Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Raylayan

Raylayan

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4953
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 4870
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 22
  • Dodane (27)
  • Komentowane (274)
  • Plusowane (4569)
Doberober
Doberober
wczoraj, 11:27:24
  • 1220
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD
#latwogang
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
wczoraj, 12:01:55 via Wykop
  • 412
@Doberober: dosłownie. Też jestem tylko i wyłącznie za zrzutami na ULECZALNE choroby a nie eksperymenty medyczne z zerową szansą powodzenia.
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
wczoraj, 12:38:11 via Wykop
  • 616
@Doberober generalnie ten chłopak udowadnia, że polski naród to w większości debile - wpłacili 282,7 mln zł na leczenie raka u dzieci, ale są przeciwni walce ze smogiem w Polsce, który tego raka powoduje. Główna bohaterka - Maja Mecan, cierpi na AML, które może być powodowane przez zanieczyszczenia powietrza:

https://dx.doi.org/10.2139/ssrn.4257623

Teraz wpłacają, żeby z dzieci zrobić króliki doświadczalne, bo terapia genowa trochę zwiększyła produkcję dystorfin, ale nie wykazała klinicznego efektu w 12 miesięcznej
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
wczoraj, 14:25:59
  • 1846
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
Autor
wczoraj, 14:29:12 via Wykop
  • 1365
@Epiktetlol: @mikau A SORRY PANOWIE ZAPOMNIAŁEM ZE NIEULECZALNĄ CHOROBE POKONAMY TYLKO SIŁĄ PRZYJAŹNI I ZBIURKOM NA 30 MLN
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
wczoraj, 14:35:52 via Wykop
  • 1222
@olcayn: Tu jest Polska, tu najpierw organizujemy pospolite ruszenia i powstania, dopiero później ewentualnie zastanawiamy się nad konsekwencjami i sensownością podjętych działań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
IreuN
IreuN
IreuN
22.05.2026, 17:05:13
  • 22
#loveisblindpolska kilka słów o Julii..
Ogromna potrzeba bycia kochanym
Ogromna doza niepewności
Huśtawka nastrojów
Jednocyfrowe IQ
Do tego lękowo-ambiwalentny styl przywiązania
IreuN - #loveisblindpolska kilka słów o Julii..
Ogromna potrzeba bycia kochanym
Ogrom...

źródło: 3NXqE3

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

parsa-rezaei
parsa-rezaei
parsa-rezaei
wczoraj, 08:35:17 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

szuwarek
szuwarek
22.05.2026, 12:12:33
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
22.05.2026, 13:43:53 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
21.05.2026, 13:18:31
  • 98
W nawiązaniu do grubasów z 500k w Ubisofcie
#gielda
IlikeTrains - W nawiązaniu do grubasów z 500k w Ubisofcie
#gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
21.05.2026, 13:21:21 via Wykop
  • 4
@IlikeTrains: @MakiawelicznyAltruista obgadujo
  • Odpowiedz
zboinek
zboinek
21.05.2026, 14:10:52 via Wykop
  • 2
@IlikeTrains: Ale strata 10% to tylko 1zl
  • Odpowiedz
jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
21.05.2026, 22:00:27
  • 8
#hotelparadise wrzuci tu ktoś pandore znowu? tamten link nie dziala
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M
Punkt_M
21.05.2026, 16:00:43
  • 526
Raz pracowałem w miejscu, w którym zwolniono cały dział inżynierów, bo wg. excela "za mało robili".

Firma miała przez to ogromne problemy, jakościowo wszystko poleciało na łeb na szyję, ale excell był zielony (przez chwilę).

Ogólnie zarząd korpo to debile, ale w Polsce jest wybitnie ciekawie - polnische wirtschaft ale w szklanych domach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
Punkt_M - Raz pracowałem w miejscu, w którym zwolniono cały dział inżynierów, bo wg. ...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-21 at 07.30.34

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak
21.05.2026, 16:57:15 via iOS
  • 307
@Punkt_M: naiwny jesteś. Korpo cwaniaczki dobrze wiedziały że excel będzie zielony tylko przez chwilę. I dokładnie o to chodziło. Akurat debili to tam nie ma, za to są socjopaci.
  • Odpowiedz
CheSlaw
CheSlaw
CheSlaw
21.05.2026, 17:42:42 via Android
  • 427
@Punkt_M: Ja jestem wielkim fanem outsource'owania wszystkiego do Indii. W naszym korpo na przykład dali Hindusom do wdrożenia system do wystawiania faktur do KSeF. Tak więc jest koniec maja, a firma dalej nie może wystawiać faktur ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MistrzSlaska
MistrzSlaska
13.05.2026, 20:09:23
  • 23
#loveisblindpolska

Ale Lewandowski bełkotał n------y w siódmym odcinku hahah
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ifritti
ifritti
ifritti
13.05.2026, 21:29:26 via Wykop
  • 11
@MistrzSlaska: hahaha to samo z żoną mieliśmy bekę. Chodził po wszystkich stolikach i p-------ł jak potłuczony xD ledwo ustami ruszał
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
14.05.2026, 13:13:16
  • 25
Ten MP to celowo tak half english pół polish? Bo jak mówi po polsku to żadnych problemów z akcentem, odmianą słownictwo bogate, a nagle z dupska zdanie po angielsku xd

#loveisblindpolska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednaodpowiedz2
Jednaodpowiedz2
Jednaodpowiedz2
14.05.2026, 18:59:02 via Android
  • 13
@michalxd21: no nie, widać było kilka razy jak mówi po polsku, zacina się, zawiesza i przechodzi na angielski. Powinien się tylko zawsze upewniac, że druga strona mówi biegle lub przynajmniej wszystko rozumie. Marta robi pazury i nie jestem pewna, czy jej angielski jest na dobrym poziomie.
  • Odpowiedz
juz_usma
juz_usma
14.05.2026, 20:37:19 via Wykop
  • 7
@michalxd21: on myśli po angielsku, więc jak chce coś powiedzieć, co leży mu na sercu to leci z angielskim, bo tak mu jest łatwiej
  • Odpowiedz
D3v0
D3v0
14.05.2026, 19:28:16
  • 27
#loveisblindpolska no p-----e mnie zaraz z tym wytrącaniem angielskiego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

juz_usma
juz_usma
14.05.2026, 19:57:42 via Wykop
  • 22
@D3v0: omg same!
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
14.05.2026, 21:03:50 via Wypiek
  • 9
@D3v0 nice
  • Odpowiedz
iloneczka_195
iloneczka_195
15.05.2026, 08:21:43
  • 31
#loveisblindpolska
Dowiadujesz się że Twój narzeczony Cie zdradził jakie jest Twoje pytanie do laski z którą to zrobił?
"Czy się zabezpieczyliście?" No ja p------e. Malika.
Absolute cinema.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
15.05.2026, 08:23:08 via Wykop
  • 85
@iloneczka_195: a wiesz, że on mógł potem spać z nią, a ona miała obawy, czy Kinga nie ma chorób? to wcale nie jest głupie pytanie :) też bym wolała wiedzieć i od razu iść na badania
  • Odpowiedz
iloneczka_195
iloneczka_195
Autor
15.05.2026, 08:27:14 via Android
  • 26
@karpatka_: to sama powinna się zabezpieczać śpiąc z typem którego zna kilka dni
  • Odpowiedz
czmaja
czmaja
20.05.2026, 22:45:21
  • 94
Oreore
#loveisblindpolska
czmaja - Oreore
#loveisblindpolska

źródło: 1000032432

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rufus232
Rufus232
Rufus232
21.05.2026, 13:13:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pani_gozdzikowa
pani_gozdzikowa
21.05.2026, 14:57:58
  • 17
#loveisblindpolska Sprawa Jacka: montażyści zrobili z nas baranów- najpierw przez 3 odcinki nakręcali drame, ze to Jacek jest zakochany, a Julita ma problemy z komunikacją, a na sam koniec wyszło, że to on jest wyrachowanym gnojem, który kontynuował relację mimo braku uczuć, żeby wystąpić na ślubie. Zawiodłam się :(
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karokrakow
karokrakow
karokrakow
21.05.2026, 15:19:04 via Wykop
  • 2
@cierpka-rzodkiewka: masz jakis link żwby można byłl poczytać?
  • Odpowiedz
tanczjakcizagramkolego
tanczjakcizagramkolego
22.05.2026, 06:05:52 via Wykop
  • 11
@pani_gozdzikowa: 36-letni wytatuowany barber-bedboj ruchacz z warszawki nie chciał się związać z samotną matką z jego okolicy? Niesamowite xD
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
21.05.2026, 12:21:02
  • 74
#gielda jedyny kierunek jest znany w kasynie już za godzinę
ProfesorP1ZDAN - #gielda jedyny kierunek jest znany w kasynie już za godzinę

źródło: ezgif-6c5fa0e988bf2111

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
Autor
21.05.2026, 12:32:08 via Wykop
  • 36
@JohnFugazi: specjalnie dla ciebie
ProfesorP1ZDAN - @JohnFugazi: specjalnie dla ciebie

źródło: fast ezgif-6e9face9a41a7a5d

Pobierz
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
21.05.2026, 12:35:37 via Wykop
  • 8
@ProfesorP1ZDAN: już na zielono :D
pepedros - @ProfesorP1ZDAN: już na zielono :D

źródło: {107347F7-5006-443F-BB9F-3149B7B305B7}

Pobierz
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
21.05.2026, 13:26:05
  • 408
Bądźmy szczerzy. Tag #gielda rządzi wykopem. A na tym tagu pisze może 100 osób.
Moim marzeniem jest żebyśmy się wszyscy przenieśli na forum PhpBB, pod patronatem xtb i tam zyski z reklam inwestowali w śmieciuchy.

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rakaniszu
rakaniszu
21.05.2026, 13:27:04 via Wykop
  • 201
@ja_tu_tylko_na_moment: dziadku, zapomniałeś się przelogować
  • Odpowiedz
HlHl
HlHl
21.05.2026, 13:29:01 via Wykop
  • 129
@ja_tu_tylko_na_moment:
HlHl - @jatutylkonamoment:

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-21 152847

Pobierz
  • Odpowiedz
new-object
new-object
21.05.2026, 08:36:14
  • 948
Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi
new-object - Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
21.05.2026, 10:01:53 via Wykop
  • 237
Podpowiem:

USA: 293564km


@kowalzmetina: Z czego zelektryfikowanych 2025 km
Sama Polska ma 12 236 w tabeli, którą linkujesz xd
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
21.05.2026, 10:05:38 via Wykop
  • 337
@kowalzmetina: Tylko w USA z kolei korzysta się do transportu towarów, a komunikacja pociągami jest bardzo mało popularna, na większą odległość po prostu samolotem się leci. Tak samo w zasadzie transport autobusowy przez lobbystów został wymordowany w dużym stopniu.
  • Odpowiedz
Griev
Griev
21.05.2026, 16:02:01
  • 7
#gielda fantastisch pompen machen czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Griev - #gielda fantastisch pompen machen czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: a6391fa0cf0545e5e5183695fd996fa711abb8e9714d1b4407a91476eda139ff

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
21.05.2026, 16:05:34 via Wykop
  • 7
@Griev: widzę że mój zielony malarz robi furore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
januzssz
januzssz
januzssz
21.05.2026, 16:18:46 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: opus magnum
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1057
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
20.05.2026, 09:13:46 via Android
  • 414
@codziennaKasia: nie czuje atmosfery mistrzostw świata tak jak nie czuje już że zbliżają się święta Bożego Narodzenia , może już za stary jestem
  • Odpowiedz
TatusMuminka
TatusMuminka
20.05.2026, 10:22:40 via Wykop
  • 264
@codziennaKasia: Ja jestem z pokolenia które szło na wagary żeby obejrzeć kompromitację Polaków z Koreą w 2002 i też mam tak że z turnieju na turniej entuzjazm spada. Natomiast nie jestem przekonany czy to tylko kwestia starości czy ogólnego przesytu rozgrywkami. Za cenę 2 kebabów miesięcznie mam w c+ nieograczony dostęp do meczów top 5 lig europy, mogę obejrzeć dowolny mecz ligi mistrzów, o LE/LKE czy nawet ligach arabskich i
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:26:53
  • 852
wfyokyga

źródło: temp_file6048770848653178568

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
20.05.2026, 01:28:00 via Wykop
  • 79
@wfyokyga: niektórzy właśnie mają wczuty w szczeliny jakieś grotołazy, czy nurkowanie..
ja nie mam, ale nurkować bym chcial tak normalnie aby widzieć podwodny świat nie dusić się i nie czuć jakby mi ktoś wbijał noże w uszy. Potrzebny sprzęt i szkolenie.
  • Odpowiedz
jedrek1212
jedrek1212
20.05.2026, 04:51:19 via Android
  • 52
@r5678: ja niedawno zacząłem nurkować. Bardzo polecam, udawanie ryby to super sprawa. Do jaskiń i w raków też bym się bał wpływać, ale jak pływasz w otwartej wodzie i przestrzegasz zasad bezpieczeństwa, to nie powinno Ci się nic stać
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900
19.05.2026, 20:50:13
  • 504
Ejj, ale niech im ktoś tam powie w tym sądzie, że skazali zupełnie inną Karynę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#p0lka #lodz #patologiazmiasta #kryminalne #heheszki
corsa900 - Ejj, ale niech im ktoś tam powie w tym sądzie, że skazali zupełnie inną Ka...

źródło: temp_file8379678698022005603

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AudreyHorne51
AudreyHorne51
19.05.2026, 21:20:49 via Wykop
  • 522
@corsa900: po prostu kiedyś miała dłuższe włosy XD
AudreyHorne51 - @corsa900: po prostu kiedyś miała dłuższe włosy XD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
19.05.2026, 22:05:30 via Wykop
  • 94
@corsa900: nawet tatuaż inny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 229
  • Strona 1 z 229
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking