Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vade

Vade

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1981
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 1944
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 19
PolsartNews
PolsartNews
20.07.2025, 20:40:47
  • 3
Orientuje się ktoś, w jakim sklepie stacjonarnym można kupić Glutaminian sodu (MSG)?
#gotujzwykopem #warszawa
PolsartNews - Orientuje się ktoś, w jakim sklepie stacjonarnym można kupić Glutaminia...

źródło: 1000202769

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 20.07.2025, 22:10:46 via Wykop
  • 0
@PolsartNews: w Centrum to Skladniki na Andersa 31, albo zapraszamy na Bakalarska 11, tu jest duzo sklepow z azjatycka zywnoscia i w kazdym masz msg na kilogramy
ale kolega @dran2 ma racje, kazdy azjatycki sklep blisko Ciebie bedzie mial, szukaj znakow 味精 na wielkich torbach, albo ozdobnych puszkach :D
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
18.07.2025, 16:09:13
  • 2
Jak się robi sos do burito to kolejność smażenia ma jakieś znaczenie? W sensie chcę podsmażyć wołowinę i dodać do tego cebulę, paprykę, fasole i pomidory, podusić i jeść.
Coś pozmieniać?

#texmex #gotujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 19.07.2025, 00:09:03 via Wykop
  • 0
@K-S-: raczej tego chłopa nie słuchaj xD wołowina mielona jest tu dobrym składnikiem, można mielić i drób i wieprzowinę, ale daj spokój i nie daj się zastraszyć :D w Meksyku się w grobie przekręcają, gdy ktoś mówi że wołowina nie jest ok
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
18.07.2025, 11:04:54
  • 44
Pa tera @wybryk_natury
#pokazkota
RicoElectrico - Pa tera @wybryk_natury
#pokazkota

źródło: 1000065338

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 18.07.2025, 12:17:40 via Wykop
  • 2
@RicoElectrico: oesu ale dorodny kitek (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz

9

HIPOKRYZJA KRZYSZTOFA GONCIARZA

HIPOKRYZJA KRZYSZTOFA GONCIARZA

Krzysztof Gonciarz twierdzi, że Katarzyna Meciński jest oprawczynią, a Aniela ofiarą. Przyjrzyjmy się wspólnie tej sprawie.

anonymous-poland
z
youtube.com
dodany: 18.07.2025, 07:29:47
  • 2
  • #
    gonciarz
  • #
    krzysztof
  • #
    krzysztofgonciarz
  • #
    aniela
  • #
    stanowski
  • #
    anielaolszewska
Vade
Vade 18.07.2025, 11:06:54 via Wykop
  • 3
wysryw zanonimizowany, jak zeznania swiadka koronnego, dajcie spokoj
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....r
S.....r
konto usunięte 17.07.2025, 22:08:50
  • 13
#gotujzwykopem #jedzzwykopem
S.....r - #gotujzwykopem #jedzzwykopem

źródło: temp_file8659396398672220115

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 17.07.2025, 22:10:46 via Wykop
  • 1
@Satan_Was_a_Babyboomer: ;_;
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
17.07.2025, 17:19:33
  • 0
Czego Gonciarz uzył do stworzenia tego złota?
https://youtu.be/EIZjiwwgAm8

#gonciarz #codohuya #ai #muzyka #ableton #flstudio #bestiaztokio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 17.07.2025, 18:49:56 via Wykop
  • 1
@marcus777: co by nie myśleć o Krzysiu, miał swoje momenty :D
  • Odpowiedz
cl19
cl19
17.07.2025, 17:33:03
  • 0
#gonciarz Wyjaśnijmy to raz na zawsze

Kim jest gonciarz

  • Alfa sigma czadem 16.1% (20)
  • Śmiesznym kukoldzikiem 83.9% (104)

Oddanych głosów: 124

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 17.07.2025, 18:48:41 via Wykop
  • 2
@cl19: czyli świat się dzieli tylko na takich chłopów? 8) dobrze wiedzieć
  • Odpowiedz
Mysteriouss
Mysteriouss
Mysteriouss
13.07.2025, 20:56:55
  • 21
Gonciarz dwa lata odbudowywał swoją reputację po czym poszedł do #kanalzero a przy okazji Katarzyna Meciński dorzuciła screeny gdzie wprost wychodzi, że Gonciarz delikatnie rzecz ujmując nie trzyma napięcia i wszystko s--------ł.

A to, że atencjuszka Aniela była z nim w kanale zero tylko potwierdza, że nie uczy się na błędach. Kolejna modelka, desperatka, która napisała nawet do Gonciarza w najgorszym jego momencie żeby się wybić. Ten jak zwykle połknął
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 13.07.2025, 21:44:41 via Wykop
  • 7
@Mysteriouss: praktycznie w całości się zgadzam, on sobie sam to w dużej mierze na głowę ściąga, świadomie wikłając się w te środowiska i toksyczne relacje, ale zauważyłam, że obecna wolta wykopu i nagła zmiana rozkładu jazdy wobec Krzysia, to wynika tylko i wyłącznie z rozczarowania, że się “okazało”, że Gonciarz nie będzie niósł sztandaru blackpilla. Nic mniej i nic więcej xD a tu histeria, że chłop nie zmienił mentala o
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
13.07.2025, 20:56:01
  • 4
Autystyczny zwyrol, dorwał się do Goncia.
IT' over
#gonciarz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 13.07.2025, 21:34:22 via Wykop
  • 0
@Hambercios: tak mnie męczy zdominowana przez przegrywow narracja wobec Gonciarza, że się tu już mało udzielam, ale mam takie off top pytanie, jakbyś mógł miły człowieku - skąd się wzięło określenie zwyrol na druida? :D widzialam to dziś kilka razy, ale aż tak nie śledzę
@general_row_grotecki a może Ty wiesz?
  • Odpowiedz
odgrzybiacz
odgrzybiacz
11.07.2025, 10:31:21
  • 21
zjadłbym #gotujzwykopem
odgrzybiacz - zjadłbym #gotujzwykopem

źródło: Gu4PDEaWoAAJ9a4

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 11.07.2025, 10:40:57 via Wykop
  • 2
@odgrzybiacz: wołowina z brokułami w sosie ostrygowym po chińsku, Bruce Lee płakał jak mu nakładali na talerz
  • Odpowiedz
Vade
Vade 13.07.2025, 18:34:51 via Wykop
  • 2
@teoretyk_peklunku: akurat jeśli chodzi o to danie, to jestem biernym koneserem :P ale wielokrotnie robiłam przepisy z tego bloga, i wychodziło zawsze naprawdę ok, więc myślę, że może być niezłym odniesieniem - https://thewoksoflife.com/beef-with-broccoli-all-purpose-stir-fry-sauce/ wystarczy chyba dodać paprykę i drobniej pokroić mięso :)

ewentulnie - https://www.madewithlau.com/recipes/beef-broccoli

edit: jeśli chodzi o przygotowanie dobrej wołowiny, która ma być poddana krótkiej obróbce cieplnej, np stir fry, to najpierw zmiekcza sie ja soda kuchenna (velveting),
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
13.07.2025, 14:19:07
  • 71
Zainspirowany użytkownikiem @Pan_Hieronim rowniez stworzyłem taki smakołyk :)
#gotowanie #pieczzwykopem #chwalesie #sernik #gotujzwykopem
marek2092 - Zainspirowany użytkownikiem @Pan_Hieronim rowniez stworzyłem taki smakoły...

źródło: temp_file6227204752686801032

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 13.07.2025, 18:28:13 via Wykop
  • 2
@marek2092: cale zycie hejtowalam serniki, ale wlasnie ostatnio bardzo podobnym, tylko na spodzie z herbatnikow, poczestowała mnie dziewczyna brata i oraaaaany, jakie to moze byc dobre (。◕‿‿◕。) smakuwa!
  • Odpowiedz
Vade
Vade 12.07.2025, 20:22:58
  • 2
#gonciarz
o, Mecinski wlasnie prowadzi live o Gonciarzu na IG:kasianski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
12.07.2025, 20:52:00 via Wykop
  • 13
@Vade: Słucham jej chyba 10 minut i nie mam pojęcia o czym ona gada. Materiał dla konesera.
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
12.07.2025, 23:20:23 via Wykop
  • 3
@Zuzka_z_Bornholmu:
To jest taka strategia. Jeśli bełkoczesz tak, że nikt tego nie rozumie, to znaczy że nie możesz być mastermindem manipulatorem, bo niby jak.
  • Odpowiedz
kongoku
kongoku
11.07.2025, 21:06:52
  • 3
#gonciarz #kanalzero Kurde jestem przekonany, że Gonciarz jest winny. Mówił w KZ że doszedł docperfekcji w montażu. On to idealnie zmanipulował. Toczyła dla niego gra które kocha. To jego misja, z największym bosem. On to specjalnie zrobił żeby przejść tą misję. I właśnie ja przechodzi tak wszystkich zmanipulował. On to zaplanował.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 11.07.2025, 22:18:44 via Wykop
  • 1
@kongoku: mam trochę wrażenie, ze czytam myśli schizofrenika, o co Ci konkretnie chodzi? Jaki montaż? W tym live dzisiaj, bo o tym tu dziś rozmawiamy?
  • Odpowiedz
KRCZVSK
KRCZVSK
11.07.2025, 21:37:01
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 11.07.2025, 21:39:02 via Wykop
  • 3
@KRCZVSK: na wykopie chyba nie wygrasz z taką narracja
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
10.07.2025, 19:35:33
  • 12
Gonciarz mówi w tym filmie w kanale zero, że doszło do niego, że Katarzyna Meciński o nim źle mówi już w 2018 roku, i że on nigdy o niej źle nie mówił i traktował ją jak wieloletniego przyjaciela jego rodziny.

Też Gonciarz: w 2018 roku życzy jej śmierci xD

Tak szczerze to trudno powiedzieć co oni tak odwalali w tej firmie, ale jednak nie pisze się do wspólnika żeby umarł, bo nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 11.07.2025, 10:18:02 via Wykop
  • 1
@nilmerg: ja tu się zgadzam z kolegą @KRCZVSK ludzie doprowadzeni do ostateczności, w nerwach, w złości, w rozpaczy, a już szczególnie pod wpływem, gadają różne rzeczy prywatnie do innych.

Mnie akurat przekonuje narracja Gonciarza z tych nagrań, no prosze niech rzuci kamieniem, ktoś komu nerwy nie wysiadły w życiu. Oczywiście życzenie komuś śmierci, to jest naprawdę mocny przypadek, większość osób by tak nie zrobiła, ale nadal - kto tu
  • Odpowiedz
Vade
Vade 11.07.2025, 11:40:49 via Wykop
  • 1
@nilmerg: Łap plusika za ciekawy komentarz do sprawy, ja się generalnie zgadzam, ale serio mój point to kto nigdy nie wybuchnął, kto nie stracił kontroli? Nie można człowieka oceniać po jednej takiej sytuacji, szczególnie, że Kasia jakos nie sypie takimi przykładami z rękawa. Mnie też trudno oceniać ich relacje, bo ja w innej bańce żyje, ale akurat ten aspekt chciałam wyjaśnić, bo i święty może wybuchnąć i można go potem
  • Odpowiedz
SmokStarodawny
SmokStarodawny
10.07.2025, 20:25:46
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 11.07.2025, 10:11:44 via Wykop
  • 1
@SmokStarodawny: masz we wpisie wyżej (ankieta) sentyment na temat Darii :D jak ktoś jest ładna, delikatna kobieta to choćby wywijał tym kotem salta to i tak mu wybaczone zostanie.
@Emerald84 oj chyba są tacy, na lokalną skalę
  • Odpowiedz
KRCZVSK
KRCZVSK
10.07.2025, 20:39:16
  • 1
Badanie opinii tagowiczów cz. 2 #gonciarz #perseusz

Do której z antagonistek czujesz najmniejszą niechęć?

  • Kasia Meciński 19.0% (19)
  • Daria Dąbrowska 33.0% (33)
  • Lucy Wieliczko 10.0% (10)
  • Hanna Koczewska 3.0% (3)
  • Hanna Zagulska 5.0% (5)
  • Maja Staśko 16.0% (16)
  • Karolina Domaradzka 4.0% (4)
  • Manuela Gretkowska 10.0% (10)

Oddanych głosów: 100

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 11.07.2025, 10:06:35 via Wykop
  • 2
@KRCZVSK: Manuela, bo to widocznie typ osoby co się musi wypowiedzieć w każdej sprawie, taka ma potrzebę wewnętrzna, może i wywola przy tym niesmak, ale przynajmniej nie ciągnie tematu.

Za to urocze są głosy na Darię xD no tak, biedna zmanipulowana elficzka, ona nie chciała i nie wiedziała.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 5 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia