Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reanef

Reanef

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76368
  • Znaleziska 26303
  • Mikroblog 50065
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 93
Reanef
Reanef 16.02.2024, 10:45:42
  • 2
#nieruchomosci myślę że to nie głupi pomysł z tymi RODami. Zorać zabetonować. Szczególnie te rody na pradze-północ za wałami przeciwpowodziowymi. Kto to widzioł żeby stare dziady miały wyłączność na widok na Wisłę. Albo te z Targówka. Myślę że jakieś małe bloki się zmieszczą pod liniami wysokiego napięcia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 04.02.2024, 15:46:59
  • 2
Czy Wy zdajecie sobie sprawę że nie trzeba łap parzyć pokrywką przy odlewaniu ziemniaków? #gotujzwykopem #heheszki #protip
Reanef - Czy Wy zdajecie sobie sprawę że nie trzeba łap parzyć pokrywką przy odlewani...

źródło: IMG_20240204_162104

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
04.02.2024, 15:50:03 via Wykop
  • 13
@Reanef: Lepiej smakują jak skóra schodzi z przedramienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kr0k0dyl
kr0k0dyl
04.02.2024, 15:56:48 via Android
  • 26
@Reanef zdajesz sobie sprawę że wystarczy ścierą przytrzymać pokrywkę i się nie oparzysz ani nie będziesz mial dodatkowych naczyń do mycia?
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 27.01.2024, 17:58:11
  • 1
@arinkao masz jakiś patent na pierogi? Zawsze jak je robię to mam wrażenie że strasznie dużo czasu mi to zajmuje i dodatkowo strasznie mało farszu wchodzi na sztukę. Masz może jakiś przepis na ciasto sensowniejszy?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arinkao
arinkao
27.01.2024, 21:27:53 via Wykop
  • 2
@Reanef: Ruski farsz? Niestety z pierogami jest tak że trzeba trochę ich zrobić żeby mieć wprawę, na początku miałam to samo, lepiłam godzinę.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
31.01.2024, 18:14:04 via Wykop
  • 1
@Hieronim_Josif_Bruegel: no nie. Następnym razem zobaczę jak to wyjdzie
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 01.01.2024, 01:33:12
  • 0
#nieruchomosci niechaj wszystkim spadnie kwota ofert a zdolność zarazem wzrośnie ament.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
01.01.2024, 12:08:13 via Wykop
  • 0
@Reanef: kolo czy Ty kumasz, że to nic by nie dało i tak? Wówczas by popyt w------o kosmos i ceny by od razu wzrosły stosownie do sytuacji rynkowej
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 01.01.2024, 01:28:17
  • 0
#sylwesterzwykopem kocham was dobranoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 31.12.2023, 16:49:48
  • 0
#sylwesterzwykopem dziękuję pozdrawiam nawzajem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 05.12.2023, 20:43:15
  • 4
Trzy szybkie głosowanka i wracamy do cywilizacji #polityka
Reanef - Trzy szybkie głosowanka i wracamy do cywilizacji #polityka

źródło: Screenshot_2023-12-05-21-37-11-391_com.opera.browser-edit

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maciek-adamek
maciek-adamek
05.12.2023, 21:03:41 via Wykop
  • 1
@Reanef: Przynoszę krzesła dla tych co już wyczekują posiedzenia sejmu.
maciek-adamek - @Reanef: Przynoszę krzesła dla tych co już wyczekują posiedzenia sejm...

źródło: obraz_2023-12-05_220317372

Pobierz
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
05.12.2023, 22:19:31 via Wykop
  • 0
@JC97: na to wychodzi ale zobacz że nawet nie próbują udawać jaki to będzie miało przebieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 05.12.2023, 18:33:41
  • 2
Spadkowce po spadku o 40 procent w przyszłym roku #nieruchomosci
Reanef - Spadkowce po spadku o 40 procent w przyszłym roku #nieruchomosci

źródło: FwzHfxXWIAAsFvN

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onomatopejusz
onomatopejusz
onomatopejusz
05.12.2023, 18:36:28 via Android
  • 3
@Reanef Albo w drugą stronę.
Ludzie się rzuca na zawrotne spadki 10 procent, a to ciągle będzie 15-20 procent drożej niz bylo na początku 2023 a nie mieli zamiaru się rzucać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
borjaki
borjaki
borjaki
05.12.2023, 19:19:49 via Wykop
  • 0
@Reanef tak naprawde to ciezko przewidziec reakcje przy odwroceniu sentymentu i jesli KO faktycznie zniesie Belke. 40% korekty to raczej bym sie nie spodziewal nawet polowa tego bedzie niezlym osiagnieciem, Natomiast bez taniego kredytu 720k to dalej sporo pieniedzy i calkiem wysoka rata. A jak ktos ma tyle gotowki to bedzie celowal w cos wiekszego.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 03.12.2023, 18:53:30
  • 3
Widze spory buldupizm o kwoty z wartości #nieruchomosci w #oswiadczeniamajatkowe otóż oto fragment oświadczenia jakiegoś komendanta policji z Kłodzka czy czegoś tam innego. Do brzegu, jak wiadomo policjantom potrzeba tłumaczyć jak małym dzieciom co się tam wpisujec a najlepiej wytłuścić bo by same głupoty tam pisali co roku. Posłowie tworzą prawo więc zasady wpisywania wartości w oświadczeniach majątkowych są dla nich oczywiste.
Reanef - Widze spory buldupizm o kwoty z wartości #nieruchomosci w #oswiadczeniamajat...

źródło: Screenshot_2023-12-03-08-14-39-993_com.opera.browser-edit

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....o
konto usunięte 03.12.2023, 20:36:01 via Wykop
  • 0
@Reanef: jak dla mnie profeska, zgodnie z instrukcją
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
03.12.2023, 22:38:24 via Wykop
  • 0
@bdg-bro: "kupię za kwotę z oświadczenia" mogli kupować wtedy kiedy oni kupowali i tam gdzie oni kupowali to mieliby taką cene ale nie, muszą czekać na spadki i pierdziec że ktoś wpisuje w oświadczeniach kwoty z aktów notarialnych.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 18.11.2023, 20:29:17
  • 10
To nie wymaga komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) #nieruchomosci #mieszkanie
Reanef - To nie wymaga komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) #nieruchomosci #mieszkanie

źródło: Screenshot_2023-11-18-21-26-34-369_com.opera.browser-edit

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5.....6
konto usunięte 18.11.2023, 20:33:28 via Wykop
  • 14
@Reanef: bo to fakt, bardziej sie komuś opłaca wybudować blok niż kupić 12 deweloperskich apartamentów :)
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA
18.11.2023, 20:36:06 via iOS
  • 17
@Reanef weź nie promuj tego grubego beztalencia ze sklepu z odkurzaczami
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 17.11.2023, 15:08:09
  • 4
Tak rzuciłem okiem na założenie nowych #wakacjekredytowe i zacząłem się zastanawiać, co muszą czuć teraz Ci wszyscy ludzie z przedziału 400-800k którzy pobrali drugie etaty czy nadgodziny, bo rata zaczęła ich delikatnie uwierać, bo nie powiem że topić. No chyba, że pracują na czarno. Ci co ich topiło już raczej postarali się pozbyć nierucha, czy tam chaty w budowie (pamiętacie te sso powystawiane za 900 tysięcy?) #nieruchomosci
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
17.11.2023, 15:33:59 via Wykop
  • 9
I że w sumie trochę im wstyd, że przez półtora roku korzystali z kolejnego rozdawnictwa, którego być nie powinno?


@rzzz: xDDDD Nie pomyślał nikt nigdy.
  • Odpowiedz
rzzz
rzzz
19.11.2023, 14:09:23 via Android
  • 1
@koniecswiatajestbliski
Masz rację. Biedne korporacje zapłacą. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 14.11.2023, 17:06:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
14.11.2023, 17:10:51 via Android
  • 0
@Reanef 20 lat temu w którymś z sondaży Małysz był jednym z najpoważniejszych kandydatów na prezydenta.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
14.11.2023, 17:12:57 via Wykop
  • 0
@galicjanin: coś kojarzę ale o Lisa była niezła drama i o ile pamiętam chyba wszedł wtedy w spór z TVN bo niby miał powiedzieć że on nic nie podpisuje o tym że nie będzie kandydować i jakoś wtedy przestał być prezenterem Faktów
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 24.10.2023, 22:45:47
  • 3
Serval na e6 i Clara ze standardu. To był dobry dzień. #honkaistarrail
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 20.10.2023, 07:09:34
  • 366
Dzisiaj w sklepie dziewczyna mnie zapytała, czy chcę z nią wskoczyć na zaplecze na szybki numerek, a w zamian miałbym zareklamować na forach internetowych jakieś środki czyszczące... yyyy
WTF? Co się dzieje z tymi kobitami?? Oczywiście, że powiedziałem NIE!
Bo mam godność i jestem silny! Silny jak Domestos - teraz w paczkach 2 w cenie 1.
Zapach morski albo cytrynowy.
#heheszki #pasta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....g
j.....g
konto usunięte 20.10.2023, 08:19:42 via Wykop
  • 803
@Reanef: dobre, ostatnio tak się śmiałem jak przeczytałem to w 2008 na joemonster
  • Odpowiedz
piesprzewodnik
piesprzewodnik
20.10.2023, 08:27:31 via Wykop
  • 142
@Reanef: super dowcipas, w 2023 śmieszy bardziej niż 15 lat temu na demotywatorach
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 17.10.2023, 21:53:43
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiszczycielKredyciarzy
NiszczycielKredyciarzy
17.10.2023, 23:43:07 via Wykop
  • 18
kupowali miejsce do życia dla siebie


@Reanef: ch.ja kupowali, pobrali gigantyczne pożyczki na które ich nie stać i r-------i rynek nieruchomości i walutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
18.10.2023, 06:01:22 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 16.10.2023, 20:20:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-milanoyt
patryk-milanoyt
16.10.2023, 20:22:35 via Wykop
  • 1
@Reanef: przepraszam bardzo wolność słowa, ale ban się należy za multikulti
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
16.10.2023, 20:28:11 via Wykop
  • 1
@Reanef: to pewnie matecki sieje ferment jak to ma w zwyczaju. nie przejmować się
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 16.10.2023, 01:18:49
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 16.09.2023, 16:28:48
  • 1
Iks urwał de. Dziwne że nie w cyrylicy. #nieruchomosci
Reanef - Iks urwał de. Dziwne że nie w cyrylicy. #nieruchomosci

źródło: Screenshot_2023-09-16-18-26-43-385_com.opera.browser-edit

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 12.09.2023, 22:52:57
  • 2
Mimo że mick pisze o ponownych podwyzkach stóp w nowym roku co nie jest nieprawdopodobne, gdzie na efekt poluzowania polityki monetarnej oraz waloryzacji 500+ trzeba czekać parę miesięcy, śmiem twierdzić, że chłop ma takiego farta, że raczej gdy już wszystkie znaki na ziemi i niebie oznajmiać zaczną że to już na pewno nie ma opcji i beton musi sie wywalić do góry nogami, wojna na wschodzie się skończy a zaczną kontrakty na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Balactatun
Balactatun
13.09.2023, 01:44:35 via Android
  • 3
@Reanef ale wiesz, że jak wojna się skończy, to duża część Ukraińców wróci do siebie, i tym samym zwolni się ogromną pula mieszkań na wynajem. To spowoduje mocną przecenę czynszów i spadek rentowności betonowego złota
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
13.09.2023, 05:23:49 via Wykop
  • 4
ale wiesz, że jak wojna się skończy, to duża część Ukraińców wróci do siebie


@Balactatun: Myślenie życzeniowe. Większość to będzie siedziała w tych bogatych krajach zachodnich z niezłymi pensjami I będą czekać aż się sytuacja wyklaruje i "ktoś" posprząta kraj po wojnie, rozminuje pola, PKB zacznie odbijać itd. Kobiety które znalazły partnerów w nowych krajach to pojadą na Ukrainę jedynie w odwiedziny.

Tak jak Jugosławia straciła bezpowrotnie masę uchodźców którzy
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 07.09.2023, 08:55:15
  • 4
Ojoj a kto to taki bardzo zatroskany o inflację się nagle zrobił. Bankowa narracja na wykopie, jak widać zawsze na propsie. Jak nie jazda po frankowiczach to po złotówkowiczach a pod spodem prawdziwy powód #nieruchomosci #gospodarka #stopyprocentowe #gielda
Reanef - Ojoj a kto to taki bardzo zatroskany o inflację się nagle zrobił. Bankowa na...

źródło: Screenshot_2023-09-07-10-50-47-268_com.opera.browser-edit

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1masa
1masa
1masa
07.09.2023, 09:10:48 via Wykop
  • 28
@Reanef: Ale po drugiej strony barykady naprzeciwko ludzi z kredytem są ludzie z oszczędnościami które topnieją przez inflację, myślisz że ci ludzie są zadowoleni z tego że charują, odkładają kasę tylko po to żeby inflacja im to przeżarła? Ja wiem że każdy w tym kraju najdalej co widzi to tylko czubek własnego nosa.
  • Odpowiedz
Warrior_97
Warrior_97
Warrior_97
07.09.2023, 09:29:14 via iOS
  • 9
@1masa To nie jest dla nich ważne. Istotne jest to, żeby nie rosła ratka. Jeszcze potem napiszą jakiś podniosły wysryw o kredytach firm i leasingach oraz groźbie 15% bezrobocia i jest git, bal na Titanicu trwa dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26
  • Strona 20 z 26
  • >

Nicz Tegooo

  • Jak w obrazku.
  • Wołomiński
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.05.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking