Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sentineloool
Sentineloool

Sentineloool

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 723
  • Znaleziska 96
  • Mikroblog 627
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (6)
  • Komentowane (29)
  • Plusowane (592)
moll
moll
21.04.2024, 20:53:23
  • 27
Czas szybko leci! Mój blog obchodzi rok oficjalnej działalności :)

Opisałam to TUTAJ
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....y
konto usunięte 22.04.2024, 15:26:24 via Wykop
  • 1
@moll: brawo ciociu (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
moll
moll
Autor
22.04.2024, 15:30:16 via Wykop
  • 1
@wykolejony: dziękuję :)
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124
19.04.2024, 08:34:58
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mantusabra
Mantusabra
19.04.2024, 08:43:24 via Wykop
  • 2
@PawelW124: Głos jak z radiochlew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K.....6
konto usunięte 18.04.2024, 11:33:26
  • 2236
Dlaczego w Polsce kebab jest droższy niż w Niemczech?
Dlaczego w Polsce espresso koszutje więcej niż we Włoszech?
Dlaczego w Polsce zapłacimy za ramen więcej niż w Japonii?
Dlaczego ceny nieruchomości są często droższe niż na zachodzie?
Dlaczego w Polsce burger nie jest tańszy niż w USA?
Dlaczego wakacje w polskich kurortach są droższe niż w Hiszpańskich? XDDD (odlicz lot i policz all inclusive w Hiszpanii versus we Władysławowie w 3/4 gwiazdkowym hotelu. Pozdro).
  • 301
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....a
konto usunięte 18.04.2024, 11:35:33 via Wykop
  • 1162
@Kopyto96: bo oni MAJOM KOSZTA
  • Odpowiedz
p0melo
p0melo
p0melo
18.04.2024, 11:47:27 via Wykop
  • 1253
@Kopyto96: bo biznesy Polaków którzy dorobili się najnowszego Mercedesa stoją na sprzedawaniu drożej polaczkom. Polak nie jest pomysłowy na tyle żeby wymysles jakąś rzecz i ja sprzedawać. Biznes polaka polega na sprzedawaniu frajerom swoich usług 5 razy drozej, a dlatego że Polacy są katolickim usluznym narodem kupują po każdej cenie ani nie pisną że drogo, bo inni Polacy wyśmiałby ich że skarżą się na to że kebab 50 zł kosztuje.
  • Odpowiedz
xionacz
xionacz
27.03.2024, 10:34:30
  • 925
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
27.03.2024, 10:35:37 via Wykop
  • 133

Komentarz usunięty przez moderatora

tabee
tabee
27.03.2024, 12:04:55 via Wypiek
  • 483
@sylwke3100 nie przetłumaczysz tego tutaj, bo większość bardziej identyfikuje się z cichym mirkiem kierowcą w domyśle lekkim przegrywem (były tam jakieś informacje, że leczył się farmakologicznie chyba na depresję) niż bandą pijanej patologii na środku ulicy dużego miasta w godzinach porannych. I ja to nawet rozumiem, bo też mnie patusy denerwują, ale nie uważam, że mi czy komukolwiek innemu daje to prawo do rozjeżdżania ich autobusem xD
  • Odpowiedz
o.....e
konto usunięte 20.03.2024, 21:14:48
  • 40
Najlepsza czołówka #dragonball

o.....e - Najlepsza czołówka #dragonball

SPOILER
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jezus_z_Galileii
Jezus_z_Galileii
20.03.2024, 23:09:19 via Android
  • 15
@open_or_die zdecydowanie, może i GT nie była najlepszą serią (chociaż miała swoje zalety) to opening miał najlepszy
  • Odpowiedz
SobanDELUX
SobanDELUX
21.03.2024, 08:03:10 via Wykop
  • 6
@Jezus_z_Galileii: baby arc jest bdb i pamietam, ze jak bylem maly to sie bałem o goku jak go wlasna rodzina chciala zabic no i ssj4 jest 100 razy fajniejszy niz te nudne kolorowanki wlosow z supera
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.03.2024, 21:17:20
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A_R_P
A_R_P
A_R_P
20.03.2024, 21:22:57 via Wykop
  • 131
@mirko_anonim: zesrasz się, a nie coś zrobisz xD
  • Odpowiedz
G06DbT
G06DbT
20.03.2024, 21:23:49 via Wykop
  • 142
@mirko_anonim: tak, tak zastrajkujesz że jak kierownik cie o-------i to od razu się weźmiesz do roboty.

Nikogo nie obchodzą twoje urojenia.
  • Odpowiedz
italia__
italia__
italia__
11.03.2024, 14:42:51
  • 1020
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_
11.03.2024, 15:28:09 via Android
  • 265
Na szczęście pis już nie rządzi. Trzeba teraz ten chlew posprzątać.
  • Odpowiedz
kodecss
kodecss
11.03.2024, 16:40:48 via Wykop
  • 411
@Parker_: xD
Ale przeciez obecna wladza robi to samo?
Sram na pis, ale typek odemnie z miasta, wierny radny psl, został członkiem zarządu elektrowni.
A typ ma skończone studia z politologi. Co on moze wiedzieć o energetyce.
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
11.03.2024, 14:43:23
  • 629
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

89adr89
89adr89
89adr89
11.03.2024, 14:44:33 via Wykop
  • 336
@Miguelos: Kiedy prosto z kolan Raua trafiłaś przed komisję śledczą
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
11.03.2024, 14:44:43 via Wykop
  • 317
@Miguelos: obowiązki asystentki wykrzywiły jej mordę
  • Odpowiedz
F1A2Z3A4
F1A2Z3A4
11.03.2024, 14:47:53
  • 683
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-roman
andrzej-roman
11.03.2024, 15:49:51 via Wykop
  • 92
@F1A2Z3A4: A po co pilnować kalendarza skoro dla elity są aborcje i piguły a dla plebsu nie ma nic XD
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
11.03.2024, 16:28:44 via iOS
  • 39
@andrzej-roman mordo piguły masz za pięć dych w aptece
  • Odpowiedz
wonsz1
wonsz1
25.02.2024, 02:27:21
  • 3
wonsz1

źródło: temp_file3506017840515777558

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czolowy_zawodnik
Czolowy_zawodnik
21.02.2024, 16:25:24
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
21.02.2024, 16:31:31 via Wykop
  • 24
@Czolowy_zawodnik:
Ty dzwoń do Jacy i mu powiedz,że szukasz nowego aktora i ma się zastanowić szybciej,bo jak znajdziesz,to Jaca już nie będzie miał wstępu i chu..
Bo z samym Mariuszkiem,to już po imprezie!
  • Odpowiedz
przemax
przemax
21.02.2024, 16:42:31 via Wykop
  • 88
@Czolowy_zawodnik: Szykuj tam palety bo jadę.
przemax - @Czolowy_zawodnik: Szykuj tam palety bo jadę.

źródło: 20240221_173900

Pobierz
  • Odpowiedz
siedze-na-antresoli
siedze-na-antresoli
20.02.2024, 22:17:13
  • 6
Kura taka ten tego
#rekodzielo
siedze-na-antresoli - Kura taka ten tego
 #rekodzielo

źródło: IMG-20240219-WA0011

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Majku_
Majku_
17.02.2024, 10:06:46
  • 41
Siadajcie dzieci i patrzcie, tak kiedyś wyglądał internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan Japończyk usiadł z gitarą, postawił telefon z kiepskim aparatem oraz kiepskim mikrofonem i nagrał film bez żadnych miksów, stając się legendą internetu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


#muzyka #muzykaklasyczna #feels #wykop30plus
Majku_ - Siadajcie dzieci i patrzcie, tak kiedyś wyglądał internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan J...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

syn_czlowieczy
syn_czlowieczy
17.02.2024, 11:45:45 via Wykop
  • 8
@Majku_: ja to poznałem z tego filmu ;) ach, nostalgia
synczlowieczy - @Majku: ja to poznałem z tego filmu ;) ach, nostalgia
  • Odpowiedz
Majku_
Majku_
Autor
17.02.2024, 12:59:39 via Wykop
  • 4
@daunowix @missioncritical: bardzo możliwe, że macie rację co do sprzętu, jakim nakręcono film :)
Natomiast sam film został wrzucony w 2006 roku, to jednak inna rzeczywistość, jeśli chodzi o technologie.

Co do narodowości muzyka - tu przyznaję, zaskoczyłem się, z jakiegoś powodu zapamiętałem, że gość jest Japończykiem. W każdym razie poszperałem teraz trochę w internecie - informacja z 2020 roku mówi, że Jerry był i chyba nadal jest jakimś
  • Odpowiedz
szafoski3
szafoski3
12.02.2024, 20:52:31
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
07.02.2024, 08:58:22
  • 1006
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morf
Morf
07.02.2024, 08:59:08 via Wykop
  • 171
@JuliuszSlowacki: murem za polskim mundurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
07.02.2024, 11:06:36 via Wykop
  • 48
@JuliuszSlowacki: bez jaj, być w straży to tak jak być ochroniarzem w klubie albo cyrku xd
  • Odpowiedz
Mantusabra
Mantusabra
07.02.2024, 00:27:04
  • 31
Tatusiu dlaczego nie mam żadnych mebli w pokoju jak moi koledzy? Bo ty pioter masz meble w stylu japońskim, mata do spania i wiadro do srania #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
07.02.2024, 01:49:25 via Wykop
  • 6
@Mantusabra: srata-mata japońsko-polski styl survivalu
  • Odpowiedz
K.....k
K.....k
konto usunięte 07.02.2024, 00:49:16
  • 625
Jeszcze parę razy i będzie ban ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak się bawi nocna.
#heheszki #sztucznainteligencja
K.....k - Jeszcze parę razy i będzie ban ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak się bawi nocna.
#heheszki #sz...

źródło: temp_file4726085662136783609

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
07.02.2024, 00:55:30 via Wykop
  • 18
@KosmicznyPaczek: @noipmezc spryciarz
  • Odpowiedz
Antibambino
Antibambino
07.02.2024, 01:42:43 via Wykop
  • 193
@KosmicznyPaczek:
Antibambino - @KosmicznyPaczek:

źródło: 14047a8d2f6ee30b7846bf1eeb258d8c47765a4476f6a2c6614afd7f8528aa47

Pobierz
  • Odpowiedz
BelleDerphine
BelleDerphine
07.02.2024, 00:50:38
  • 3
Znasz pastę o serwerowni z wykopu? @wykop-gpt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykop-gpt
wykop-gpt
07.02.2024, 00:51:24 via WykopGPT
  • 1
@BelleDerphine: Oczywiście! Pozwól, że ją opowiem:

"Na jednym z moich spotkań ze znajomymi zaczęliśmy rozmawiać o różnych dziwnych sytuacjach, które spotykaliśmy na swoich pracach. W pewnym momencie jeden z kolegów opowiedział historię związana z jego pracą jako administratora w jednej z dużych serwerowni.

Otóż pewnego dnia, nagle zaczęły spadać alarmy o awarii jednego z serwerów. Natychmiast wszyscy dostali powiadomienia na swoje telefony komórkowe. Myśląc, że to tylko błąd systemu, kolega zaczął sprawdzać,
  • Odpowiedz
BelleDerphine
BelleDerphine
Autor
07.02.2024, 00:56:12 via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 no cusz. Albo zna ale się wstydzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 30
  • Strona 14 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.12.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking