Wpis z mikrobloga

ale żeby ładną kaskę robić na lotach to już trzeba trochę pomyśleć.


@Future_Prime_Minister_of_Poland: @Krx_S: Czasem pojawia się jeden lot na tablicy zleceń "tych chwilowych" za milion i jak się go złapie to już dalej gra idzie z górki.

Na steamie jest wersja z DLC, chyba w promocji idzie wyrwać poniżej 10zł ale bez polskiej wersji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biskup2k: tak jest wersja Deluxe. raz ją zwracałem bo nie chciała działać. Jest również na Gogu ta sama wersja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Krx_S: Polski dubbing z Barciś i Kowalski to było to, gdzieś mam jeszcze płytkę.. polecam tym co nie grali, hint: wystarczy lotnisko Berlin i trzepać kasę na stałych kursach z max ceną, oczywiście z kredytem na początku, jak się zrobi odpowiednią kolejności to szybko kasa idzie
  • Odpowiedz
@kzklozet: Niestety, w dodatkach pozmieniali dubbing.
@Krx_S: I to zbieranie itemów, żeby dać komuś item, z który można odebrać coś. Do dzisiaj pamiętam, że pocztówka szła do kadr, żeby dostać tabletki na sraczkę, podkowa do pijaka w barze za "radę" jak ogarnąć protesty pilotów, a pająk do Ahmeda od sabotaży, za który się brało lotkę do darta, z którą to w agencji reklamy można było wziąć dysk z
  • Odpowiedz
@Krx_S grywalne to na dzisiejsze standardy? Chciałem se pograc w jakiegoś tycoona, a to pamiętam że miałem jedynie demowke ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krx_S: fajna gra, pierwsza oryginalna premium w dużym pudełku bodaj w 1999 na urodziny dostałem. Na początku ekstra, później mechanika trochę zaczyna się psuć
  • Odpowiedz
Jest bardzo prosta metoda na robienie kupy hajsu. Z tablicy stałych połączeń wybierasz to najdłuższe, pakujesz w to największy samolot a całą resztę wydajesz na reklamę tego połączenia. Absolutnie zero problemów wtedy.


@Vinniczek: No prawie. Trzeba brać połączenia o dużym popycie i odległości, na trasy typu Tokio Londyn można wrzucić ponad 20 samolotów z kompletem siedzeń 2 klasy i wszystko lata na pełnym obciążeniu. Dajesz bilety z najdroższej proponowanej przez
  • Odpowiedz