Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rajev

Rajev

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36659
  • Znaleziska 14463
  • Mikroblog 22196
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
dwa__fartuchy
dwa__fartuchy
30.12.2021, 20:44:48
  • 1208
Co ludzie mają w głowach? (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Przychodzi dziś babeczka do apteki i mówi, że chce ibuprom, który ma napisane na przodzie opakowania, że jest na ból zębów, bo ją ząb boli...

Ja: Każdy ibuprofen będzie działał w taki sam sposób. Nie ma oddzielnego np. na ból zęba, głowy czy nogi.
P: Może nie
dwa_fartuchy - Co ludzie mają w głowach? (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Przychodzi dziś babeczka do ...

źródło: comment_16408970648RJHXFCzmsz4tF8F8j6Far.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 31.12.2021, 00:22:35
  • 4
@dwa__fartuchy: Stoję dziś w kolejce po ser. Przede mną stoi młoda dziewczyna, taka typowa Juleczka z bogatego domu.
Nadeszła jej pora.
Ekspedientka pyta się co podać?
Julka chyba chciała zabłysnąć i z dumą w głosie odpowiada - wie Pani, jakiś delikatniejszy, słodki ser. Coś w stylu Goudy.
Ekspedientka w podeszłym wieku patrzy na Julkę z zażenowaniem i poprawia ją, że Gouda nie jest delikatna, a tym bardziej słodka. I wymienia
  • Odpowiedz
Rajev
Rajev 14.11.2021, 16:18:35
  • 9
Ale mnie w---w złapał.
Niedziela, godzina 15.
Jesz obiadek u rodziny w gościach.
Zaraz ma być deser.
Dzwoni telefon - jakiś Rusek/Ukrainiec łamaną Polszczyzną pyta się czy opony z OLX aktualne i czy może przyjechać.
Nie widzi Ci się specjalnie wszcześniej wychodzić.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev
Autor
14.11.2021, 16:26:03
  • 0
@Jarek_P: No wiem. Nigdy się nie nauczę..
  • Odpowiedz
S.....a
S.....a
konto usunięte 14.11.2021, 01:59:22
  • 685
S.....a

źródło: comment_1636855162tVqBcYnCFah6bIN4uYFoXC.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 14.11.2021, 09:10:04
  • 37
@SleepingKarma:
Niepodważalne kwestie rodziców:
Gdy chcesz być jak rówieśnicy - "Ty nie patrz na innych, patrz na siebie"
Gdy narzekam że rówieśnicy są szczęśliwi, a mnie nic nie wolno - "inni mają gorzej".
Gdy już jako dorosły odczuwasz że miałeś zmarnowane dzieciństwo - "My byliśmy dobrymi rodzicami, wszystko co w życiu potrzebne to Ci zapewnialiśmy. Bezczelny jesteś że zamiast być wdzięczny to jeszcze masz do nas pretensje".
  • Odpowiedz

391

Z wizytą na cmentarzu dla zwierząt

Z wizytą na cmentarzu dla zwierząt

Poczucie straty i żałoba to odczucia towarzyszące nam nie tylko po śmierci ludzi, ale także naszych ukochanych czworonogów. 1 listopada pamiętajmy także o naszych pupilach.

nightmeen
z
szaryburek.pl
dodany: 31.10.2021, 18:44:02
  • 162
  • #
    polska
  • #
    szaryburekfoto
  • #
    fotografia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    ciekawostki
  • #
    podrozujzwykopem
Rajev
Rajev 01.11.2021, 09:10:16
  • 4
@rafal-heros: > Myslę sobie fajny pomysl.na biznes

To jest dobry biznes.
Sam pochowałem ponad dekadę temu psa na takim cmentarzu.
Wtedy zapłaciłem ok 100zł, obecnie trzeba dać już prawie 400zł.
Co roku trzeba też wnieść opłatę pielęgnacyjną
Rajev
Rajev 01.11.2021, 09:43:28
  • 3
@LordDarthVader: Polecam zacząć czytać więcej książek, to może nauczysz się tych brakujących słów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Być może w Twoim przypadku pies postrzegany jest jak tańsza alternatywa dla alarmu na nieproszonych gości, będąc przypięty cały rok łańcuchem do budy, a gdy zdechnie to się go wyrzuca i zastępuje innym.
To już bardziej cywilizowani ludzie traktują swoje zwierzęta jak członków rodziny, dbając o ich zdrowie, wygląd

577

Proszę o pomoc w znalezieniu bliźniaka tego misia. Szukam od tygodni.

Proszę o pomoc w znalezieniu bliźniaka tego misia. Szukam od tygodni.

Od kilku tygodni szukam misia bliźniaka, tego ze zdjęcia. Chcę go schować do szafy i podarować jej w 18 urodziny. Całość pomysłu i dokładny opis do śledztwa w środku. Bez Was nie dam rady! Proszę o pomoc :)

radomianin
z
wykop.pl
dodany: 25.10.2021, 18:54:55
  • 106
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    mis
  • #
    poszukiwania
  • #
    wykopefekt
  • #
    marzenie
Rajev
Rajev 26.10.2021, 10:40:52
  • 0
Ostatnio będąc w Galerii Młociny rzucił mi się w oczy mały sklepik wypełniony samymi pluszakami.
Nie mogę jednak go znaleźć na stronie galerii, a nie po drodze mi tam znów jechać.
Może ktoś z okolicy więcej się wypowie.
Pewnie nie mieliby Twojego pluszaka, ale może są w stanie dorobić identycznego?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rajev
Rajev 22.10.2021, 12:22:01
  • 0
Czy ja jestem jakiś nienormalny, że gdy ktoś chce ode mnie coś kupić to czy to za pobraniem, czy z przedpłatą wysyłam towar najpóźniej kolejnego dnia z rana by kupujący nie czekał długo?
Zwłaszcza za pobraniem zależy mi, by towar szybko dotarł i bym dostał pieniądze.
Raz jechałem nawet o 21 do marketu po taśmę do pakowania bo akurat się skończyła.
Tylko po to aby wysłać przesyłkę następnego dnia z rana.
Ale gdy już ja coś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarek_P
Jarek_P
22.10.2021, 13:17:03
  • 3
@Rajev: są dwie opcje:
- trafiłeś na gościa, który faktycznie jest typem zabieganego janusza biznesu, co sam zajmuje się każdym jednym aspektem prowadzenia firmy i zwyczajnie całości nie ogarnia
- trafiłeś na gościa, który ewidentnie miał jakiegoś pieprzonego chińczyka wśród przodków i choć doskonale wie, że tych opon ci nie wyśle (bo już ich nie ma, bo ukradli, bo pies pogryzł, bo żona wyrzuciła - cokolwiek), to w życiu się
  • Odpowiedz
Utero
Utero
23.10.2021, 11:41:49
  • 0
@Rajev: jak po drugim przypomnieniu olał, to też olewasz. co tu jest do rozkminiania? Że trafiłeś na pajaca handlarza?
  • Odpowiedz
masternodeBTC
masternodeBTC
13.10.2021, 11:50:31
  • 2032
Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od prawie roku, regularnie rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich możliwych usprawniaczach życia. W skrócie: polecam Wam rzeczy które wprowadziłem do swojego życia z tytułowego pytania i z czystym sumieniem mogę je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusje z której rodzą się kolejne pomysły.

Dla zachowania
  • 378
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 13.10.2021, 19:43:03
  • 2
@blunch: Taki dzbanek ma też drugą ważną zaletę. Odkąd go stosuję nie musiałem nigdy więcej odkamieniać czajnika do gotowania wody. Sam smak parzonych napojów również jest inny.
  • Odpowiedz
Rajev
Rajev 08.10.2021, 09:36:23
  • 2
Jak moi znajomi robią interesy:
- Hurtem kupuje sprzęt budowlany od nierentownej firmy.
Właściciel chce wszystko sprzedać na raz i zamknąć interes.
Sprzęt duży = kosztowny transport i plac do magazynowania.
Płatność odroczona 30 dni.
Umawia się, na odbiór sprzętu dopiero po zapłacie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortadelajestkluczem
Mortadelajestkluczem
06.09.2021, 16:14:29
  • 2570
#dowcipsurowowzbroniony

Codziennie (w miarę możliwości) wrzucam jeden dowcip, pochodzący z książki, w której zebrano żarty polityczne z lat 1944-1982.
Mortadelajestkluczem - #dowcipsurowowzbroniony 


Codziennie (w miarę możliwości) ...

źródło: comment_1630944810xIpwKPavFsQwd0ygtarWXV.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 06.09.2021, 21:36:34
  • 1
@Mortadelajestkluczem: Poproszę o dodanie do listy wołanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rajev
Rajev 23.08.2021, 06:28:13
  • 3
Mirki i Mirabelki,
zwracam się do Was z prośbą w imieniu starszej Pani która poprosiła mnie czy mógłbym jej poszukać dodatkowego zarobku do emerytury.
Prace manualne jak konfekcjonowanie lub wprowadzanie danych na komputerze (nauczyłem ją kiedyś obsługi komputera ( ͡° ͜ʖ ͡°), zawsze tez mogę ją podszkolić z obsługi programów). Czynności raczej proste, coś na 2-3h dziennie do wykonywania z domowego zacisza.
Osoba ta jest dokładna, sumienna i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ringkobing
Ringkobing
17.08.2021, 23:12:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
kurde mama znów zapomniała zapłacić, chciałbym aby nie piła
Ringkobing - kurde mama znów zapomniała zapłacić, chciałbym aby nie piła

źródło: comment_16292419558i5JyqbzpKYuIyLxmxXJDS.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 18.08.2021, 07:46:42
  • 20
@Ringkobing: @Jizzy13: Któregoś razu na stołówce, jakiś randomowy dzieciak chciał być śmieszny i zabrał mi krzesło gdy akurat siadałem do stolika. Wywiązała się bójka, kucharka zaprowadziła nas do dyrektorki, a ta oznajmiła że mamy szlaban na obiady przez miesiąc (mimo że już było zapłacone). Podobno Ojciec tamtego chłopaka miał przyjść następnego dnia i płaszczyć się przed dyrektorką za zachowanie syna. Co zaś zrobiła moja matka? Napisała wpierw listownie
  • Odpowiedz
l.....q
l.....q
konto usunięte 17.08.2021, 04:58:14
  • 889
Wrzucamy najbrzydsze samochody których jest pełno na polskich drogach.
#samochody
l.....q - Wrzucamy najbrzydsze samochody których jest pełno na polskich drogach. 
#s...

źródło: comment_1629176293c6EAoAof93hT1IKTWLTLWf.jpg

Pobierz
  • 339
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 17.08.2021, 06:58:46
  • 123
@Soczi: City nie wygląda jeszcze tak źle. Zwłaszcza nowsza generacja. Takie auto dla emerytów. Za to Honda Insight i ten tył to porażka. Na równi z nową Toyota Prius to najbrzydsze obecnie produkowane auta.
Rajev - @Soczi: City nie wygląda jeszcze tak źle. Zwłaszcza nowsza generacja. Takie a...

źródło: comment_1629183523r7xd45iYvj8mom3o1f7VkZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Rajev
Rajev 17.08.2021, 07:10:06
  • 4
@Nitro_Express: Po pięknym moim zdaniem Mustangu MK5 po liftingu w 2011r, mk6 to faktycznie wizualna porażka. A już w szczególności wersja po liftingu z tymi małymi reflektorami to profanacja wspaniałych linii nadwozia Mustangów.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
14.08.2021, 22:22:58 via AMWv2
  • 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 15.08.2021, 06:57:51
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Po moich narodzinach, stary był chyba tak nawalony że pomylił kolejność imion w urzędzie i tym samym moje docelowe imię mam wpisane jako drugie. Matka się wygadała dopiero po latach.
  • Odpowiedz
grzesiek23Gda
grzesiek23Gda
05.08.2021, 20:33:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 691
Prezent mi dziewczyna kupiła. Znaczy czuję się jakbym dostał prezent. Czy to normalne że cieszę się ze śrubokrętów (ʘ‿ʘ)? Plusujcie moje śrubokręty, śrubokręty nigdy nie dostały plusa
#kiciochpyta #majsterkowanie
grzesiek23Gda - Prezent mi dziewczyna kupiła. Znaczy czuję się jakbym dostał prezent....

źródło: comment_1628195619M6BmwOEiqnsBdANVtVywzE.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 06.08.2021, 05:53:46
  • 2
@Mikolaj_Rej: Akurat podobny zestaw nabyłem kilka lat temu w Jula za 39zł. Miały to być tanie śrubokręty na raz, a okazały się niezniszczalne
  • Odpowiedz
Rajev
Rajev 06.08.2021, 18:26:33
  • 0
@molksiazkowy1111: A jak odkręcam nimi śruby, a nie wkrecam wkręty to nadal będzie wkrętak czy już śrubokręt?
  • Odpowiedz
b.....i
konto usunięte 29.07.2021, 18:09:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 514
1500zł kawalerka z opłatami
500zł jedzenie, chemia i kosmetyki
70zł internet
20-30zł karta do telefonu
92zł bilet miesięczny na zbiorkom żeby do tej pracy dojeżdżać
200zł - "oszczędności" na inne wydatki (np. dentysta, koperta na wesele, leki, może jakieś ubranie).
  • 324
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 30.07.2021, 06:11:52
  • 0
@bellazi: Nie ma co dyskutować z tymi ludźmi. Wykopki to w większości gimbaza która mieszka wciąż w piwnicy u rodziców i nie znają realiów życia. Mnie zawsze rozwala za to argument, że czemu wynajmuję mieszkanie skoro mógłbym wziąć kredyt i być na własnym.
Wynajem mieszkania 1600zł już z opłatami.
Kredyt na mieszkanie, 1400zł + czynsz 450 + opłaty 100 i już dobijam do 2k na miesiąc.
"No ale przynajmniej będziesz
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 27.07.2021, 14:08:47 via Android
  • 3452
rekruterka miała dzwonić dziś, a nie zadzwoniła, pewnie coś jej wypadło i jutro zadzwoni :)

#praca #pracbaza
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 27.07.2021, 22:36:34
  • 1
@cecidimus: Zadzwoni. Do mnie raz po rozmowie kwalifikacyjnej zadzwonili po ok 9 miesiącach, że chętnie by mnie widzieli u siebie w zespole. Nawet nie pytali czy dalej jestem zainteresowany, wyszli z założenia że im się nie odmawia. Podziękowałem, bo przez ten czas zdążyłem dwa razy pracę zmienić i trafiła się lepsza oferta. To jeszcze gość dzwoniący był zaskoczony, że jak to nie chcę u nich pracować?
  • Odpowiedz
Krx_S
Krx_S
24.07.2021, 13:50:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 446
Jeżu ale nostalgłem właśnie zainstalowałem sobie Airline Tycoon i to działa na W10 xD #gry #staregry #100oldgamechallange
Krx_S - Jeżu ale nostalgłem właśnie zainstalowałem sobie Airline Tycoon i to działa n...

źródło: comment_1627134648KzehH2CFVkX5pDwSRxRcb7.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 25.07.2021, 01:31:54
  • 0
@Krx_S: Nigdy nie ograłem Airline Tycoona za dobrze. Zawsze po 30 dniu czasu w grze, wyświetlała się prośba o wpisanie konkretnego słowa z instrukcji które jakimś dziwnym błędem nigdy nie było przez grę przyjmowane. Po latach dowiedziałem się, że wystarczy przeczekać aż dzień zleci do końca i gra już nie wymagała wpisywania słowa. Niestety miało to działać tylko na oryginalnych pierwszych edycjach.
  • Odpowiedz
Rajev
Rajev 25.07.2021, 16:06:37
  • 0
@Krx_S: Tak, wiem że to zabezpieczenie przed kopiowaniem. Jednak mimo posiadania oryginalnej instrukcji gra nie przyjmowała poprawnego słowa.
  • Odpowiedz
Monochrome_Man
Monochrome_Man
09.07.2021, 11:56:07
  • 700
Uczcijmy minutą ciszy wszystkie auta z dachem typu OpenSky.... np mój.....


#krakow
Monochrome_Man - Uczcijmy minutą ciszy wszystkie auta z dachem typu OpenSky.... np mó...

źródło: comment_1625831746kPBvuOGlTrIDZhDRTuVVU4.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rajev
Rajev 09.07.2021, 22:55:21
  • 1
@Monochrome_Man: A idź w ch... Niedawno nabyłem C4 Picasso z panoramą i przy każdej zapowiedzi gradu sram pod siebie... Na co mi to było..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
  • Strona 6 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.12.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking