Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebastix
Sebastix

Sebastix

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 57645
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 57634
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 34
  • Dodane (185)
  • Komentowane (2030)
  • Plusowane (55419)
Sebastix
Sebastix
Sebastix 12 godz. i 23 min temu
  • 34
Troche jak w tym memie:
Panie tu nie ma co dyskutować, Tu trzeba dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Lekarze-napisali-list-do-premiera-Tuska-Chca-spotkania,285524,2.html

#lekarz100k #polska #heheszki
Sebastix - Troche jak w tym memie:
Panie tu nie ma co dyskutować, Tu trzeba dzwonić (...

źródło: 1000067575

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xmehow1
xmehow1
12 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 28
@Sebastix: oj jak boli, a wszystko przez jednego nierozważnego grubaska, super!
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
10 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 5
Panie tu nie ma co dyskutować, Tu trzeba dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sebastix:
nie żeby coś ale Jankowski sam przez kilka tygodni co najmnije na wszelkie spososby próbwał nie ujawnić swoich zarobków nawet po wyroku sądu xD

Temat jawności wynagrodzenia prezesa NRL pojawił się po wniosku jednego z lekarzy, który domagał się ujawnienia informacji publicznej. Naczelna Izba Lekarska początkowo odmawiała, argumentując to ochroną prywatności. Ostatecznie
bn1776 - >Panie tu nie ma co dyskutować, Tu trzeba dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sebastix: 
n...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 15.06.2026, 06:54:54
  • 1167
To co oni ku*wa planują stworzyć pierwsze Państwo lekarskie na swiecie, wynalezli lek na niesmiertelnosc że nam wykladniczo przybędzie lekarzy przed starzeniem się pokolenia boomersow czy realizuja jakis skomplikowany proces przejecia wladzy na swiecie przez chirurga ze szpitala w Mławie czy innym Stargardzie XD
O ch*j tu chodzi?! (。◕‿‿◕。)

Jakies szczawiki wyciągają po 1,2 ostatnio 1,6 mln to pomyslcie ile moze wygenerować gość z uznaniem
Sebastix - To co oni ku*wa planują stworzyć pierwsze Państwo lekarskie na swiecie, wy...

źródło: 1000067468

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutokintumi
jutokintumi
15.06.2026, 08:03:59 via Android
  • 810
@Sebastix: 1,2-1,6 mln to zarabiają jakieś szczawiki, którzy są radnymi i wiedzą, że muszą opublikować oświadczenia majątkowe. Pomyśl ile mogą zarabiać grube ryby, które kryją się ze swoimi dochodami.
  • Odpowiedz
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 08:13:10 via Wykop
  • 830
@Sebastix: Oni są k---a bezczelni
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 27.04.2026, 12:30:24
  • 8
Zanim zrealizujesz plany - skończysz studia, kupisz mieszkanie, to masz 40 lat albo więcej i już jest po sprawie. Zakładajcie rodziny teraz. Bez rodzin nie przeżyjecie, choćbyście mieli po sześć mieszkań. Gdyby nasi dziadkowie i rodzice odkładali decyzje o założeniu rodziny i urodzeniu nas, to na tej sali prawie nikogo by nie było.
P. Czarnek AD 2026 xD

Czyli nowa polityka mieszkaniowa to rob proli i nie wnikaj. Do tego spin o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
27.04.2026, 12:32:07 via Android
  • 9
@Sebastix: Czarnek to już strzał z armaty w skroń. Przewiduje dalszy spadek PiS na rzecz Konfy i Brauna.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
27.04.2026, 12:41:34 via Wykop
  • 3
@Sebastix: kiedy program państwowy dziewica dla anonka+?
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 26.04.2026, 19:35:28
  • 51
Więcej atencjuszy do następnej edycji dajcie, wiecej instagramerow i innych śliskich typów zamiast ciekawych graczy xD Malwina i oglądalność napewno wytrzymają xD
#thetraitors
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smalu
smalu
26.04.2026, 19:37:04 via Wykop
  • 3
@Sebastix: ja bym chciał zobaczyć Kasię Babis
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 22.04.2026, 16:46:02
  • 6
Kocham ten argument o nauce xDD a pod spodem siedzi kolejny mały zakompleksiony konował z mania wielkości ktory złapał Boga za nogi bo żyjemy w patogicznym układzie Panstwa i złodziejskiich grup interesów.

Jestem lekarzem kuh*wooo, lekarzem prolu, lekarzem, twoim Panem.

#lekarze #nfz #polska #lekarz150k+
Sebastix - Kocham ten argument o nauce xDD a pod spodem siedzi kolejny mały zakomplek...

źródło: 1000063696

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peeteer
peeteer
22.04.2026, 17:12:46 via Android
  • 3
@Sebastix: słabo "ok będę", powinno być "odmowa" i elo
  • Odpowiedz
not_me
not_me
not_me
22.04.2026, 20:34:41 via Wykop
  • 0
@Sebastix: Jakbym była kurierem to napisałabym, że paczka do odebrania w punkcie panie magistrze xD
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 22.04.2026, 08:53:24
  • 3
Ej a dlaczego właściwie my deportujemy tych wszystkich gangusow/pijakow/złodziei z Gruzji czy Ukrainy zamiast ich zamykać i deportowac dopiero po odbyciu kary w Polsce?
Przecież taki typ poleci do Gruzji czy gdzies tam a za dwa tygodnie odmelduje sie ponownie w Polsce z nowymi papierami.

#prawo #imigracja #polska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OskariatDeveloperski
OskariatDeveloperski
22.04.2026, 08:54:37 via Wykop
  • 9
@Sebastix: teraz na granicach są czytniki linii papilarnych i już tak łatwo z lewym paszportem nie wjedzie
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
22.04.2026, 08:58:42 via Wykop
  • 7
@Sebastix: przy próbie przekroczenia granicy ze strefą Schengen jest cofka. Kraje strefy wymieniają się informacjami biometrycznymi. Czy to na lotnisku czy na lądowym przejściu granicznym musisz przejść kontrolę paszportową, która wiąże się ze skanem odcisku palca. W bazie jest informacja o nim niezależnie od tego, w jakim kraju dostał deporta.
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 15.04.2026, 10:41:55
  • 7
Powoli, powoli z każdym dniem wracamy do lat 90 tylko jeszcze tego wszyscy nie widzicie. Bezkarność debili i bierność policji na wykroczenia i przestępstwa dziwnie się nasila. Chyba kazdy to przyzna ze spokój ostatniej dekady czy 15 lat sie kończy. Nasz wentyl bezpieczenstwa w postaci eksportu patoli do krajow UE sie wyczerpuje. Szkoda, bylo fajnie i spokojnie nie ważne czy żyłeś w powiatowym czy wojewódzkim.
Jak zwykle w historii nasz spokój tracimy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ForestDruid
ForestDruid
ForestDruid
15.04.2026, 12:03:24 via Wykop
  • 0
@Sebastix: A jakie masz argumenty bo na dolnym Śląsku od wielu lat jest najwyższa przestępczość w Polsce. Tam zawsze tak było.
  • Odpowiedz
Chuopijak
Chuopijak
15.04.2026, 12:22:42 via Wykop
  • 0
@ForestDruid: bo na śląsk lata temu jak kopalnie funkcjonowały zkeżdżało się pełno ludzi ze wsi za pracą. Tacy niewykształceni, bez ambicji, tylko robota p--o i telewizor i tak bez końca. Porodzili dzieci co im wartości żadnych nie przekazali i tak powstały śląskie patusy.
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 07.04.2026, 15:45:31
  • 36
Dobrze jest, dobrze chlopaki robia, jest wszystko w porządku, dobrze, wszystko jest git - pozdrawiam cały ruch MAGA, dobrych chłopaków z CIP*K i cała ekipę pozytywnie zakręconych z USA. Niech sie to wszystko trzyma dobry przekaz leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#usa #iran #heheszki #wojna
Sebastix - Dobrze jest, dobrze chlopaki robia, jest wszystko w porządku, dobrze, wszy...

źródło: c530bafaadceaaa5ec5d57ef1aa3957e

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
07.04.2026, 16:41:53 via Wykop
  • 3
@Sebastix: Mariuszek Gosek od Ziobry to ma głowę tylko po to aby mu do środka deszcz nie napadał.🤞🤣
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 05.04.2026, 03:14:03
  • 665
Sebastix

źródło: 1000058902

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memento_mori
memento_mori
memento_mori
05.04.2026, 06:52:52 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

brazowooka_eM
brazowooka_eM
05.04.2026, 18:39:40 via Wykop
  • 2
@Sebastix: śmiechłam xDDD

za Pana Daria zawsze plusik (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 05.04.2026, 02:53:48
  • 5
Jak co roku nie moze zabraknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alleluja i do przodu!
Sebastix - Jak co roku nie moze zabraknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alleluja i do przodu!

źródło: 1000058901

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 31.03.2026, 20:41:57
  • 0
To już inna Szwecja. Teraz nie ma juz słabych zespołów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 23.03.2026, 12:42:43
  • 10
#gielda
Sebastix - #giełda

źródło: 1000057605

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 09.03.2026, 21:10:44
  • 1
Po spadkach ceny ropy na rynkach do poziomu 89 dolarów możemy sie spodziewać spadku cen na stacjach juz od jutra czy stacje akurat zaopatrzyly sie na najbliższy rok paliwem paliwem po podwyzszonych cenach?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
09.03.2026, 21:12:15 via Android
  • 0
@Sebastix: zawsze mogłoby być drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
09.03.2026, 21:12:20 via Wykop
  • 0
czy stacje akurat zaopatrzyly sie na najbliższy rok


@Sebastix: Na rok? Przynajmniej na pięciolatkę ;)
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 08.03.2026, 08:51:34
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
08.03.2026, 09:41:04 via Wykop
  • 5
@Sebastix: z prawicowym rządem rosji to bym nie przesadzał, rzad rosji jest po prostu rosyjski
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix
Autor
08.03.2026, 09:46:30 via Wykop
  • 3
W sumie racja - ale narracyjnie to przecież obrońca tradycyjnych wartosci walczący ze "zgnilizna moralną" zachodu xD
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 07.03.2026, 11:58:23
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurga09
Jurga09
07.03.2026, 13:40:34 via Wykop
  • 9
@Sebastix: Sieci to pisowski szmatławiec. Kwestią czasu było kiedy wezmą się za Zychowicza który zaprasza gości mających czelność podważających bałwochwalczą wiarę w moc i sporawczość USA
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix
Autor
07.03.2026, 14:10:03 via Wykop
  • 8
@elberet: ale sie zes*ałeś xD
Co ja ci poradzę ze na historii zamiast uważać dlubałeś sie w nosie?

Jakbyś uważał to byś slyszał o kimś takim jak Woodrow Wilson, traktacie wersalskim, prawie do samostanowienia narodów, 14 punktach Wilsona i konkretnie punkcie 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego masz w Polsce ulice Wilsona,
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 07.03.2026, 07:52:16
  • 4
Załóżmy ze blokada cieśniny jeszcze potrwa, cena baryłki przebije 120 dolców albo dalej. Wplynie to na ceny wszystkiego = ponowna inflacja. Jakieś pomysły na względne zabezpieczenie oszczędności? Obligacje indeksowane inflacja?
Nie jest już zbyt późno?

#inflacja #gielda #pieniadze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
07.03.2026, 08:56:14 via Wykop
  • 3
@Sebastix: Na obligacje indeksowane inflacją jest akurat teraz dobry moment, bo one zabezpieczają przed inflacją "w przód", a nie tą z przeszłości. Np. marcowe EDO zapłaci ci 5,6% za pierwszy rok, a za kolejny 2% ponad inflację od stycznia 2026 do stycznia 2027.
  • Odpowiedz
nocny_kot
nocny_kot
nocny_kot
07.03.2026, 10:02:11 via Wykop
  • 2
@Sebastix: Inflacja cen żywności. Spójrz na piatkowa sesje. Dino jako nieliczny obronił się przed spadkiem. Jak dla mnie drynek zaczyna wyceniać już ten scenariusz inflacyjny.
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 04.03.2026, 17:58:48
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h.....t
konto usunięte 04.03.2026, 19:29:18 via Wykop
  • 5
@Sebastix: oni są z-----i, a ich wyborcy jeszcze bardziej, gdzie konfederacja która będzie mówić o zadłużaniu Polaków?
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 01.03.2026, 10:28:45
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
01.03.2026, 10:31:46 via Wykop
  • 32
@Sebastix: ja w ogóle nie kumam o co chodzi z tym Dubajem, przecież tam są nowe wieżowce.To po co tam
  • Odpowiedz
muadzik
muadzik
01.03.2026, 10:36:36 via Wykop
  • 44
@Sebastix: przecież oni tam nie pojechali zwiedzać tylko robić zdjęcia i rolki bo tanie bilety były. Tam nigdy nie zabraknie tła. Zawsze można się przebrać, pojechać inna windą, założyć inny strój na fotki do basenu. Każdy dzień to content na pół roku wrzucania zdjęć.
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 27.02.2026, 10:48:26
  • 0
Od dłuższego czasu nosiłem sie z myślą o kupnie steamdecka - no i qurła jak już sie zdecydowałem to wszystkie wersje na oficjalnej stronie steama wyprzedane a nie widzi mi sie przepłacać 600zl w polskim sklepie. Czy ktoś wie ocb? Zakończyli produkcję czy jak? XD
#gry #steam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
27.02.2026, 10:49:20 via Wykop
  • 8
@Sebastix: dostępność ramu a raczej jej brak
  • Odpowiedz
h.....t
konto usunięte 27.02.2026, 11:31:32 via Wykop
  • 1
@Sebastix: spokojnie, niedługo wystawię na OLX swojego z przebitką 2x
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 18.02.2026, 11:54:29
  • 812
Ale kwik na fb i X po opublikowaniu danych z RCN przez dweloperucha xD
A srom piecze z dwoch stron - fiperków, devow i pośredników, że jakim prawem bo RODO i tajemnica handlowa xD oraz tych którzy dali sobie wcisnąć kwaterę za 50%drożej niz sasiad obok w tym samym czasie ¯\(ツ)/¯

Może doczekamy sie uregulowania tej patologii
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #nieruchomosci
Sebastix - Ale kwik na fb i X po opublikowaniu danych z RCN przez dweloperucha xD 
A ...

źródło: 1000056583

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

haabero
haabero
18.02.2026, 13:57:15 via Wykop
  • 495
@Sebastix: uwielbiam jak odpowiedzią na wszystko jest magiczna formułka BO RODO
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
18.02.2026, 14:11:06 via Wykop
  • 452
@Sebastix: ludzie to kompletnie nie rozumieją co to jest RODO, jak działa i po co zostało wprowadzone - każde dane które ktoś chce, upublicznia, zbiera etc to teraz jest KWIII RODO xD chryste panie...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking