Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vade

Vade

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1981
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 1944
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 19
LeoNC1
LeoNC1
LeoNC1
15.04.2026, 21:09:49
  • 18
#hotelparadise pielęgniarce to bagaż na lotnisku ukradli? Bo laska co odcinek chodzi w tym samym różowym topie i leginsach. Inne odwalone w sukienki, a ta ubrana jakby miała wiosenne porządki robić XD.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 22:29:42 via Wykop
  • 4
@LeoNC1: no bo kupi jak wygra dopiero, wez nie przeszkadzaj w zbieraniu czakry do manifestacji
  • Odpowiedz
sokool
sokool
15.04.2026, 22:15:38
  • 2
P---a xD #hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 22:17:41 via Wykop
  • 2
@sokool: Trzymamy kciuki, że się uda kiedyś :)
  • Odpowiedz
IreuN
IreuN
IreuN
15.04.2026, 20:28:16
  • 7
#thetraitors bardzo mi Cioci Brzózki szkoda było po ostatnim odcinku, nic tylko tulić (。◕‿‿◕。)
Hagrid jest chodzącą tragedią.
Paweł to czyste RNG ale zawsze pewność siebie miliard procent
Ciekawe kiedy się połapią 'dlaczego Wojtek jeszcze nie został zabity przez mafię?!' XD
Szkoda Kasi Lays, fajnie się oglądało
Bliźniaczki to pokaz typowych karynek
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 20:32:51 via Wykop
  • 0
@IreuN: eee ja mogę zapytać kim jest Hagrid? Ten nick pasuje jak pięść do nosa, bo nie mam pojęcia kim mowa xd
  • Odpowiedz
Vade
Vade 15.04.2026, 21:55:51 via Wykop
  • 7
@Miecz12: a to wredne genz mi Pottera obraża :(
@Mag_999999 @IreuN no jak, przecie Maciuś to potężny gej, co jak co, ale skojarzenia z hagridem totalnie nie rozumiem xD ani włosów nie ma, ani charyzmy, ani dobroci, ani takiego szorstkiego, ale kochanego obycia. Zastanawiałam się czy nie mówicie o Jarku nawet xd Maciek to wielki gej po prostu i tyle
  • Odpowiedz
Vade
Vade 15.04.2026, 22:13:40 via Wykop
  • 0
@Mag_999999: no bo Maciej to potężny gej po prostu! Co on ma wspólnego z Hagridem to totalnie nie czaję @Limonene wlasnie! Ja na początku taka sama konsternacja
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
15.04.2026, 21:12:38
  • 31
#hotelparadise kradziony przerobiony
Kakarot_Z - #hotelparadise kradziony przerobiony

źródło: 5007

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 22:10:48 via Wykop
  • 2
@Kakarot_Z: ten śmiech się nadaje do wycięcia i zrobienia z niego sampla w bazie, typu “evil witch laughter”
  • Odpowiedz
Olostro
Olostro
15.04.2026, 17:12:08
  • 13
#hotelparadise Czepiacie się pielęgniarki, że się chwali swoimi osiągnięciami. W dzieciństwie bieda i niskie poczucie wartości w tamtych czasach to pokłosie, musiało być ekstremalnie nie było kablówki XD.. Niektórzy np. przez to,że żyli w biedzie , a w dorosłości się dorobili to się stoczyli czytaj Michał Wiśniewski.Dzieciństwo zostaje z nami na zawsze, a najbardziej traumy tego okresu.Ludzi boli nadmierna radość kogoś, może są to nożyce,które uderzyły w stół?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 20:22:02 via Wykop
  • 1
@Olostro: tak 2/10, ale potencjał masz więc próbuj na innych tagach
  • Odpowiedz
psingwina
psingwina
15.04.2026, 19:12:23
  • 7
#hotelparadise ostatnie odcinki, aż nie wiem co napisać.
Szkoda się powtarzać i jeszcze ich dobijać, bo sami siebie podkopują.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 20:12:49 via Wykop
  • 4
@psingwina: fascynujący komentarz, dziękujemy
  • Odpowiedz
abazur-budzkiet
abazur-budzkiet
14.04.2026, 20:19:49
  • 13
#hotelparadise

Nie wiem jak wy, ale ja lubię Magdę XDD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 14.04.2026, 23:57:07 via Wykop
  • 2
@abazur-budzkiet: Magdę można lubić jako osobę, która idealnie pasuje do takich odmóżdżających programów xd raczej nikt by nie chciał mieć takiej osoby jako swojej przyjaciółki, ale w reality show jest mocne, odklejone 7/10. Kibicuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Vade
Vade 15.04.2026, 15:26:24 via Wykop
  • 0
@uwielbiam_ms: bo można sporo udawac i się kreować w programie, większość osób to robi w sumie, ale jak jesteś normalnym człowiekiem to nie będziesz odpierdzielac takiej maniany w tv jak Madzia, bo nawet nie przyjdzie ci to do głowy. To po prostu trzeba mieć predyspozycje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) a jako uczestniczkę to ją lubię, jest git
  • Odpowiedz
inertia-kow
inertia-kow
15.04.2026, 12:34:03
  • 55
#hotelparadise
Szkoda mi tego Krystiana. Porządny gościu, a tkwi w beznadziejnej parze z chamską dziewczyną, która otwarcie nim pogardza i poddajać w wątpliwość jego męskość, uderza poniżej pasa. A wystarczyło zainteresować się Martą, kiedy był jeszcze na to czas, a Oliwia poszła by się bujać w jakiejś mało istonej parze albo z palantem Faraonem, albo z Darkiem, który raczej długo w hotelu nie pobędzie.

Tobiasz, który tkwił w wysysającej z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 15:10:12 via Wykop
  • 12
@inertia-kow: niepopularna opinia, ale mnie chyba najbardziej z facetów w hotelu denerwuje właśnie Krystian, bo on jest totalnie fajnym i przystojnym chłopem, a się płaszczy przed tą wariatka tak, że mam ochotę go za te rozchełstaną koszulę złapać i nim potrząsnąć. To taki męski odpowiednik kobiet niszczących swoje życia dla randomowych badbojów, szkoda strzępić żagla. G---o będzie z tego miał i do szału mnie doprowadza, ze on tego nie widzi
  • Odpowiedz
Dewasta
Dewasta
15.04.2026, 13:18:40
  • 3
#hotelparadise

Co jest większym osiągnięciem życiowym?

  • Zdobycie tytułu magistra 11.6% (39)
  • Praca jako pielęgniarka 5.3% (18)
  • Zakup własnego mieszkania 18.1% (61)
  • Uczestnictwo w Hotelu Paradise 65.0% (219)

Oddanych głosów: 337

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 15:03:16 via Wykop
  • 0
@Dewasta: lud przemówił
  • Odpowiedz
Null84
Null84
15.04.2026, 11:47:35
  • 47
#hotelparadise te nocne ujecia mają swój urok. Nie rozpoznałabym tak od razu tej uczestniczki, gdyby nie towarzysz w łóżku...
Null84 - #hotelparadise te nocne ujecia mają swój urok. Nie rozpoznałabym tak od razu...

źródło: 20260415_134551

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 12:10:14 via Wykop
  • 13
@Null84: lubię Dominikę i uważam, że jest bardzo ładna, myślę że bym się z nią dogadała irl, ale fakt, że na tych nocnych ujęciach wygląda jak jakaś czupakabra czasem xD
  • Odpowiedz
Vade
Vade 15.04.2026, 14:46:07 via Wykop
  • 4
@Wouowina: no na melanż się chce ustawić, a dlaczego niby :P ale az strach jakie są obecnie standardy, jeśli ona nie jest ładna wg Ciebie. Ja nie mówię, że jest jakaś oszałamiająca czy zjawiskowa, no ale brzydką bym jej w życiu nie nazwała ¯\(ツ)/¯ kurde, że też te standardy tagowe, a życiowe tak od siebie odjeżdżają…
Ale ogólnie plusik, bo przez te wasze komentarze sobie puściłam ostatnio karma chameleon xD
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
15.04.2026, 09:44:33
  • 6
Barszczyk runda druga.

#gotujzwykopem
Krzewiciel_prawdy - Barszczyk runda druga.

#gotujzwykopem

źródło: 606

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 12:20:08 via Wykop
  • 2
@wypok_wypok: no kurczę toż to klasyczek przecież! Jeszcze scybulko lub z boczkiem najlepiej
  • Odpowiedz
klapkisandaly
klapkisandaly
klapkisandaly
15.04.2026, 10:18:37
  • 6
#hotelparadise Jak myślicie Weronika wróci jeszcze czy serio ja w------i? Bo dla fabuły to by było zajebiste, ale po tych ich odpowiedziach na IG to nie wiem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 11:59:29 via Wykop
  • 10
@klapkisandaly: mimo dymogennego potencjału tego powrotu mam nadzieję, że nie wróci. Nie życzę jej źle, ale to jest taki niezbyt zrównoważony wampir energetyczny, że chciałabym już nigdy w życiu jej nie oglądać :D Dla własnego dobra powinna o siebie zadbać, a nie chodzić po tvnach
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
15.04.2026, 01:02:21
  • 1
#hotelparadise co jak co ale c---i tu julka hp11 top1 hotelixa
san-francisco - #hotelparadise co jak co ale c---i tu julka hp11 top1 hotelixa

źródło: gaegeawg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 01:08:23 via Wykop
  • 39
To współczuję jak kiedyś zobaczysz zwykłe c---i na żywo :D bydzie szok
  • Odpowiedz
Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
14.04.2026, 21:38:27
  • 20
#thetraitors bliźniaczki i tak powiedzą że to był zły montaż a one są super. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mag_999999 - #thetraitors bliźniaczki i tak powiedzą że to był zły montaż a one są su...

źródło: 1000016870

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 15.04.2026, 00:37:13 via Wykop
  • 14
@Mag_999999: szczerze mówiąc, z jednej strony rozumiem czemu jacyś ludzie z TVN pomyśleli, ze dobrze je będzie zaprosić do tego programu, a z drugiej trochę trudno mi uwierzyć, że tam jakiś manager nie siedzi nad nimi i nie zaprotestował… TVN ma mnóstwo takich pato-programów i może się w nich bawić dziwakami, w tłejtos zawsze było w miarę kulturalnie i można to było puścić w towarzystwie :D
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
14.04.2026, 22:20:10
  • 20
#hotelparadise pani mgr nie powinna pracować z ludźmi i być odpowiedzialna za ich życie i zdrowie. Wyobraźcie sobie, że na SOR podczas jej dyżuru trafia Tobiasz (。◕‿‿◕。)

mgr Piguła naszprycowałaby go opioidami i kazała popić szczeniaczkiem smakowym
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 14.04.2026, 23:41:26 via Wykop
  • 0
@Rosalinea: Ciebie to naprawdę odkleja Roska, tak od dłuższego czasu to przygania kocioł garnkowi ;)
  • Odpowiedz
Vade
Vade 15.04.2026, 00:14:43 via Wykop
  • 3
@Rosalinea: @pawel_je ja też lubię i znam Rosę od lat, nie mniej jednak jestem tagowym zgredem i od kilku sezonów walczę z obrażaniem “Grażynek z fb” czy innych tam społeczności np na ig, bo tu jest żenująco co najmniej tak, jak na fejsie xD ale mimo wszystko to taki love-hate relationship
  • Odpowiedz
Vade
Vade 15.04.2026, 00:27:31 via Wykop
  • 2
@pawel_je: kto wie 8) muszę się odważyć wysłać priv chyba
  • Odpowiedz
HakunaMattatta
HakunaMattatta
14.04.2026, 20:26:06
  • 0
#hotelparadise dobranoc, niech Wam się aniołki przyśnią (ʘ‿ʘ)
HakunaMattatta - #hotelparadise dobranoc, niech Wam się aniołki przyśnią (ʘ‿ʘ)

źródło: IMG_4930

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 14.04.2026, 23:54:23 via Wykop
  • 4
@HakunaMattatta: bez tej nazwy użytkownika w życiu bym nie zgadła o kogo chodzi xD to kameleon jeden
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
12.04.2026, 13:49:11
  • 40
Urodzinowy serniczek z przepisu mojej mamy.
Zważywszy, że żaden ze mnie cukiernik i to pierwsze podejście do zrobienia go całkowicie bez jej udziału - jestem trochę dumny.


#gotujzwykopem #pieczzwykopem #gotowanie #chwalesie #foodporn
Kremufka2137 - Urodzinowy serniczek z przepisu mojej mamy.
Zważywszy, że żaden ze mni...

źródło: 9475

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 12.04.2026, 17:42:39 via Wykop
  • 0
@Kremufka2137: wygląda przepysznie i dziekuwa za prawilne podanie przepisu ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
Vade
Vade 12.04.2026, 21:06:48 via Wykop
  • 0
@Kremufka2137: to się rozumie samo przez się
  • Odpowiedz
vabnn
vabnn
12.04.2026, 18:11:59
  • 14
#thetraitors Olivia narodziny GOATa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 12.04.2026, 18:12:20 via Wykop
  • 5
@vabnn: zaskoczyła, no nie powiem :D
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
12.04.2026, 18:09:47
  • 27
w kocie jest tarcza
#thetraitors
MonsieurLaBoule - w kocie jest tarcza
#thetraitors

źródło: kot-na-stole-operacyjnym-w-klinice-weterynaryjnej-weterynarz-operacja-sterylizacji-400-87614330

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 12.04.2026, 18:11:36 via Wykop
  • 1
@MonsieurLaBoule: nieeeeeeee :D ale z tym krakersowym lub “nie lubię jej” poziomem rozkmin, to zakusy na kota nie są wykluczone haha
  • Odpowiedz
xzuvaxx
xzuvaxx
27.03.2026, 11:27:48
  • 24
#hotelparadise ja to nie rozumiem XD mają tak naprawdę zajebiste wakacje za darmo i wiadomo że każdy chce tam wygrać, ale bez przesady XD wszyscy napięci jak plandeka na żuku zamiast się zajebiście bawić. robi się już odgrzewany kotlet z tego programu, jednak pierwsze sezony jak nie wiedzieli co z czym były najlepsze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vade
Vade 27.03.2026, 17:11:17 via Wykop
  • 2
@perelkaa: w punkt! jest za mało randomowego odpadania, więc nawet najnudniejsze ameby się czują jak królowie podwóra od pierwszego dnia, tworzą te swoje szajki silnych par i tak się najwyżej podgryzają w swoim kółku :D konkurencje i niespodziewane eliminacje sprawiały, że ten format był bardziej dynamiczny i stanowczo ciekawszy do oglądania
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking