Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ROCKNROLLLA

ROCKNROLLLA

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 12248
  • Znaleziska 4897
  • Mikroblog 7351
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 35

277

Dlaczego nowe piosenki to chłam

Dlaczego nowe piosenki to chłam

Im jesteśmy starsi, tym mniej nowych piosenek nam się podoba - nasz muzyczny gust staje się bardziej osobisty i nostalgiczny.

Zylet
z
rmf24.pl
dodany: 09.09.2025, 15:09:13
  • 243
  • #
    muzyka
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 10.09.2025, 13:50:02 via Wykop
  • 2
@liczne_testy: Ironiczne że artykuł pochodzi z rfmfm czyli g---o rozgłośni rozprzestrzeniającej najgorszy syf muzyczny w akompaniamiecie ultra wkurzających prowadzących.

859

NATO uruchomiło artykuł 4. Jest potwierdzenie z rządu.

Pokaż treści 18+

NATO uruchomiło artykuł 4. Jest potwierdzenie z rządu.

Rzecznik rządu Adam Szłapka przekazał na antenie Polsat News, że NATO uruchomiło art. 4. Paktu Północnoatlantyckiego. Umożliwia on pilne konsultacje między państwami członkowskimi NATO.

ROCKNROLLLA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.09.2025, 11:43:37
  • 87
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    swiat
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 04.09.2025, 18:15:21
  • 2
Siedze sobie na dworcu w Czechach w Pradze i czekając na pociąg zrobiłem tu szybkie zakupy w billi - za wszystko 50koron czyli jakieś 9zl #podrozujzwykopem
ROCKNROLLLA - Siedze sobie na dworcu w Czechach w Pradze i czekając na pociąg zrobiłe...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
04.09.2025, 18:17:40 via Android
  • 1
@ROCKNROLLLA jak darmo, u nas ze 25zł
  • Odpowiedz
JonaszSynGrazyny
JonaszSynGrazyny
04.09.2025, 18:43:04 via Wykop
  • 1
@ROCKNROLLLA: o zabawne w Irlandii ten cydr to złodziej z sadu.
JonaszSynGrazyny - @ROCKNROLLLA: o zabawne w Irlandii ten cydr to złodziej z sadu.

źródło: 1000031269

Pobierz
  • Odpowiedz

20

Muszą płacić nawet kilkaset tysięcy złotych lub rozbierać, co zbudowali.

Muszą płacić nawet kilkaset tysięcy złotych lub rozbierać, co zbudowali.

W okolicach Lwówka Śląskiego od trzech lat, odkąd zmieniła się tam inspektor nadzoru budowlanego, wstrzymano prawie 80 inwestycji. Zwykli ludzie żyją w strachu, czy to, na co oszczędzali i co zbudowali z wielkim trudem, nie zostanie zrównane z ziemią.

ROCKNROLLLA
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 10.08.2025, 13:40:14
  • 15
  • #
    urzedasstory
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    dolnyslask
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 09.08.2025, 22:55:25
  • 4
Też tak macie że gdy czasem słyszycie przelatujący samolot to patrzycie na #flightradar24 dokąd leci?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
10.08.2025, 07:23:07 via Android
  • 0
@ROCKNROLLLA Niestety nie.
  • Odpowiedz
ja_to_ktos
ja_to_ktos
ja_to_ktos
14.08.2025, 14:20:15 via Wykop
  • 0
@ROCKNROLLLA: Tylko czasem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 08.08.2025, 19:18:25
  • 7
Chłopski kociołek z carbonara do oceny #gotujzwykopem #chlopskiejadlo
ROCKNROLLLA - Chłopski kociołek z carbonara do oceny #gotujzwykopem #chlopskiejadlo

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szyderczy_szczur
szyderczy_szczur
08.08.2025, 19:21:37 via Wykop
  • 4
@ROCKNROLLLA: 10/10
  • Odpowiedz
Fushnikov
Fushnikov
08.08.2025, 20:29:42 via Android
  • 2
@ROCKNROLLLA kurde brakuje guanciale i żółtka z parmezanem. Tak to petarda
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 28.06.2025, 11:05:52
  • 1
Tęsknię czasem za chwilami z młodzieńczości gdy lubiłem grać w gry. Teraz nic mnie już tak nie wciąga i mam poczucie marnowania czasu. Kiedyś to było.. #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
28.06.2025, 11:12:57 via Wykop
  • 1
@ROCKNROLLLA: zależy w co grałeś, ja nie grałem kilka lat, ale wróciłem do gier. Teraz strategie, przygodówki, czy wyścigi spoko. Wczoraj kupiłem i od razu 4,5h mi zeszło w Foundation. Zaraz znowu siadam :)
  • Odpowiedz
artiom143
artiom143
artiom143
28.06.2025, 16:39:01 via Wykop
  • 1
@ROCKNROLLLA: znany problem wśród dorosłych, to jest sprawa psychologiczna, można to pokonać jak coś.
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 19.06.2025, 14:26:44
  • 0
Sąsiedzi na wiosce dom obok strasznie głośno gadają na balkonie w każdy weekend. To jest normalne czy jestem jakiś przewrażliwiony? #dom #sasiedzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo
19.06.2025, 16:46:13 via Wykop
  • 2
@ROCKNROLLLA: niestety, trzeba miec hektar pola i na środku dom zeby miec swiety spokoj, mam to samo
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA
Autor
22.06.2025, 19:20:51 via Wykop
  • 0
@ooooooooo: to nad tym chektarem pola bedzie trzeba pomyslec
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 19.06.2025, 13:21:52
  • 0
Sąsiedzi na wiosce dom obok strasznie głośno gadają na balkonie w każdy weekend. To jest normalne czy jestem jakiś przewrażliwiony? #dom #sasiedzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
19.06.2025, 13:25:34 via Wykop
  • 1
@ROCKNROLLLA: normalne, ludzie się p------ą na okrągło ;)
  • Odpowiedz
mariusz_and
mariusz_and
19.06.2025, 16:40:48 via Android
  • 0
@ROCKNROLLLA jak przeszkadzają Ci sąsiedzi mieszkając w domu, to przeprowadź się do bloku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 30.05.2025, 18:44:27
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filipterka25
Filipterka25
30.05.2025, 18:49:23 via Wykop
  • 5
@ROCKNROLLLA: niech ktoś im powie, że już wiz nie sprzedajemy.
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
30.05.2025, 18:53:26 via Wykop
  • 2
@ROCKNROLLLA: misiek, ale za to odpowiada rząd.

Rząd PiSu sprzedawał wizy.

Rząd PO nie sprzedaje.
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 30.05.2025, 16:42:11
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
30.05.2025, 16:44:56 via Wykop
  • 10
@ROCKNROLLLA: my wiemy kto ty jesteś, ale dobra próba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA
Autor
30.05.2025, 16:48:54 via Wykop
  • 4
@Bardzo_Suabe_Rymy: mam w dupie za kogo ty mnie masz jak i to co masz do powiedzenia. Nie zamierzam znowu żyć w Polsce gdzie za chwilę znwou się zacznie raban od tego co nam PO zafunduje. Koalicja pażdziernikowa też niby miała nie wiadomo czego wspólnie dokonac, a Tusk w------ł ich wszystkich. Więc jak lubisz być ruchany to twoja sprawa ale nie p-----l tu jakiś swoich kocopołów.
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 21.05.2025, 09:51:50
  • 274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
21.05.2025, 10:02:39 via Wypiek
  • 365
@ROCKNROLLLA wrzuciłem do tłumacza deweloperskiego:

Luksusowe rezydencje w sercu historycznej dzielnicy Auschwitz-Birkenau – gdzie przeszłość spotyka się z komfortem! Nowoczesne apartamenty z widokiem na autentyczne zabytki architektury XX wieku. Spaceruj pośród zieleni, która pamięta czasy wielkich przemian społecznych. Unikalna lokalizacja zapewnia niepowtarzalny klimat i głębokie doznania duchowe. Inwestuj w nieruchomość z duszą – bo przecież historia lubi się powtarzać!


XD
  • Odpowiedz
wolnynajmita
wolnynajmita
21.05.2025, 10:29:04 via Wykop
  • 172
@ROCKNROLLLA: Jestem przekonany, że pierwotna zabudowa obozu oferowała więcej przestrzeni życiowej niż to nowe osiedle deweloperskie.
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 18.04.2025, 19:57:02
  • 0
Mirki co myślicie o #bmw 3 21g ? Oferta późnizej do auta które mnie interesuje. https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-seria-3-bmw-3-2-0d-full-led-kubelki-19-mpakiet-100-bezwypadkowa-dravitgrau-CID5-ID15eR0E.html
#samochody
ROCKNROLLLA - Mirki co myślicie o #bmw 3 21g ? Oferta późnizej do auta które mnie int...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruhh
bruhh
19.04.2025, 11:30:34 via Wykop
  • 2
To w serwisie lecą w huia? Zapłaciłem za uszczelnienie i dolanie oleju 2300 poza ASO, a widziałem, że w ASO wyceniali to ludziom na ponad 3k


@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: szczerze? pracaowalem w bmw 13 lat i nieszczelny dyf na laczeniach zdarzyl sie moze z 5 razy, bardzo rzadko. Moze u ciebie tak bylo, nie wiem, nie widzialem. Moze na serio miales pecha.

Goodwill? Nie serwisuję w ASO, więc nie przejdzie. Gwarancja skończyła się
bruhh - >To w serwisie lecą w huia? Zapłaciłem za uszczelnienie i dolanie oleju 2300 ...

źródło: chrome_MRMnpGiNID

Pobierz
  • Odpowiedz
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
19.03.2026, 13:33:43 via Wykop
  • 1
@In_thrust_we_trust: No albo ja mam pecha. Używane auta to jednak loteria. Kupiłem auto z przebiegiem 65k km, teraz mam przebieg 98k km. Dotychczasowe awarie:
- wyciek oleju z tylnego dyfra
- padnięta elektronika obu lusterek (moduły, w późniejszych rocznikach chyba nie powinno to występować)
- padnięty moduł telemetyki tam pod "płetwą rekina" na dachu (naprawa 6.7k XD)

Aż się boję co znajdą na przeglądzie, który się zbliża ( ͡°
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 02.04.2025, 03:50:32
  • 14
祝你今天過得愉快!
ROCKNROLLLA - 祝你今天過得愉快!

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gelecekten
gelecekten
gelecekten
02.04.2025, 03:53:49 via Wykop
  • 5
@korona_swirus: Walduś za mało łysy, a gdzie edzio listonosz
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA
Autor
02.04.2025, 03:55:51 via iOS
  • 3
@gelecekten na poczcie
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 01.04.2025, 16:29:57
  • 0
jutro po decyzjach pomaranczowego #bitcoin to the moon czy sobie głupi pysk rozwali?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

De_Fault
De_Fault
De_Fault
01.04.2025, 17:20:30 via Wykop
  • 0
btc zrobi rekordową tygodniowa świece


@Klanevo: na czerwono.. jutro będzie krwawy tuesday
  • Odpowiedz
Klanevo
Klanevo
Klanevo
01.04.2025, 19:46:52 via Wykop
  • 0
@De_Fault: każdy tak obstawia, a większość się myli - tak działa rynek. Przewiduje ze btc wzrośnie o 6-8%.
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 30.03.2025, 22:29:11
  • 0
Przy jakiej sumie obkupujecie się w #bitcoin po same kulen?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzulyTomasz
CzulyTomasz
30.03.2025, 23:28:50 via Android
  • 2
@ROCKNROLLLA dowolnej
  • Odpowiedz
B.....D
B.....D
konto usunięte 31.03.2025, 09:26:46 via Wykop
  • 2
@ROCKNROLLLA: Ja proponuję np. 180k$ albo 230k$
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 28.03.2025, 18:03:04
  • 0
Skąd te spadki na #bitcoin ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daria-kuzma
daria-kuzma
daria-kuzma
28.03.2025, 18:18:37 via Wykop
  • 0
@ROCKNROLLLA: kuzma powiedział to i spada
  • Odpowiedz
kamil-wasniewski
kamil-wasniewski
28.03.2025, 19:58:08 via Wykop
  • 1
@ROCKNROLLLA: Bitcoin spada bo ludzie mniej za niego płacą
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 25.03.2025, 15:29:10
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
25.03.2025, 15:31:14 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 25.03.2025, 15:27:05
  • 2
Pamiętajcie koreczki że macie możliwość zgłosić reklamacje w aplikacji #biedronka jeśli chlewionka zrobi wam wał na cenowce. Polecam sprawdzać paragony zawsze i nawsse zglaszac jeśli coś jest nie tak. Może to tylko parę groszy ale ten moloch zarabia rocznie zapewne miliony złotych na takich "pomyłkach w cenie"
ROCKNROLLLA - Pamiętajcie koreczki że macie możliwość zgłosić reklamacje w aplikacji ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
25.03.2025, 15:28:03 via Wykop
  • 1
@ROCKNROLLLA: ja polecam tam w ogóle nie chodzić.
  • Odpowiedz
ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA 22.03.2025, 18:37:50
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 27
  • Strona 19 z 27
  • >
  • Hej ROCKNROLLLA, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu?

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.08.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking