Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vreal
Vreal

Vreal

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1054
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 1042
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
Vreal
Vreal
Vreal przedwczoraj, 10:37:10
  • 4
Dzięki tagowi giełda jestem już 15% na plusie na mikronie, proszę o poradę, czy realizować zyski? Będzie na dwa kebaby #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giga_zdzislaw
giga_zdzislaw
przedwczoraj, 10:40:58 via Wypiek
  • 13
@Vreal trzymać do 1600 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
makolem
makolem
przedwczoraj, 10:52:39 via Wykop
  • 1
@Vreal: jak taki kapitał włożyłeś to bez różnicy co z tym zrobisz
  • Odpowiedz
Vreal
Vreal
Vreal 27.05.2026, 09:53:39
  • 6
P----y przez was kupiłem microna, portfel od razu do góry zaczął iść #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 23.05.2026, 15:02:48
  • 0
Co tag #gielda myśli o ipo #spacex?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal
Autor
23.05.2026, 15:31:06 via Wykop
  • 0
No ja rozkminiam czy po okresie pierwszych 3 tygodni jak wejdą fundusze emerytalne i etf’y to automatycznie nie podbija ceny
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
31.03.2026, 21:07:08
  • 148
No nie, na jutro wleciało z d*py spotkanie do kalendrza dla całego teamu:

I want to walk you through some significant changes for the team


Szkoda bo fajnie się pracowało...

#programista15k #pracait #praca #pracbaza
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 01.04.2026, 08:52:59 via Wykop
  • 0
@card_man: jak na jutro to już będzie kwiecień, zwolnienia by raczej robili ostatniego dnia miesiąca, nie pierwszego
  • Odpowiedz
Vreal
Vreal
Vreal 24.12.2025, 19:22:07
  • 0
Wesołych świat mirki i mirabelki!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley88
stanley88
02.12.2025, 19:18:19
  • 101
#gielda #oszczedzanie
Dokaldnie dwa lata temu z nudów zacząłem sobie wpłacać na revoluta jakieś drobniaki z wypłaty tak żeby zobaczyć „jak to działa” ta cała giełda. Skromne wpłaty po 100 200 niekiedy 500zł. Normalnie bym tę kasę przewalił na jakieś głupoty a tak sobie rosło i rośnie powoli. Z zasady nie potrafię oszczędzać i zawsze żyje od pierwszego do ostatniego. Teraz mam plan uzbierać tutaj jakieś 50k. Najlepsze
stanley88 - #gielda #oszczedzanie
Dokaldnie dwa lata temu z nudów zacząłem sobie wpła...

źródło: IMG_0809

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 03.12.2025, 15:24:43 via Wykop
  • 0
@stanley88: o, ciekawe, a gdzie można tak rozliczyć pita na podstawie pliku z Revoluta?
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
02.06.2025, 08:28:16
  • 1747
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 02.06.2025, 12:38:09 via Wykop
  • 0
@mickpl: mądra analiza
  • Odpowiedz
Vreal
Vreal
Vreal 02.06.2025, 08:55:46
  • 3
Ja chciałem tylko powiedzieć ze Sikorski by wygrał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kq2w6
kq2w6
kq2w6
02.06.2025, 09:03:10 via Wykop
  • 0
@Vreal: ale nie wygrał.
  • Odpowiedz
Myslovitz
Myslovitz
25.04.2025, 05:27:09
  • 214
W byciu singlem najbardziej mi się podoba, że mogę w--------ć mielone w łóżku o 7 rano i nikt nic mi nie powie

#zwiazki #chwalesie
Myslovitz - W byciu singlem najbardziej mi się podoba, że mogę w--------ć mielone w ł...

źródło: temp_file4293789144889316521

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 25.04.2025, 18:47:31 via Wykop
  • 1
@Myslovitz: jestem żonaty, a jedyne co bym usłyszał to żebym się podzielił
  • Odpowiedz
xEm
xEm
xEm
20.04.2025, 05:17:48
  • 2040
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 20.04.2025, 10:31:31 via Wykop
  • 0
@xEm: swietnie napisane!
  • Odpowiedz
Vreal
Vreal
Vreal 01.01.2025, 09:46:29
  • 4
Kto rano wstaje ten po pustym stoku jeździ #sylwester
Vreal - Kto rano wstaje ten po pustym stoku jeździ #sylwester

źródło: 02453DF9-0D63-41DF-B2AB-1C4C61377EB5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cvany
cvany
03.12.2024, 21:49:05
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 11.12.2024, 18:37:07 via Wykop
  • 0
@cvany: piękne! Czekam na ciąg dalszy, jak wylejesz beton i zamienisz glebę w Polskę naszych marzeń
  • Odpowiedz
C.....5
C.....5
konto usunięte 13.06.2024, 18:49:32
  • 2580
Ostatnie 2 cyfry to imię twojej przyszłej żony. Zastanów się 100 razy zanim zaplusujesz bo odplusowanie i zaplusowanie nic nie da! Czas Start!

#glupiewykopowezabawy #heheszki #memy #zwiazki #plus

00 lub 50 Anna
01 lub 51 Ewelina
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 14.06.2024, 07:40:09 via Wykop
  • 0
@Closereyes3375: kurde, zona się wścieknie
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
09.06.2024, 08:06:03
  • 2
Ostatni wpis na blogu FFF sugeruje że Gleba jest jeszcze in progress a o ostatecznej planecie nic jeszcze nie wiadomo. Coś mi się wydaje że release DLC w sierpniu jest raczej niemożliwe (parę źródeł podaje ten termin) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#factorio
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 10.06.2024, 10:19:19 via Wykop
  • 0
@Supaplex: masz problem z instalacja modow? Ja musze ponawiać po 10 razy a i tak zrywa i w końcu nie zainstalowałem K2
  • Odpowiedz
Vreal
Vreal
Vreal 05.06.2024, 02:17:41
  • 1
Znowu w życiu mi nie wyszło…
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beniamin_Emanuel
Beniamin_Emanuel
02.06.2024, 20:25:10
  • 8
Sztuka
#factorio

Beniamin_Emanuel - Sztuka 
#factorio
SPOILER

źródło: acwr85lvh7i71

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 03.06.2024, 09:54:51 via Wykop
  • 2
Łoo Panie, a kto to Panu tak ciekawie zrobił?
  • Odpowiedz
Mykalele
Mykalele
Mykalele
13.05.2024, 17:47:18
  • 9
autyzm.exe
#factorio #gry
Mykalele - autyzm.exe 
#factorio #gry

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 14.05.2024, 16:41:04 via Wykop
  • 0
Lepiej by było poczekać z robieniem screena na dzień ;-)
  • Odpowiedz
44Bw4jKocK
44Bw4jKocK
22.04.2024, 03:25:38
  • 4345
Hejo
Mogę was prosić znów o wyplusowanie mojej zbiórki?

https://zrzutka.pl/5cbxt9

#ktochlopupomoze #pomagajzwykopem
44Bw4jKocK - Hejo
Mogę was prosić znów o wyplusowanie mojej zbiórki?

https://zrzutka...

źródło: temp_file4503307927239361293

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 22.04.2024, 15:14:31 via Wykop
  • 1
@44Bw4jKocK: pomogłem, trzymam kciuki i powodzenia!
  • Odpowiedz
MisiekD
MisiekD
10.04.2024, 23:15:48
  • 1
Mam taką sytuację jak poniżej, czy ktos ma na to rozwiązanie? Chodzi ogólnie o to, że mam bardzo dużą mapę i używam do budowania robotów, ale w pewnym momencie gdy już podbiję jakiś obszar to chciałbym móc go spowrotem oczyścić usuwając swoje rzeczy. To jest oczywiście bardzo powolne, bo musiałbym usuwać obszar po obszarze, gdzie jest pole roboportu. Chciałbym móc usunąć cały obszar z wszystkimi budowanymi elementami z pomocą robotów - czy
MisiekD - Mam taką sytuację jak poniżej, czy ktos ma na to rozwiązanie? Chodzi ogólni...

źródło: a30a9b1fc3

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vreal
Vreal
Vreal 11.04.2024, 09:06:55 via Wykop
  • 0
Rada @dante jest dobra, aby skasować wszystko poza energia i roboportami, potem mozesz dać pająkowi roboport i roboty, kazać mu się przejść po terenie trzymając shift, wtedy jego roboty posprzątają teren z roboportow na czysto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Krzysiek

  • Programista, niestety nie wykopu ;-)
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking