W #warszawa buduję się blok w którym będzie 900 mieszkań. Wydaje mi się że to największy moloch w Polsce. Jakie widzicie wady a jakie zalety mieszkania w takim czymś?
#architektura #mieszkaniedeweloperskie
#architektura #mieszkaniedeweloperskie
źródło: comment_1596638189o4DDBfJP75wKCbm0qEjD18.jpg
Pobierz
źródło: comment_1594766976Hk6ZzdBF3cpwFEANeyjsb0.jpg
Pobierz
źródło: comment_1594584332lqchWv6RuHI0HEHUC0ZXiv.jpg
Pobierz
źródło: comment_1593944995wVyfqYUL5AZvQ3j6AjmxMa.jpg
PobierzRocznica
od 02.03.2026
Mikroblogger
od 02.12.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Wyparłem z pamięci to cringowe wspomnienie i nigdy o tym nie wspominałem ale można uznać, że minęło tyle czasu, że