Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomNetUser

RandomNetUser

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16275
  • Znaleziska 7394
  • Mikroblog 8881
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11

508

Poseł Suski nie przeczytał ustawy, ale zagłosuje przeciw...

Poseł Suski nie przeczytał ustawy, ale zagłosuje przeciw...

Poseł ma coś czytać i wiedzieć cokolwiek na temat tego, o czym się wypowiada? Marek Suski, podobnie jak wielu innych posłów, nie zamierza spełniać takich absurdalnych wymagań, ale on z dumą to oświadcza przed kamerą.

konto usunięte
z
m.joemonster.org
dodany: 11.03.2026, 18:57:56
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    pis
RandomNetUser
RandomNetUser 11.03.2026, 22:54:57 via Wykop
  • 4
Głosowanie niezgodnie ze swoim sumieniem ale za to zgodnie z wolą partii?

Stare, znałem....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

484

"Hydra" w państwowej spółce. "Zatrudniali działaczy PiS i ich rodziny"

"Hydra" w państwowej spółce. "Zatrudniali działaczy PiS i ich rodziny"

W JSW mimo likwidacji dwóch kopalń, liczba pracowników wzrosła o 6 tys. "Za rządów Prawa i Sprawiedliwości, głównie za sprawą działań związków zawodowych, których działacze zatrudniali swoje rodziny oraz działaczy PiS i ich rodziny"

adi0
z
onet.pl
dodany: 11.03.2026, 12:49:29
  • 43
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    gornictwo
RandomNetUser
RandomNetUser 11.03.2026, 20:11:53 via Wykop
  • 7
"Przez związki zawodowe"

Niemożliwe, szok, niedowierzanie, milion pytań bez odpowiedzi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
03.12.2025, 20:53:18
  • 576
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 11.03.2026, 11:20:27 via Wykop
  • 0
@Hrjk: wykop.pl?
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
15.12.2025, 12:18:27
  • 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 11.03.2026, 11:19:29 via Wykop
  • 0
@Ariel1990lbn: "polizja"
  • Odpowiedz

423

5,6 mld dolarów w 48 godzin. Gigantyczne koszty amerykańskiej kampanii

5,6 mld dolarów w 48 godzin. Gigantyczne koszty amerykańskiej kampanii

Armia USA w pierwszych dwóch dniach wojny z Iranem zużyła amunicje o wartości 5,6 mld dolarów - podał we wtorek Washington Post, powołując się na trzech amerykańskich urzędników.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 10.03.2026, 15:56:52
  • 104
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 17:22:06 via Wykop
  • -16
Lepiej wydać miliardy na rakiety, niż miliardy na łapówkę.
RandomNetUser - Lepiej wydać miliardy na rakiety, niż miliardy na łapówkę.

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandomNetUser
RandomNetUser 11.03.2026, 10:05:47 via Wykop
  • -1
@wredny_gad: *Demokraci stworzyli.

2396

Agresywny jeepiarz

Agresywny jeepiarz

Pod łódzką giełdą jest cały przekrój społeczeństwa. Są tacy, którzy grzecznie rozmawiają, a są też tacy, którym od razu uruchamia się agresor. Uważajcie na tego człowieka, może wam zrobić krzywdę. Zgłoszony gdzie trzeba. ETM45304

panDocent
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 12:37:37
  • 660
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologia
  • #
    stopcham
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 22:01:41 via Wykop
  • 1
* SUV-iarz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 20:35:42
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

305

USA ostro reagują na ruch Grzegorza Brauna. Kolonia 2.0

USA ostro reagują na ruch Grzegorza Brauna. Kolonia 2.0

Stany Zjednoczone nie zgodzą się na żaden układ przyszłego polskiego rządu z Braunem. PiS będzie więc w sytuacji patowej. We wpisie w mediach społecznościowych podkreślił, że "Ameryka i Donald Trump nie zapomną, kto jest ich przyjacielem, a co ważniejsze, kto nim nie jest". Wizytę Brauna w ambasadzi

kpod
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.03.2026, 19:47:48
  • 197
  • #
    polska
  • #
    braun
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 20:32:31 via Wykop
  • -1
Oj, a Wykopki już snuły plany koalicji KonfederoPiS, o której sami zainteresowani nie wiedzą. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

340

Tragedia w irańskiej szkole. Trump: Cokolwiek pokaże raport, mogę z tym żyć

Tragedia w irańskiej szkole. Trump: Cokolwiek pokaże raport, mogę z tym żyć

Śledztwo dziennikarskie wskazuje, że za atak na szkołę dla dziewcząt w irańskim Minab mogą odpowiadać siły USA. W wyniku eksplozji zginęło blisko 180 osób. Prezydent Donald Trump stwierdził, że nie widział nagrań i czeka na dokumenty. Cokolwiek pokaże raport, mogę z tym żyć - skomentował prezydent

matixrr
z
zero.pl
dodany: 10.03.2026, 10:19:25
  • 67
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    polityka
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 13:33:53 via Wykop
  • -16
@Dentoray: jeżeli ktoś taki jak Epstein nazywa Cię złym człowiekiem to znaczy że jest wręcz odwrotnie.
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 13:35:11 via Wykop
  • -5
Trump osobiście celował i nacisnął guzik z odpaleniem rakiety?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 14:18:46 via Wykop
  • -1
@DziendobryMireczku: ale szkoła nie była celem, więc...
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 20:04:42 via Wykop
  • -1
@belzebup: szkoda, że wierzysz takiej osobie jak Epstein
t.....a
konto usunięte 10.03.2026, 17:03:05
  • 25
Częstochowa po przejęciu władzy przez PiS ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojna #bekazprawakow #humorobrazkowy #trump #polityka
t.....a - Częstochowa po przejęciu władzy przez PiS ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojna #bekazprawakow...

źródło: jasna_gora

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 17:19:30 via Wykop
  • 4
@tujepolska: Święty Donaldzie, wstawiaj się za nami...
RandomNetUser - @tujepolska: Święty Donaldzie, wstawiaj się za nami...

źródło: swiety

Pobierz
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
10.03.2026, 08:32:52
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 14:22:10 via Wykop
  • 2
@Aldona_Lipska: województwo lubuskie to akurat bastion PO
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 16:07:03 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Na pewno, moro, just trust me bro.
  • Odpowiedz

765

W Czechach zatankujesz taniej! Nawet złotówkę na litrze

W Czechach zatankujesz taniej! Nawet złotówkę na litrze

Benzyna i diesel z dnia na dzień drożeją w błyskawicznym tempie. Kierowcy, tankują, płacą i zaraz będą płakać. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda sytuacja na stacjach paliw w Czechach.

Trzebieslawice
z
jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl
dodany: 10.03.2026, 13:13:46
  • 116
  • #
    czechy
  • #
    paliwo
  • #
    pieniadze
RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 14:04:51 via Wykop
  • 7
Nie mają tam narodowych czempionów z ORLEN-u.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 14:29:03 via Wykop
  • 3
Orlen ma tam jedyną rafinerie w Czechach


@CrytekPL: od 3 dni już nie xD
https://innpoland.pl/221869,rafineria-orlenu-w-czechach-wstrzymuje-produkcje-dostanie-zawrotna-kwote-340-mln-zl-na-rozwoj
Grzesiok
Grzesiok
10.03.2026, 13:14:35
  • 43
CZOŁGIEM ŻOŁNIERZE

pod warunkiem że amerykańskim

Grzesiok - CZOŁGIEM ŻOŁNIERZE

pod warunkiem że amerykańskim

SPOILER

źródło: oardefault

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 14:10:50 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Czołem, żołnierze! Ale tylko Wehrmachtu/Bundeswehry.
RandomNetUser - @Grzesiok: Czołem, żołnierze! Ale tylko Wehrmachtu/Bundeswehry.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
10.03.2026, 12:46:35
  • 1
#gry #przegryw

Która giereczke zakupić

  • AC mirrage 31.6% (12)
  • Company od heros 3 26.3% (10)
  • PoP the lost crown 42.1% (16)

Oddanych głosów: 38

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 13:48:35 via Wykop
  • 0
@Kapppa111: w swojej kategorii/ gatunku jako platformowa metroidvania 2D to Lost Crown jest najlepszy
  • Odpowiedz
future_taylor
future_taylor
future_taylor
09.03.2026, 18:34:36
  • 967
#gielda #usa #iran o boze, o kur** #polityka
future_taylor - #gielda #usa #iran o boze, o kur** #polityka

źródło: image_picker_44123C1C-4651-4A1C-90F4-0B5447539CA0-75818-000009F12E1E5BD1

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser 10.03.2026, 13:07:58 via Wykop
  • 0
RandomNetUser

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 22
  • Strona 10 z 22
  • >
  • "Jeden Kraj, Jeden Naród, Jedna Platforma".

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking