Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: za kazdym usiadnietym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pracowalem kiedys na produkcji to czesto przezbrajalismy maszyny na inna gramature opakowania "w biegu".
Produkcja ciagle idzie, a my przestawiamy paczkarki, towar sypie sie w bigbagi, uwijamy sie jak mozemy, zeby nie zastawic calej hali tymi worami. Jedna paczkarka uruchomiona, jedna kartoniarka tez. Zabieramy sie za druga, gorace grzalki, ciezkie foramaty, wielkie rolki folii, dogrywamy wyglad opakowania,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@cheeseandonion: Pracowałem kiedyś w helpdesku IT, zadzwonił pracownik, że ma od kilku dni problemy z komputerem, tak się nie da pracować i on w tej chwili wychodzi, zostawia włączony komputer a ja się mam podłączyć i naprawić. Po zakończeniu rozmowy zająłem się siedzeniem jak na fotce i o sprawie zapomniałem. Na drugi dzień kolo przyszedł do mnie, myślałem, że z awanturą, bo był trochę furiat. Dostałem od niego Jacka Danielsa za
@cheeseandonion: kiedyś miałem praktyki w jednej z firm graficznych przez miesiąc, ze znajomym, takim trochę nerdem. I raz, tylko RAZ po 3 tygodniach namówiłem go, aby zagrać szybko w LoLa bo akurat nie mieliśmy za bardzo co robić, to tylko max 40 minut. I tylko zaczęliśmy i wszedł szef, a nigdy wcześniej nas nie odwiedzał. Oczywiście już poszło, że pewnie cały miesiąc gramy xd