#przegryw to teraz jeszcze lepsza wspominajka: podstawówka - przaśne lata 90' zainspirowany disco relaxem śpiewam sobie non stop pod nosem hitowy wówczas kawałek Bayer Full - Majteczki w kropeczki ( ͡°͜ʖ͡°) Pani Maria wychowawczyni nie zdzierżyła, wywołała mnie na środek i przykazała zaśpiewać dla całej klasy... oczywiście, że nie dałem rady i się spaliłem od tej pory moja dynamina oscyluje w okolicach zera -
Często piszę o polaryzacji polskiego społeczeństwa. Więc dla rozluźnienia czelendź. Niech pisowcy napiszą co zostało zrobione dobrze za rządów Tuska (2007-14, 23-...), a peowcy niech napiszą co zostało dobrze zrobione za czasów rządu pisu (2015-23) #polityka #neuropa #4konserwy #polska #historia
@lNKOGNITO poniedziałek to mój ulubiony dzień tygodnia. Jestem wypoczęty, pełen werwy, coś mi się chce bo przecież przede mną cały nowy tydzień pełen możliwość. Nie mniej jednak gdy przychodzi wieczór pragnę śmierci. Będzie tylko gorzej. Byle do piątku.
To się znajdzie w topce żenad 2026 zaraz za teledyskiem. Fatalnie podłożony żeński głos (pewnie wzorował się na matce), potem ta zwłoka przed odpowiedzią i ostateczny cios czyli zawsze fałszywy uśmiech. Koleś myśli że stanie się viralem kiedy będzie ekranizowal dowcipy. Pewnie cały urlop od nicnierobienia o tym myślał.
#yanek "niebieski ptak" rozpoczyna największy projekt jakiego się podjął to już będzie pewnie ponad setny mega gej changer prawdopodobnie Jack Hortex i Andrzej z parkingu to będą jego inwestorzy ma łeb do interesu pozdro Yanek
@EpicElion u mnie w kołchozie są 5 litrowe banki z biedronki. Nawet dystrybutor dar natury okazał się zbyt drogi dla prezesa. A w ogóle dyrektor kiedyś powiedział że można pić tą z kranu. Mineralna to pewnie jakieś korpo skoro tak rozpieszczają
Jestem kowalem swojego losu. Kulczyk nic nie przepisał mi w testamencie. A przecież mógł. To moja wina że tego nie afirmowałem. Na własne życzenie nic od niego nie dostałem. #kolchoz
to teraz jeszcze lepsza wspominajka: podstawówka - przaśne lata 90' zainspirowany disco relaxem śpiewam sobie non stop pod nosem hitowy wówczas kawałek Bayer Full - Majteczki w kropeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pani Maria wychowawczyni nie zdzierżyła, wywołała mnie na środek i przykazała zaśpiewać dla całej klasy...
oczywiście, że nie dałem rady i się spaliłem
od tej pory moja dynamina oscyluje w okolicach zera -