Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6573
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5492
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
Skipi1111
Skipi1111 18.06.2026, 08:29:35
  • 7
#gielda my po prostu kupujemy microny, a one rosno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
17.06.2026, 06:00:39
  • 1
#gielda
Jakieś partnerstwo ogłosiła Nvidia z pamięciorzem SK Hynix. Ale mam wrażenie że temat tak przeruchany że nie robi już wrażenia XD

https://finance.yahoo.com/technology/ai/articles/sk-hynix-kose-a000660-partners-020941397.html
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 17.06.2026, 06:02:23 via Wykop
  • 11
@UsmiechnietyAnon: nvidia ogłosi partnerstwo z każdym pamięciorzem bo jest ich niewielu i nikt nie wyrabia, zaraz sam założę jakiegoś badrama i będę produkował w garażu xD
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 17.06.2026, 05:05:08
  • 4
#gielda dzień dobry panie grubasie zamawiam dzisiaj spadki na sive bo muszę odkupić. Dziekuje Pan
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
17.06.2026, 06:43:29 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: dzisiaj +20% kara za te wasze kółeczka xD
  • Odpowiedz
aett
aett
17.06.2026, 07:22:58 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
aett
aett
16.06.2026, 21:04:08
  • 2
A MY W SIVE ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 22:24:59 via Wykop
  • 0
@aett: jo marvella za 100 kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
16.06.2026, 22:17:40
  • 21
#gielda i znowu okazalo sie ze nie ma co sluchac wykopków było łatwe 50% do zrobienia na spacex ale czlowiek pomyślał ze tu siedza gentelmani pod krawatem, obyci, z wiedzą w zakresie inwestowania i chłop odpuścił temat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 22:23:04 via Wykop
  • 67
@mirasKo-Kalwario: Ale co ty przeżywasz, dajesz się ponieść FOMO jak dzieciaczek. IPO to h----d a nie inwestycja
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
16.06.2026, 20:31:57
  • 0
#gielda

Jakis losowy miras mnie nagonil a ja wierze mirasom, odbije co nie?
golomb13 - #gielda 

Jakis losowy miras mnie nagonil a ja wierze mirasom, odbije co n...

źródło: image_picker_66EF8255-6133-485F-A817-D1BD0D1F14C5-89006-000014385CDAE7A8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 20:45:33 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: palma w głowie
  • Odpowiedz
hasek34
hasek34
16.06.2026, 20:43:23
  • 3
#gielda #modivo
sprytnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyprzedac tyle asortymentu
hasek34 - #gielda #modivo
sprytnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyprzedac tyle asortymentu

źródło: 4bf9dc1d-b836-462b-9ebe-5c5f16725908

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 20:44:21 via Wykop
  • 3
@hasek34: to teraz kara od uokik
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
16.06.2026, 08:47:53
  • 12
Clown world
#gielda
olcayn - Clown world 
#gielda

źródło: 1000025230

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 09:02:26 via Wykop
  • 0
@olcayn: 212 już na pre-market
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
16.06.2026, 07:27:10
  • 2
#gielda a my w SIVE
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 07:41:56 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: nieprawda
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 08:32:22 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: jo sprzedałęm wczoraj za 95 a dzisiaj miałbyć krach stulecia oszukali mnie
  • Odpowiedz
StitchandLilo
StitchandLilo
16.06.2026, 08:27:34
  • 65
#gielda
Dobra, nieironicznie chcę podziękować wykopkom.
Właśnie minęły 3 miesiące odkąd jestem na giełdzie. Ruszałam tylko akcje, żadnych gejowskich etfów ani hazardowego CFD.
Zysk zrealizowany: 26.5k (minus podatek)
Zysk niezrealizowany: 13.5k (minus podatek, łącznie ze stratami. Strata to obecnie jedynie cdr, 1.5k)
Wrzucony kapitał: łącznie 250k, obecnie zostawiłam 100, resztę wypłaciłam.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 08:31:18 via Wykop
  • 0
@StitchandLilo: nic nie rozumiem, najpierw zysk a później z 250 zostało 100 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan
16.06.2026, 08:17:51
  • 0
Jakie są twoje ulubione tickery etf?
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 08:18:07 via Wykop
  • 8
@niktopan: ja hetero
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 07:16:00
  • 3
#gielda 1-3% pompy na gpw
Skipi1111 - #gielda 1-3% pompy na gpw

źródło: FJ98BSmWUA45bSC

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 07:08:56
  • 0
#gielda ej siwers co jest nie w te strone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
16.06.2026, 07:09:54 via Wykop
  • 3
@Skipi1111: w dobrą stronę, peroniarzu
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 06:34:08
  • 0
#gielda pierwszy raz takie coś widzę czemu na #xtb coś pogrubia na pomarańczowo?
Skipi1111 - #gielda pierwszy raz takie coś widzę czemu na #xtb coś pogrubia na pomara...

źródło: a2550483bbf7226fc1ce3cd24effdc8b

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomowy_Kurier
Atomowy_Kurier
16.06.2026, 06:36:55 via Wykop
  • 8
@Skipi1111: Tak oznaczają okazje na które warto wziąć nawet chwilówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
16.06.2026, 06:49:18 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: to chyba oznacza tylko tryb close only, możesz zamykać, ale nie możesz kupować. Ale warto dopytać na czacie.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
16.06.2026, 03:53:02
  • 12
#gielda #spacex
Rakieciorz 214$ overnight.
+ >200 mld$ w czasie kilku godzin.
To jest 80% budżetu (a przewyższa dochód za cały rok) pewnego kraju nad Wisłą na rok 2026 xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 04:25:29 via Wykop
  • 11
@gonzo91: Andżej to jebnie
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 04:11:05
  • 1
#gielda według mojego kalendarzyka dzisiaj jeszcze musi być pompęn machen
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
16.06.2026, 04:25:01 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: jak mi portfel zrobi nowe ATH wtedy trzeba sprzedać
  • Odpowiedz
new-object
new-object
15.06.2026, 23:29:08
  • 9
W 2018r świat świętował że Apple stał się 1 firmą co warta była 1 trilion dolarów.

Rozumiem że wasze zarobki od 2018r wzrosły o 500%? #gielda #pracbaza
new-object - W 2018r świat świętował że Apple stał się 1 firmą co warta była 1 trilio...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 16.06.2026, 02:15:04 via Wykop
  • 4
@new-object: z 0 na koncie do 0 000 000 dzisiaj się liczy?
  • Odpowiedz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
15.06.2026, 19:34:15
  • 733
Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
santa-maria-de-la-rosa - Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publi...

źródło: koalicja_obywatelska

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 15.06.2026, 19:37:47 via Wykop
  • 208
@santa-maria-de-la-rosa: Szmaciarze już dawno sprzedali kraj co poradzisz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo
15.06.2026, 17:00:09
  • 7
#gielda

jutro promo na SIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest autoryzacja do emisji akcji
gixmo - #gielda 

jutro promo na SIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest autoryzacja do emisji akcji

źródło: 1000030478

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 15.06.2026, 17:01:39 via Wykop
  • 2
@gixmo: ogólnie to jakotako nie ma technicznego wpływu bo jest to tylko prawo do emisji (zarząd dostaje 12 miesięcy zgody na wytworzenie akcji) a nie bezpośrednio tu i teraz wpuszczanie nowych akcji.

  • Odpowiedz
SuperGosc11
SuperGosc11
SuperGosc11
15.06.2026, 16:55:14
  • 2
#gielda jaki etf polecacie na półprzewodniki? Mam teraz skromna pozycję w micronie, ale myślę nad etf(ja nie gej)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 15.06.2026, 16:57:17 via Wykop
  • 3
@SuperGosc11: pamięciorze to nie półprzewodniki na nie masz Ekipę Totalnych Frajerów (ETF) o tickerze DRAM a na półprzewodniki SOXX
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27
  • Strona 4 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking