#mundial Co sadzicie o tych przerwach 3 minutowych co 22 minuty ? czy to juz nie przesada? moze niech im jeszcze spa w tym czasie robia, jeszcze rozumiem jakby to juz byla drabinka finalowa, jeszcze grac nie zaczeli a tu cyrk na start
Pepe_PL








