Wpis z mikrobloga

#f1 ...

Kogo wolisz?

  • Russella 7.0% (5)
  • Hamiltona 93.0% (66)

Oddanych głosów: 71

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@MrRedz: z brytoli kolejność
1. Bearman
2. Hamilton
3. ten młody hindus z Toro Rosso
4. Norris
5. ten ostatni którego imienia nie wolno wymieniać
  • Odpowiedz
  • 0
@MrRedz: hamiltona mozna krytykowac za oponiorzowanie itd ale jest w c--j kierowca natomiast gekon to w williamsie ta d----a clair musiala kubicy bolida psuc aby cos mogl osiagnac
  • Odpowiedz