza, to nie mam w sumie na co.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
27.04.2025, 15:32:20 via Wykop
  • 0
@Bpnn: Myśle ze Ai nawet zaawansowane nie zastąpi człowieka pracującego przy druku, lub robiącego senswoniejszą robote niz retusz zdjęcia, ewentualnie sklejenia dwóch zdjęc razem, aby wyglądały "REALSITYCZNIEEE". Po prosut zauwazyłem ze nie ma ofert, nawet w pracach gdzie nie siedzisz przy biurku.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
27.04.2025, 15:51:52 via Wykop
  • 0
@Voww: To znaczy jakie? nawet głupi magazynier ma 3k wyswietleń.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
27.04.2025, 15:56:54 via Wykop
  • 0
@Voww: Czyli wnioskując z naszyj wymiany komentarzy, nie ma ofert dla specjaslitów, ani tez nie ma perspektyw na zwyczajną prace w magazynie, bo na twoje miejsce masz 20 innych areczków. Cool.
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
27.04.2025, 16:20:22 via Wykop
  • 0
@Voww: W sensie kazdy zawód szanuje, uzyłem słowo "głupi", bo jest po prostu pospolity i praktycznie jest wszedzie, a nie aby obrazić ludzi, co pracują w tym zawodzie, bo praca jest cieżka i tez niekoniecznie zawsze łatwa. Problem polega na tym ze teraz ludzie walczą o bycie magazynierem, nizeli inzynierem. Ja personlanie wolałbym brnąć dalej w swój zawód, nizeli wracać do punktu zerowego, bo po prostu nie ma innych ofert
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba
Autor
27.04.2025, 16:38:55 via Wykop
  • 1
@Voww: Niestety do "mądrej" czy nawet mądrej osoby jeszcze mi jest dość daleko, ale dziękuje za słowa uznania. Tak czy owak, mam nadzieje ze sytuacja jakoś sie uspokoi, firmy przestaną zwalniac, a bardziej zatrudniac specjalistów. Bo już spoktałem sytuacje nawet w mojej firmie, ze osoba z 15 letnim doswiadczniem została wymieniona na tańszy co nie znaczy lepszy model z okrągłym rokiem doswiadczenia, bo chciała podwyzke o 300-400 zł...
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
12.03.2025, 19:59:33
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 12.03.2025, 20:16:21 via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: Który to jego klon?
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 12.03.2025, 18:02:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba
Autor
12.03.2025, 18:10:12 via Wykop
  • 0
@Simple-Man: No tez mam nadzieje ze zacznie sie coś dziać. Pamietam złote czasy pierwszych paru miesiecy, były takie dymy na tagu, jak i na swiecie podczas 3 dniowej operacji. Ale daje swoje 20 groszy z konta oszczędnościowego ze rusyja sfejkuje jakis atak na nich podczas 30 dniowego zaprzestania walki i oskarzą oto ukrainców. Trump w miedzy czasie celowo łyknie to jak pelikan.

WE WILL SEE
  • Odpowiedz
Zaveba
Zaveba 11.03.2025, 22:14:52
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoniecTegoDobrego
KoniecTegoDobrego
11.03.2025, 22:46:09 via Wykop
  • 0
@Zaveba: ne
  • Odpowiedz
ciekawe-cytaty
ciekawe-cytaty
ciekawe-cytaty
12.03.2025, 04:26:31 via Wykop
  • 0
@Zaveba: może być fax?
  • Odpowiedz
piecioshka
piecioshka
piecioshka
29.10.2024, 18:57:14
  • 2
#praca #damprace #design #grafika
Ogłoszenie 📣 Szukam designera, który ma wolne moce przerobowe i chciałby zarobić, przygotowując setki grafik do social mediów i nie tylko!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaveba
Zaveba 29.10.2024, 19:58:27 via Wykop
  • 0
@piecioshka: Jakieś przygotowanie do druku, bądź pozostałosci przez innych grafików do zrobienia - To z checią przyjme.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 19.01.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 02.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking