#nieruchomosci myślę że to nie głupi pomysł z tymi RODami. Zorać zabetonować. Szczególnie te rody na pradze-północ za wałami przeciwpowodziowymi. Kto to widzioł żeby stare dziady miały wyłączność na widok na Wisłę. Albo te z Targówka. Myślę że jakieś małe bloki się zmieszczą pod liniami wysokiego napięcia.

Reanef














