Aktywne Wpisy

broker +71

Krupier +52
Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie sobie żarcia samemu to wiocha, obciach, wstyd i w ogóle nie po to się jedzie na urlop żeby gotować, ale ja jakoś tak mam w dupie takie opinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
źródło: 1000006133
Pobierz





Nie popieram puszczania się poza kamerami i przed kamerami z kim popadnie. Jestem staromodona, ty za to chyba zbyt nowoczesna;]
Ja bym wolała aby program wygrał ktokolwiek inny niż ta parka która myśli że jest najmocniejsza a miesiąc po hotelu pewnie każde poszło w swoją stronę xdd
Już nawet szkoda Ci tłumaczyć że moja wypowiedź była ironiczna
XDDDD
chyba jakieś BINGO o Was na Wypoku trzeba zrobić (。◕‿‿◕。)