Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6485
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5404
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 16:43:08
  • 0
#gielda wolno cos ten kurs spacexa sie porusza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 08:24:54
  • 1
#gielda spuszczać siwego bajeranta ze smyczy i czekać na następnego dipa czy nie, o to jest pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
12.06.2026, 08:43:21 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: ustawiłem sell limit trochę wyżej niż teraz, jak wybije to sprzedam a jak nie to trudno. z datą wygaśniecią do końca dzisiejszego dnia.
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
12.06.2026, 16:27:16 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: można mieć gorszego pecha? 94.80 na sell ustawiłem XD
Skipi1111 - @Bratkuu: można mieć gorszego pecha? 94.80 na sell ustawiłem XD

źródło: IMG_7241

Pobierz
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
12.06.2026, 09:09:52
  • 4
Wanna saasa?
Apetyczna spółka która ma 74mln aktywnych użytkowników, z czego 12mln to użytkownicy subskrypcyjni.
Naganiałem przy 95 i 110. Myślcie mądrze o swoich pieniądzach. #pdk
#gielda
Frank_Parker2 - Wanna saasa?
Apetyczna spółka która ma 74mln aktywnych użytkowników, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 095919

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 09:11:41 via Wykop
  • 3
@Frank_Parker2: odkąd wprowadzili AI ta apka zalicza powolna śmierć, nie ładowałbym się w to
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 08:17:47
  • 3
#gielda ale żre wszystko na premarket z tej listy

https://wykop.pl/wpis/86451681/gielda-astera-coreweave-nebius-rocketlab-teradyne

czemu ten zasrany #xtb nadal nie ma pre-marketu...
@Skipi1111 +11
#gielda Astera, coreweave, nebius, rocketlab, teradyne od 22 czerwca w indeksie nasdaq100
więcej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neavy
Neavy
12.06.2026, 08:28:02 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: CRVW pewnie klasycznie reverse sweep i skonczy -3% xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
12.06.2026, 07:54:42
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 07:57:03 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: Gdy fala czerwona zalewa mi oczy,
mój kosmiczny skafander w dół ostro kroczy.
choć tlenu brakuje, a tętno już spada,
na samym dnie piekieł mój śmieciuch zasiada
  • Odpowiedz
GrubasekWalasie
GrubasekWalasie
12.06.2026, 07:48:26
  • 0
kiedy będzie można nabyć akcje spaceX? #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 07:49:24 via Wykop
  • 19
@GrubasekWalasie: zmieniono nazwe firmy na virgin galactics
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 07:46:05
  • 2
#gielda zobaczycie, że to wszystko jest ukartowane, dzisiaj grubas da zarobić każdemu na IPO spacex tylko po to, żeby później ci sami pazerni ludzie weszli w ipo anthropica i tam ich wszystkich wyleszczy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umcumcumcbejbe
umcumcumcbejbe
12.06.2026, 07:48:11 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: we need to go deeper
  • Odpowiedz
tsukai
tsukai
12.06.2026, 07:25:58
  • 1
#gielda kto już wyjszedl na zero po krachu nuklearno-wiekuisto-pokoleniowym łapka w gure
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 07:36:58 via Wykop
  • 0
@tsukai: ja nawet na dnie tego krachu +45% ytd byłem więc słaba zwała
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 07:31:45
  • 0
#gielda ale pompa dzisiaj ja p------e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
12.06.2026, 07:32:09 via Wykop
  • 0
a nie to jednak tylko sivers
  • Odpowiedz
lronman
lronman
11.06.2026, 18:12:49
  • 0
Ktoś przenosił swoje #etf z #revolut do #xtb?

XTB i REV dają taką opcję, ISNy w obu są, pytanie czy na coś trzeba uważać?

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 03:55:57 via Wykop
  • 0
a czemu akurat do xtb chcesz przenosić? bierzesz pod uwage koszt 0.5% przewalutowania za wszystko w eur i usd?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 02:44:52
  • 11
#gielda Astera, coreweave, nebius, rocketlab, teradyne od 22 czerwca w indeksie nasdaq100
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
12.06.2026, 05:37:18 via Android
  • 0
@Skipi1111: no to rakieciorz może wróci na 150 xd
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 12.06.2026, 00:19:26
  • 5
#gielda co te kicajce o------y cały indeks 7,5% w 1 dzień xD
Skipi1111 - #gielda co te kicajce o------y cały indeks 7,5% w 1 dzień xD

źródło: IMG_7240

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
12.06.2026, 05:29:24 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: cymcyk fajny film o koali nagrał. Można oglądnąć a potem obrzucić go gownem w komentarzach dla równowagi.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
12.06.2026, 07:37:54 via Wykop
  • 0
@krash: urzekła mnie twoja historia. pozwalam, włączaj xD
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
11.06.2026, 19:35:40
  • 0
#gielda

Do zamknięcia mikron 1k sandisk 2k

  • Jeszcze jak 46.9% (30)
  • Martwy kot no co ty 53.1% (34)

Oddanych głosów: 64

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 11.06.2026, 19:49:36 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: micron 990 SanDisk 1890
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
11.06.2026, 17:57:01
  • 1
#gielda kupilibyście coś żonie za hajs z giełdy, czy wrzucili w śmieciucha?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 11.06.2026, 17:58:28 via Wykop
  • 2
@Zebrzysta_Zebra: ja bym żonę sprzedał bo zabiera kapitał na inwestycję, a ze sprzedaży żony kupiłbym jakiegoś śmieciucha
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 11.06.2026, 17:57:44
  • 7
#gielda gruby wyciąga wędkę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szynall
szynall
11.06.2026, 09:15:23
  • 2
#gielda
jak jest w Iranie spokój to jest kibel, teraz dali sobie po razie z USA i jest pompa. Jak dla mnie atom to idealne rozwiązanie i TO THE MOON
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 11.06.2026, 09:18:37 via Wykop
  • 5
@szynall: raz atomem w żymian, niska cena kosztem lekkiej cofki
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 11.06.2026, 07:11:57
  • 0
#gielda uwaga bo zaczeliśmy na zielono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 11.06.2026, 03:57:48
  • 2
#gielda kiedy pąpa bo jakoś nudno
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
11.06.2026, 04:03:14 via Wykop
  • 6
@Skipi1111: dzisiaj
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 10.06.2026, 06:09:23
  • 2
#gielda kto posłuchał i zarobił

wy tu się bawita w akcje i microny a wystarczy cfd na kicajce, jak nam rośnie to im następnego dnia rośnie, jak nam spada to im następnego dnia spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/86421727/gielda-google-szukaj-jak-strzelic-shorta-na-kospi
@Skipi1111 0
#gielda google szukaj jak strzelić shorta na kospi
więcej
Skipi1111 - #gielda kto posłuchał i zarobił

wy tu się bawita w akcje i microny a wys...

źródło: d2fa4b116f2198c1cf527d3df1ed4d8f

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
10.06.2026, 06:17:11 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: na pewno ty zarobiles no nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
10.06.2026, 06:22:32 via Wykop
  • 10
@Skipi1111: Wpis typu nic nie sugerujący z gatunku tagowego spamu ale akurat weszło to wielki analityk i się cieszy, że trafił XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • Strona 3 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking