Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Titufe

Titufe

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14458
  • Znaleziska 1850
  • Mikroblog 12608
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 46
Titufe
Titufe 21.01.2026, 04:03:22
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe
Autor
21.01.2026, 04:13:33 via Wykop
  • 0
@KocurYT: no to za parę godzin pewnie będą filmiki :P
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie
17.01.2026, 00:00:00
  • 1
Zapłaciłem 250zł za psiknięcie wodę w ucho ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#laryngologia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 17.01.2026, 00:16:59 via Wykop
  • 1
@coturobie: też kiedys miałem dokładnie to samo xD chłop mi siknal ciepła woda w ucho i elo
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
17.01.2026, 00:07:54
  • 25
annlupin

źródło: annlupin0099987

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 17.01.2026, 00:14:51 via Wykop
  • 1
@annlupin: nudy na robocie takie że o ja cię pierdziele
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
10.12.2025, 18:35:12
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 10.12.2025, 21:27:56 via Android
  • 1
@Kempes ooo mijałem ten statek nieraz i tak myślałem że on z floty cieni. Pracuje w tamtym rejonie i tankowce z wyłączonym aisem czy masa dronow nocą to norma
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 01.12.2025, 20:01:52
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 01.12.2025, 20:03:58 via Android
  • 0
@Itslilianka sqwsyny ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja mam wgrane ustawienia z--------u i nigdy nie potrafiłem robić wolno ale zawsze szanowałem i zazdrościłem tych co sobie powoli dziubia
  • Odpowiedz
mug3n
mug3n
29.11.2025, 01:23:20
  • 1
Joe Joe Rabbit - dawno nie oglądałem czegoś tak wciągającego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 29.11.2025, 01:49:51 via Android
  • 0
@mug3n też mi się bardzo podobał. Fajne infantylne podejście do poważnych zagadnień
  • Odpowiedz
panDario
panDario
28.11.2025, 19:51:36
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 28.11.2025, 21:58:39 via Android
  • 3
@panDario https://jumpshare.com/s/eripTbQwVBc1r07cjjKs
A to moje nagranie tego samego statku :P
  • Odpowiedz
panDario
panDario
28.11.2025, 18:28:19
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 28.11.2025, 18:41:36 via Android
  • 22
@panDario @dqdq1 kairos też wzywał pomocy bo dostawałem alerty na dsc+ usłyszałem szczątki rozmowy na foni ale nic nie wspominał o dronach więc myślałem że to zwykły pożar. "Virat" dokładnie mowil o 5 morskich dronach i że wszystkie trafiły w cel.
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 28.11.2025, 18:46:16 via Android
  • 1
@panDario o dzięki mireczku!
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 28.11.2025, 18:56:20 via Android
  • 19
@panDario trochę pojadę teorią spiskową ale kairos był bardzo spokojny i jak opowiadałem o tym przy zmianie wachty to zasugerowałem że albo kapitan kairosa był tak doświadczony i opanowany albo to jakieś ekstremalne ćwiczenia. Troche pożartowaliśmy że moze jakas zagrywka po odszkodowanie a teraz zaczynam myśleć że załoga celowo wywołała pożar bo elegancko się wszyscy ewakuowali a osoba nadająca Mayday nie miała rosyjskiego akcentu i była wyluzowana. Z kolei "virat" to
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 28.11.2025, 16:15:49
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HoroLive
HoroLive
26.11.2025, 09:44:37
  • 658
Sprawdzam sobie teraz te szlachetne paczki. Nóż mi się w kieszeni otwiera. Chlop 28 lat, baba 33 (oczywiscie baba nie robi, ok zajmuje się dziecmi), ale mieszka z nimi babka 58 lat (standardowo, boli rączka albo dupka i nie mogę iść pracować). Dochód prawie 11k udokumentowany, a pewnie z mopsu jeszcze tam jakieś dary dostają. I co ? Chcą Pralko suszarke! Lodówke min 195cm, zastawy obiadowe, garnki, vouchery, zabawki. Jakby tak policzyć,
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 26.11.2025, 13:05:08 via Android
  • 22
@HoroLive jako wolontariusz szlachetnej paczki sprzed ponad 10 lat podzielę się komentarzem. Miałem 18 lat i byłem w parze z dziewczyną lat 17 a mieliśmy za zadanie weryfikować rodzinki ktore nam przydzielili. Cwaniaczki łatwo mogą zmanipulować takich małolatów i przekonać że są pokrzywdzeni przez los a jak za pierwszym razem podejmiesz decyzję że akceptujesz rodzinę to potem trzeba było już w to iść a decyzja następowała z tego co pamiętam praktycznie
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 26.11.2025, 14:00:15 via Android
  • 9
@Antorus przypominam że to było 11 lat temu xD teraz mam już 3 dychy i inaczej na to patrzę ale fakt, problemem jest założenie że rodziny tam zgłoszone powinny być weryfikowane przez młodocianych wolontariuszy chcących pomóc. Jak chcecie znaleźć prawdziwe ciężkie przypadki to polecam szukać po małych miejscowościach bo w dużych miastach przy ogromnej liczbie akcji pomocowych łatwo trafić na naciągaczy
  • Odpowiedz
kobrys13
kobrys13
kobrys13
14.11.2025, 08:00:50
  • 81
Pijcie ze mną cole ZERO.
Miesiąc temu przebiegłem 200m...
Dziś wolniejsze tempo bo chciałem obiec ring wokół lotniska, ale najważniejsze, że bez ani jednego przystanku - cały czas bieg. BMI ok 32...

#igrzyskabebzonow nie tylko polegają na testowaniu głupich diet i przybieraniu na wadze bo grube to głupie, ale dzieją się rzeczy dobre!

Od
kobrys13 - Pijcie ze mną cole ZERO.
Miesiąc temu przebiegłem 200m...
Dziś wolniejsze ...

źródło: Screenshot_2025-11-13-23-04-40-615_com.strava

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 14.11.2025, 12:16:41 via Android
  • 1
@kobrys13 też nie lubiłem biegania a ostatnio półmaraton zrobiłem XD z tym bieganiem jest taki plus właśnie że wiele nie trzeba a efekty i satysfakcja przychodzą dość szybko :D szacun i powodzenia!
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
12.11.2025, 13:57:46
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 12.11.2025, 19:50:23 via Android
  • 1
@tesknilam_ jedyny interes jakieś mają wszystkie prywatne media to kliknięcia bo kliknięcia to hajs. Trudno jest napisany ciekawy akurat artykuł a o wiele łatwiej wygenerować poraz 100 kontrowersyjny
  • Odpowiedz
Senderbell
Senderbell
22.09.2025, 05:44:01
  • 0
Ostatni raz na covid chorowałem jak to było modne potem o tym zapomniałem a tu proszę... nadal chorują a nawet się na to szczepią.
https://www.facebook.com/share/p/1BdL2wniwA/
#covid #szczepienia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 24.09.2025, 06:25:42 via Android
  • 0
@Senderbell słabo się czuje i leci mi z nosa od dwóch dni i mam płytki oddech więc zrobiłem sobie przed chwilą dwa testy dla pewności :(
Titufe - @Senderbell słabo się czuje i leci mi z nosa od dwóch dni i mam płytki oddec...

źródło: temp_file7052883169352710426

Pobierz
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 25.09.2025, 10:22:10 via Android
  • 0
@gotx3 dzisiaj u mnie też lepiej ale gardło bardziej boli. Dużo pospalem i odpoczalem więc może też dlatego się czuje mniej rozbity no ale gdyby nie gardło i kompletnie zatkany nos to nie byłoby tragedii. Czasami bola mnie losowe części ciała jak np lędźwie ale równie dobrze to może być starość :P
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 11.11.2025, 06:32:26 via Android
  • 0
@PrzemekPro nie no, po 6 dniach już praktycznie nic mi nie było :(
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
06.11.2025, 05:59:09
  • 338
Mirki, co się dzieje w tej części Polski zaznaczonej na mapie tym kształtem? Można jeszcze ewentualnie podciągnąć dalej na wschód Kaszuby i kilka kolejnych lokalizacji na południe w kierunku Wrocławia.
To przecież potężny kawał terenu, a tymczasem zero obecności w mediach, internecie. Brak dużych miast (największe to chyba #pila i #gorzow), brak ważnych, głośnych wydarzeń może z wyjątkiem Woodstocka czy tam Polandrocka w Czaplinku. Co tam się
Lolenson1888 - Mirki, co się dzieje w tej części Polski zaznaczonej na mapie tym kszt...

źródło: temp_file7400560210390700764

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 06.11.2025, 09:09:26 via Android
  • 11
@Lolenson1888 zajebiste tereny do kajakarstwa i wycieczek rowerowych. Do tego nowy Tomyśl to Zagłębie grzybowe.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
14.10.2025, 09:00:59
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 14.10.2025, 13:08:11 via Android
  • 0
@Schwarzfahrer mam wrażenie że ogólnie różowe mają p-------a na punkcie akcentu. Ja tam ze swojego jestem dumny, zresztą w pracy mam taki mix że akcentów jest cały przekrój a kazdy narzeka na Szkotów ( ͡º ͜ʖ͡º) Polaka p--------a się do Polaka bo tak jest najłatwiej. To też zauważałem że za granicą jeśli Polak chciał się do kogoś przyczepić to do Polaka.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
08.10.2025, 08:16:56
  • 68
po dzisiejszej biopsji już nie tak fajnie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 08.10.2025, 14:10:34 via Android
  • 1
@wybryk_natury cooooo :((( zdrówka życzę!
  • Odpowiedz
Titufe
Titufe 04.10.2025, 07:21:36
  • 23
Złapałem ptaszora bo sam wylecieć nie chciał a obijał się jak poyebany ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Z góry uprzedzam, że nic mu się nie stało i poleciał sobie na wolności aż miło xd #ptaki
Titufe - Złapałem ptaszora bo sam wylecieć nie chciał a obijał się jak poyebany ᕙ(⇀‸↼...

źródło: temp_file5467545321375972946

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
04.10.2025, 07:57:25 via Wykop
  • 2
@Titufe: kopciuszka złapałeś, miał rudą dupę?
  • Odpowiedz
kanutozabi
kanutozabi
kanutozabi
04.10.2025, 10:23:33 via Wykop
  • 3
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Rudzik, rudzik
  • Odpowiedz
wash-and-go
wash-and-go
03.10.2025, 04:43:39
  • 11
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą #panzlombardu
wash-and-go - Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą #panzlombardu

źródło: temp_file1742012458159133276

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titufe
Titufe 03.10.2025, 09:01:05 via Android
  • 14
@camelinthejungle Często w komentarzach można przeczytać że ludzie to oglądają w formie terapii antyalkoholowej i jest w tym trochę racji. Fejmy i te inne pokazują jak na patologii można zarobić a lombard raczej pokazywał jakie problemy mają patusy bez fejmu. Zepsute zęby, choroby, alko i ciągły brak kasy.
  • Odpowiedz

621

Unia Europejska dąży do globalnej cenzury niepożądanych treści?

Unia Europejska dąży do globalnej cenzury niepożądanych treści?

W przekonaniu publicysty i jutubera Miłosza Lodowskiego nowe unijne prawo, jakie zaprowadził akt o usługach cyfrowych (DSA) oraz regulacje dotyczące reklamy politycznej (TTPA), jest narzędziem służącym cenzurze niepoprawnych politycznie głosów.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 01.10.2025, 18:51:19
  • 95
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    cenzura
  • #
    internet
  • #
    4konserwy
  • #
    swiat
Titufe
Titufe 02.10.2025, 05:20:03 via Android
  • -3
Kim jest Miłosz Lodowski i co to za strona XD cenzura jak najbardziej powinna być w jakieś sferze internetu a mi się jeszcze marzy logowanie peselem. Taki np europejski wykop gdzie nikt nie jest anonimowy i nie ma botów a jak ci nie pasuje to nie korzystaj i taplaj się w bagienku propagandy, clickbaitow i fejk newsów.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Titufe
Titufe 02.10.2025, 07:33:53 via Android
  • 1
@przemyslaw-maczka widzę że nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Mówię o dobrowolnej sferze internetu w której panuje taki porządek. Przecież żaden nadzorujący bot nie będzie cię zmuszał do korzystania z takiej platformy i możesz przewalać czas i pisać co tylko chcesz na każdej innej stronie. Po prostu brakuje jednego miejsca gdzie człowiek może mieć pewność że dyskutuje z drugim człowiekiem bo już teraz często odpowiadamy na komentarze ai.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Mikou0142aj

  • marynarz z wielkopolski psiarz i grzybiarz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking