Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Revrand
Revrand

Revrand

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1800
  • Znaleziska 48
  • Mikroblog 1752
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (4)
  • Komentowane (11)
  • Plusowane (1737)
donatien-de-sade
donatien-de-sade
02.06.2026, 17:54:21
  • 610
Najpierw Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Potem Kwaśniewski, jaki powinien być prezydent. Kaczyński, jaki nie powinien być prezydent. Duda, że jednak nie kazdy moze byc prezydentem.

Batyr natomiast, że urząd prezydenta jest zbędny.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Najpierw Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Potem Kwaś...

źródło: IMG_7655

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
02.06.2026, 18:03:25 via iOS
  • 102
@donatien-de-sade: Kwaśniewski pokazał jak można łączyć picie z pracą prezydenta( ͡° ͜ʖ ͡°) a Komorowski co pokazał?
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
02.06.2026, 18:22:41 via Wykop
  • 317
@Dominsiemaelo: W sumie to Komorowski był prezydentem-cieniem. Niby był ale nikt nie potrafi powiedzieć czy zrobił coś dobrego, złego w sumie też nie oprócz paru wpadek wizerunkowych ale to tylko wizerunkowe.
  • Odpowiedz
arturro94
arturro94
29.05.2026, 04:52:55
  • 950
#heheszki #polityka
arturro94 - #heheszki #polityka

źródło: 1000014726

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elonthiel
elonthiel
29.05.2026, 06:18:23 via Android
  • 189
@arturro94: ma kartę premium w "najtańszych i najśmieszniejszych" jak Głuś ;)
  • Odpowiedz
travisbickle1899
travisbickle1899
29.05.2026, 06:36:36 via Wykop
  • 150
@arturro94: Chłop się za babę przebrał, nie wytrzymię
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
27.05.2026, 10:35:55 via Wykop
  • 687
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
24.05.2026, 06:09:23
  • 739
Skąd taka wielka afera z tym ukraińcem przy morskim oku, przecież tylko na chwilkę wjechał, nikomu nic się nie stało

#konfitura
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c00kier
c00kier
24.05.2026, 06:10:16 via Wykop
  • 77
@KitaxKita: sam sobie koniem, wozem i sterem.
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
24.05.2026, 06:26:49 via Wykop
  • 923
@KitaxKita: Powinna być taka złota zasada, że jeżeli ktoś krytykuje wjazd samochodem pod morskie oko, to musi być w stanie wskazać jakąś inną drogę dojazdu. Jeżeli nie jest w stanie znaleźć alternatywy, to się nie odzywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
23.05.2026, 05:16:41
  • 571
Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #konfederacja #4konserwy
Może coś niektórym w głowie przeskoczy i przestanie wspierać tych cwaniaków
To dawno przestało być śmieszne
#polityka #krajzdykty
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...

źródło: 1000012754

Pobierz
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
23.05.2026, 06:00:49 via Wykop
  • 299
@emerald-city: za dużo wymagasz od wyznawców konfederosji. Tam nie ma żadnych procesów myślowych. Konfiarzowi chodzi tylko o ból d--y lewactwa i wierna służba pisowskim panom. Nic innego się nie liczy.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
23.05.2026, 07:00:04 via iOS
  • 92
@gr0m1t: z pewnością nie na złodziei i oszustów. Głosuj sobie na Pełczyńską Nałęcz jak jesteś młody, bo to chyba jedyna osoba, która proponuje racjonalne rozwiązania
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
22.05.2026, 10:53:56
  • 151
Ja to tylko czekam na narrację pisowców i republiki, że tak naprawdę Ziobro specjalnie poleciał do Stanów żeby wynegecjować kwestię tych amerykańskich żołnierzy xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
22.05.2026, 10:58:56 via Wykop
  • 112
@splinter96: no weź nie podpowiadaj, oni czytają wykop
  • Odpowiedz
niebylotematu808
niebylotematu808
niebylotematu808
22.05.2026, 12:17:57 via Android
  • 6
@kocha_to_poczeka: ale tylko główną na mirko nie wchodzą, także spoko majonez.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
20.05.2026, 05:35:10
  • 1114
#polityka #heheszki #trump #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #heheszki #trump #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu...

źródło: 1000078212

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
20.05.2026, 05:35:50 via Wykop
  • 752
@Kempes: prole i biedoki z potato states muszą być dumni xd
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
20.05.2026, 06:28:40 via Wykop
  • 669
@Kempes: mnie rozwala system prawny US i A, zawsze jak jakiś prezydent kończy kadencję to prewencyjnie sobie ułaskawia siebie, całą rodzinę i znajomych. Za wszystkie możliwe przestępstwa, te o których wiadomo i te o których nikt jeszcze nie wie. Oznacza to, że np. syn Trumpa może sobie robić co chce, bo i tak pod koniec kadencji stary go ułaskawi xD
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
19.05.2026, 04:29:05
  • 470
Ponad 4 lata po zakupie zgłosiłem w IKEA, że mi krzesło skrzypi bo z tego co pamiętam to 15 lat gwarancji miało mieć
Ogólnie na nic nie liczyłem. W zgłoszeniu napisałem, że nie mam podłokietników i oryginalnych kółek
Na następny dzień otrzymałem wiadomość "Twoja stara to kopara a Twój stary ją odpala". Nie od Ikei akurat, bo oni napisali, że 4 czerwca przyjadą wymienić
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
Autor
19.05.2026, 05:56:15 via Wykop
  • 15
@michalcorobisz: No to znowu wymienię ¯\(ツ)/¯ I tak miałem kupić nowe jakby nie chcieli tego wymienić
  • Odpowiedz
MechanicznaPitaja
MechanicznaPitaja
19.05.2026, 09:17:11 via Android
  • 19
@epll: kurde ja mam markusa chyba z 5 lat już, na pracy zdalnej i po prostu do prywatnego siedzenia przy kompie i ani jednego problemu, co Ty robisz na tym fotelu xD
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
19.05.2026, 07:00:45
  • 1272
to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajmuje ulubiony fotel bobercika

#cuckold #cuckoldystan #lewandowski #mecz
Agresywna_Szyba - to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajm...

źródło: 1000017334

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
19.05.2026, 07:01:22 via Wykop
  • 699
@Agresywna_Szyba: to już musi być żart jakiś... (ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 07:28:05 via Wykop
  • 1218
@Agresywna_Szyba: Robert jak po meczu wraca to już ma kapcie ciepłe, bo alvaro zagrzał
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 04:59:23
  • 964
chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asystentce a wszycy oskarżają go o jakieś bezeceństwa ehh podłość ludzka nie ma granic
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #stanowski
splinter96 - chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asy...

źródło: 1000027987

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
19.05.2026, 05:00:06 via Android
  • 831
@splinter96: Krzysiu Pisowski już się nie kryje
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
19.05.2026, 05:03:39 via Wykop
  • 1056
@splinter96: rzecznik PiSu na posterunku, czuwaj!
Idaho597 - @splinter96: rzecznik PiSu na posterunku, czuwaj!

źródło: 2123

Pobierz
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
19.05.2026, 00:50:18
  • 221
Jezu, co tam się dzieje?!!!

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #tvrepublika
lumpenproletariat - Jezu, co tam się dzieje?!!! 

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
19.05.2026, 02:24:34 via Wykop
  • 32
@lumpenproletariat: dobrze, że miał majty na sobie
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
19.05.2026, 04:32:47 via Android
  • 88
@lumpenproletariat: byla gruba impreza
100piwdlapiotsza - @lumpenproletariat:  byla gruba impreza

źródło: 1000056018

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 20:30:37
  • 531
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika

źródło: 1000027948

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barman84
barman84
barman84
18.05.2026, 21:26:15 via Wykop
  • 33
@splinter96: i nowe kajdanki
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
19.05.2026, 00:15:12 via Wykop
  • 19
@splinter96: Świniak w takich tanich szmatach na pewno nie będzie chodził
  • Odpowiedz
szychun
szychun
18.05.2026, 08:30:10
  • 374
#polityka #bekazpisu #kanalzero im bardziej Krzysiek nie zajmuje się grillowaniem tym gorzej dla faktów
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero im bardziej Krzysiek nie zajmuje się grillo...

źródło: 1000018601

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
18.05.2026, 08:32:57 via Android
  • 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
18.05.2026, 08:47:06 via Wykop
  • 86
@Turin89: @szychun czuć że pali im się pod dupą dlatego lecą coraz głupsze spiny
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
18.05.2026, 09:01:09
  • 411
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
Rzecznik PiSu to już nawet przestał udawać bezstronność i udostępnia pisowskie manipulacje jak leci.

PiSowska manipulacja:

"Żłobek to nie jest miejsce, w którym zostawia się dziecko, jak się idzie do pracy.”
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
Rzecznik PiSu to ju...

źródło: obraz_2026-05-18_105544124

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
18.05.2026, 09:05:47 via Wykop
  • 327
@Krs90: sobotnia obrona sakiewicza to za mało, musiała być dokładka.
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
18.05.2026, 09:56:27 via Wykop
  • 115
@Krs90: nie pisz nic brzydkiego na Szanownego Pana Redaktora, z Bujną Fryzura Nastolatka, Krzysztofa Stanowskiego bo Szanowana Moderacja zaraz Ci usunie wpis.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
18.05.2026, 07:55:04
  • 733
Nie ma bata. Nie zostane z tym sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu
banzi - Nie ma bata. Nie zostane z tym sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
18.05.2026, 08:01:00 via Wykop
  • 776
@banzi: z tą śmieszna Radą Pokoju jedno jest pewnie - Tusk znów miał rację.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
18.05.2026, 08:03:40 via Wypiek
  • 331
@banzi czyli trzeba było ile tam wpisowego dać i dać się nabrać na scam geopolityczny pomarańczowej małpy?
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.05.2026, 09:43:54
  • 1481
PILNE ŁAMANIE!!!

Giorgia Meloni wykonała "gest sztyletu" wobec karola Nałrokiego!!!

#bekazpisu #heheszki #polska #neuropa #polityka #pdk
KRZYSZTOFDZONGUN - PILNE ŁAMANIE!!!

Giorgia Meloni wykonała "gest sztyletu" wobec ka...

źródło: HIl23P1WwAAE4EM

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PietrekSpodKrakowa
PietrekSpodKrakowa
18.05.2026, 09:52:09 via Wykop
  • 736
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Kolego, to nie tak bo "gest sztyletu" to był wobec Herr Tußka.
A w przypadku Nałrokiego tow. Melonik skrywa za plecami podarek w postaci czerwonych maków spod Monte Cassino, który za chwilę mu wręczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
18.05.2026, 09:57:03 via Wykop
  • 583
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Pani Giorgia trzyma z tyłu prezent: akt własności kawalerki w Mediolanie
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
17.05.2026, 14:55:43
  • 676
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz
Bąkiewicz ma pretensję że nie został wpuszczony na rozprawę.
Jak w tym memie, "damn i wish i could read". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz
Bąkiewicz ma pretensję że nie ...

źródło: obraz_2026-05-17_165313240

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
17.05.2026, 14:58:00 via Wykop
  • 510
@Krs90: śmiejemy się, do przyszłych wyborów.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mattt-pittt
mattt-pittt
17.05.2026, 15:37:25 via Wykop
  • 47
@let_it_be: a z czyich? Chyba Brauna, bo z konfederacja jest poróżniony. Tam na prawej stronie wcale wielkiej miłości i jedności nie ma.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
17.05.2026, 03:12:26
  • 406
Piotrek7231

źródło: obraz_2026-05-17_041220695

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
17.05.2026, 03:13:16 via Wykop
  • 93
@Piotrek7231: oczywiście sauvage prosto z bazaru xD
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
17.05.2026, 03:15:20 via Wykop
  • 66
@Piotrek7231: JEDZIESZ KAŚKĘ
z fartem
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
szychun
szychun
16.05.2026, 13:42:22
  • 330
#polityka #bekazpisu za kazdym razem gdy Nawrocki mówi o wojsku czy innych służbach albo się z nimi fotografuje powinno mu się wytykać wetowanie SAFE i związane z tym konsekwencje.
szychun - #polityka #bekazpisu za kazdym razem gdy Nawrocki mówi o wojsku czy innych ...

źródło: 1000018543

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arcxa
arcxa
16.05.2026, 14:43:49 via Wykop
  • 183
@szychun: patrzcie jak nawrockiego dofinansowana armia piecze
  • Odpowiedz
typowy_zielonek
typowy_zielonek
typowy_zielonek
16.05.2026, 17:12:49 via Android
  • 52
@szychun: najgorsze jest to, że niedawno spotkałem się że znajomymi. SAFE jest niemiecki, będziemy wszystko płacić Niemcom. I jak tutaj skontrować ( ಠ_ಠ) tragedia jak ta durna propaganda działa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 88
  • Strona 1 z 88
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking