Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sethus

Sethus

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11223
  • Znaleziska 2956
  • Mikroblog 8267
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 25

289

Podatek od carpoolingu? Fiskus przyjrzy się wspólnym przejazdom

Podatek od carpoolingu? Fiskus przyjrzy się wspólnym przejazdom

Poseł PiS Zbigniew Chmielowiec złożył w tej sprawie interpelację. Podaje, że światowy rynek ekonomii współdzielenia był wart w 2013 r. 15 mld dolarów. Nie tylko te liczby robią wrażenie. Także informacje, że polscy kierowcy oferujący „podwózkę” „zarabiają miesięcznie między 6 a 12 tysięcy złotych”.

Bankierpl
z
bankier.pl
dodany: 25.03.2015, 07:51:34
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    podatki
  • #
    samochody
  • #
    blablacar
Sethus
Sethus 26.03.2015, 07:35:11
  • 2
No ich chyba w rowie drze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1140

Psy, które się popsuły

Psy, które się popsuły

Jak wyżej ;)

zespol_niebieskich_pieluszek
z
youtube.com
dodany: 22.03.2015, 23:06:25
  • 53
  • #
    zwierzeta
  • #
    smiesznypiesek
Sethus
Sethus 23.03.2015, 08:56:24
  • -2
Filmik świetnie poprawia humor rano, w pracy :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

441

Familiada 22.03.2015 - nowy suchar Karola

Familiada 22.03.2015 - nowy suchar Karola

Historyjka o najmądrzejszym człowieku na świecie, lekarzu, papieżu i młodym chłopaku w samolocie. Aż mi pranie wyschło...

tejotte
z
youtube.com
dodany: 22.03.2015, 13:10:30
  • 63
  • #
    polska
  • #
    familiada
  • #
    karolstrasburger
  • #
    suchar
  • #
    heheszki
  • #
    dowcip
Sethus
Sethus 22.03.2015, 18:48:06
  • 0
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Karol zawsze mi humor poprawia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

818

PUPy są do... zlikwidowania

PUPy są do... zlikwidowania

Kiedy byłem na bezrobociu i zapytałem w Urzędzie Pracy, kiedy w końcu znajdą mi pracę usłyszałem, że: „My tu nie jesteśmy od szukania pracy tylko od zarządzania bezrobociem”.

murarz13
z
pikio.pl
dodany: 21.03.2015, 22:32:39
  • 145
  • #
    polska
  • #
    urzad
  • #
    pracy
  • #
    praca
  • #
    bezrobotny
  • #
    paradoks
  • #
    polityka
Sethus
Sethus 22.03.2015, 12:28:44
  • 0
To ja też opowiem wam #coolstory:
Skończyła mi się praca sezonowa na umowę zlecenie, więc postanowiłem się zarejestrować w urzędzie pracy. Poszedłem do UP i zostałem zasypany stertą papierków do wypełnienia i wymogiem mnóstwa dokumentów do przyniesienia. Więc się wkurzyłem, powiedziałem "nie będę się z wami chędożył" i znalazłem sobie pracę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takbylo #truestory
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

135

Piękniejsza strona Intel Extreme Masters 2015

Pokaż treści 18+

Piękniejsza strona Intel Extreme Masters 2015

KarllosTV z kolejnym przyjemnym materiałem wideo z IEMa. Tym razem 1:30 samych tyłeczków i cycuszków. Enjoy!

filmcloud
z
youtube.com
dodany: 18.03.2015, 16:43:14
  • 37
  • #
    rozrywka
  • #
    iem
  • #
    technologia
  • #
    heheszki
Sethus
Sethus 19.03.2015, 09:38:50
  • 0
To nie tylko na targach gier paradują hostessy w skąpych strojach. 2 tygodnie temu byłem na targach motoryzacyjnych i tam było to samo. Tylko hostessy jakoś mniej sympatyczne były. Także gratulacje dla wystawców na IEM-ie za zatrudnienie hostess, które przynajmniej sprawiały wrażenie entuzjastycznych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

106

Trailer naszej indie gierki, która wczoraj wylądowała na Steamie. Co myślicie?

Trailer naszej indie gierki, która wczoraj wylądowała na Steamie. Co myślicie?

http://store.steampowered.com/app/330270/ - Steam | muzyka z trailera to Here Comes The Wizard - LCTRISC ( https://soundcloud.com/lctrisc/here-comes-the-wizard )

Anteuke
z
youtube.com
dodany: 18.03.2015, 15:57:12
  • 38
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    gry
  • #
    rozrywka
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
Sethus
Sethus 19.03.2015, 09:10:18
  • 1
@Anteuke Przeczytałem opis gry na steamie i powiem wam, że bardzo mi się podoba. Z reguły nie interesuję się grami we wczesnym dostępie, więc sprawdzę ją dopiero po wyjściu ze wczesnego dostępu. Tak czy inaczej, czekam na premierę. :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2180

Dwa zaplątane łabędzie proszą o pomoc ludzi

Dwa zaplątane łabędzie proszą o pomoc ludzi

Dwa łabędzie zakleszczyły się ze sobą. Nie potrafią się same uwolnić. Bezradne podpływają do ludzi i czekają na uwolnienie. Pozytywne. Akcja tak od 2:45

tryvial
z
youtube.com
dodany: 18.03.2015, 17:01:25
  • 122
  • #
    zwierzeta
  • #
    ptaki
  • #
    zwierzaczki
  • #
    ornitologia
Sethus
Sethus 18.03.2015, 18:56:32
  • 26
Ej człowiek, weś pomusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

845

Szybka reakcja szkoły wobec młodego agresora, który ubliżał na IEM w Katowicach

Szybka reakcja szkoły wobec młodego agresora, który ubliżał na IEM w Katowicach

Pamiętacie wideo z IEM w Katowicach, gdzie młodociany agresor ubliżał innemu uczestnikowi eventu przez ładnych kilka minut? "Młody" znany jest także z innych materiałów wideo, na których zachowuje się w podobny sposób. Omawiany materiał: Sprawą zajęła się już szkoła bachora. W...

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 17.03.2015, 00:38:12
  • 226
  • #
    polska
  • #
    iem
  • #
    gry
  • #
    katowice
  • #
    youtube
  • #
    agresja
Sethus
Sethus 17.03.2015, 08:21:45
  • 1
Ale to smutne. Gry już dawno przestały być zabaweczkami dla dzieci, gromadzą wokół siebie ogromne społeczności, dzięki nim są takie imprezy jak IEM, obraca się w tej branży ogromnymi pieniędzmi. Aż ciśnie się napisać dosyć śmiesznie brzmiące stwierdzenie: "taka patologia nie dorosła do gier" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sethus
Sethus 13.03.2015, 23:58:38
  • 4
https://www.youtube.com/watch?v=1qvQXV1xfJs

Wspaniałe (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

787

Ultimate Skyrim - Kwintesencja PC Gamingu

Ultimate Skyrim - Kwintesencja PC Gamingu

Interesujące połaczenie ciekawych modów do Skyrim

Mesk
z
youtube.com
dodany: 12.03.2015, 22:36:55
  • 64
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
  • #
    skyrim
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    pc
Sethus
Sethus 13.03.2015, 12:40:16
  • 0
Grałbym
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

Dzieci jeździły rowerem po ciężarnej kotce. Zwierzę zdechło |...

Dzieci jeździły rowerem po ciężarnej kotce. Zwierzę zdechło |...

I co z takich ludzi wyrośnie ? Jeśli nie będziemy mieli szacunku do zwierząt nigdy nie będziemy dobrymi ludzi.

pleric
z
lublin112.pl
dodany: 12.03.2015, 14:05:47
  • 157
  • #
    polska
Sethus
Sethus 13.03.2015, 09:51:34
  • -3
Sam bym po nich pojeździł. 15-tonowym, po brzegi załadowanym tirem. Wolno.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

336

Jeśli zginiesz w tej grze, to już nigdy w nią nie zagrasz

Jeśli zginiesz w tej grze, to już nigdy w nią nie zagrasz

Permadeath to pikuś w porównaniu do tej gry. Tutaj jednocześnie może grać tylko 8 osób na całym świecie, a śmierć oznacza koniec... Już nigdy nie zagrasz w ten tytuł

MikeAlkoholik
z
kotaku.com
dodany: 12.03.2015, 07:52:20
  • 76
  • #
    technologia
  • #
    gry
Sethus
Sethus 13.03.2015, 09:45:05
  • 5
Jeśli zginiesz w grze, to zginiesz w prawdziwym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

271

Słupsk: Zboczeniec zaatakował dziewczynę na klatce schodowej. Policja go szuka

Słupsk: Zboczeniec zaatakował dziewczynę na klatce schodowej. Policja go szuka

Policjanci ze Słupska szukają zboczeńca, który zaatakował kobietę na klatce schodowej. Próbował ją dotykać w miejscach intymnych. Na szczęście uciekła.

RadioZET
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 12.03.2015, 12:19:13
  • 55
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    slupsk
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    atak
Sethus
Sethus 13.03.2015, 08:26:31
  • 5
ZRÓBCIE ZBLIŻENIE I WYOSTRZCIE OBRAZ!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sethus
Sethus 12.03.2015, 16:04:15
  • 8
http://lowcygier.pl/darmowe/pixel-puzzles-japan-na-steama-za-darmo/

#rozdajo darmową grę. #rozdajosteam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....4
M.....4
konto usunięte 12.03.2015, 23:34:47
  • 1
@FeniEnt ehh, no to mnie skutecznie zniechęciłeś... Da się to jakoś usunąć z biblioteki?
  • Odpowiedz
F.....t
F.....t
konto usunięte 13.03.2015, 06:39:37 via Android
  • 1
@MrRafik94: wiadomość do supportu steam.
  • Odpowiedz

462

Sanepid do piachu, nakazał staruszkom z domu opieki pozbyć się psów.

Sanepid do piachu, nakazał staruszkom z domu opieki pozbyć się psów.

Musi pani usunąć wszystkie zwierzęta - usłyszała w sanepidzie dyrektorka ośrodka opiekuńczego pod Legnicą, gdzie pensjonariusze opiekują się kilkoma psami. 'Miejcie serce, nie zabierajcie im przyjaciół!' - w ich obronie pisali internauci, gdy staruszki płakały przed kamerami

88885
z
wroclaw.gazeta.pl
dodany: 11.03.2015, 13:57:18
  • 27
  • #
    polska
  • #
    sanepid
  • #
    psy
  • #
    ludzie
  • #
    wykop
Sethus
Sethus 11.03.2015, 17:50:43
  • -1
Co za gnoje...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sethus
Sethus 10.03.2015, 19:02:57
  • 11
Cześć Mirki i Mirabelki. Od pewnego czasu sobie lurkuję po wypoku i widzę ile społeczność robi dla innych. Pomyślałem więc, że z tej okazji zorganizuję małe #rozdajo . A, że tak się składa, iż prowadzę na jutubie program o gierkach i trochę mi ich zostało, to będzie to #rozdajosteam .
Co prawda są to głównie resztki z bundli, ale to chyba nie ma znaczenia, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZombieMirko
ZombieMirko
10.03.2015, 19:11:39
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
stonka_ziemniaczana
stonka_ziemniaczana
10.03.2015, 19:59:00
  • 0
Ktokolwiek zgarnął Cat Lady, polecam dla odmiany zagrać, bo mimo toporności to naprawdę świetna historia.
  • Odpowiedz

1123

Ekstremalny Suchar w Familiadzie!

Ekstremalny Suchar w Familiadzie!

Wody! Wody! Wody! Wody! Wody! Wody! Wody! Wody! Wody! Wody!

romek69
z
youtube.com
dodany: 03.03.2015, 18:52:58
  • 89
  • #
    rozrywka
  • #
    familiada
  • #
    suchar
  • #
    smieszne
  • #
    extreme
  • #
    zart
Sethus
Sethus 04.03.2015, 09:25:56
  • 0
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2287

Jedyne słuszne reakcje na "pranki"

Jedyne słuszne reakcje na "pranki"

Wcale nie rasistowska kompilacja idealnych zakończeń "pranków" ;)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 03.03.2015, 22:08:21
  • 235
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    youtube
Sethus
Sethus 04.03.2015, 09:20:36
  • 0
Mnie podobają się te wszystkie żarty pozytywne jak na przykład Stuarta Edge'a i chętnie oglądałbym takich więcej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

201

Ludzie nie chcą już oglądać TVN? Stacja traci widzów i spada w rankingach!

Ludzie nie chcą już oglądać TVN? Stacja traci widzów i spada w rankingach!

Spore zmiany można zaobserwować w rankingu najpopularniejszych stacji telewizyjnych. Z danych Nielsen Audience Measurement za luty 2015 wynika, że coraz więcej widzów traci TVN.

konto usunięte
z
niezalezna.pl
dodany: 03.03.2015, 08:21:29
  • 56
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    telewizja
  • #
    tvn
  • #
    ciekawostki
Sethus
Sethus 03.03.2015, 11:16:37
  • 4
Tylko TV Puls!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

521

Włamał się do domu i zjadł pierogi. Ukradł cebulę i wątróbkę

Włamał się do domu i zjadł pierogi. Ukradł cebulę i wątróbkę

48-letni mężczyzna włamał się do jednego z domów w gm. Krasnobród. Stamtąd ukradł wątróbkę, cebulę i konserwy. Zjadł też dwa pierogi

anega
z
kurierlubelski.pl
dodany: 03.03.2015, 09:50:24
  • 123
  • #
    polska
Sethus
Sethus 03.03.2015, 11:01:09
  • 39
Złodziejowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sethus
Sethus 03.03.2015, 11:12:49
  • 20
@imbal: Zjadł tylko 2 pierogi. Kto się naje 2 pierogami? :(
Sethus
Sethus 03.03.2015, 11:14:44
  • 0
@imbal: A rzeczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 18 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking