#kielce #psy #oddamzadarmo #krakow Oddam za darmo młodego pieska, który się do mnie przybłąkał. Prawdopodobnie ma niecały rok. Jest bardzo przyjazny. Nie mogę go zatrzymać, ponieważ mój pies go nie toleruje i bardzo go zdominował. Jeśli jest taka konieczność mogę zawieźć go na miejsce na terenie województwa świętokrzyskiego, lub w okolice Krakowa, północ małopolskiego- bezpłatnie. Jeśli nie znajdę nowego właściciela będzie musiał trafić do
@Takinickk: Co tu rozumieć. Dzieci bawią się w mszę. Każdy ludzik to gracz i gracze też prowadzą mszę na żywo i gadają jak ksiądz. Musieli zbudować kościół i rozpisać sobie co mówić w ambonie.
W nawiązaniu do tego wpisu, wrzucam kolejny update (v1.0.3). Niestety proces weryfikacji w marketach jest dosyć długi :(
Aktualnie działające funkcje: ♦︎ Motyw DarkClassic - na wzór poprzedniej wersji wykopu ♦︎ Włącz/wyłącz slider z hitami ♦︎ Pokazuj liczbę komentarzy w przycisk
@digitallord: Przy okazji twojego kolejnego wpisu wraz z nową wersją, podrzucę jeszcze raz QoL skrypty oczekujące na przepisanie je na nowy wykop przez ciebie i zaimplementowanie ich do wtyczki (ʘ‿ʘ)
Czy wiedzieliście, że orlen sztucznie zawyżał ceny paliw i okradał Polaków, a teraz także zmniejsza parówki w hotdogach i podnosi ich ceny aby dalej wyzyskiwać ludzi?
Przedstawiam Wam mój pierwszy film na jutube z autorskim przepisem na Kozackie TOSTY z jajkiem sadzonym, szynką, cebulą i przyprawami! Dzięki sporemu odzewowi w poprzednim wpisie zdecydowałem się działać i voila! O to i on. Wszelkie sugestie/uwagi/rady mile widziane!
Zachęcam do subskrybcji, przepisy będą proste, szybkie i smaczne! Filmy 5-cio minutowe bez zbędnej gadki.
@wylacze_na_amen: Wspaniale szumi, takie ASMR dla głuchych xd
no i szczerze, na tym zdjeciu wygladalo to duzo lepiej. Może badluck, ale to co zrobiłeś wyglądało jak filmik o robieniu sprita z wody i cukru ( ͡°͜ʖ͡°).
Za nami uruchomienie testów beta aplikacji #ios - jeszcze dziś wystartujemy z wysłaniem zaproszeń do chętnych, którzy zgłosili się do nas przez formularz kontaktowy. Ale to nie jedyne zmiany, z którymi dziś do Was wracamy.
1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze
@wykop: Michał, mam złe wieści. Na portalu są ludzie, ktorzy wielokrotnie dodali twój profil do obserwowanych i popsuł im się przez to wykop.
Jak jesteś w gorących to nie ładują im się gorące. Jak napiszesz coś pod tagiem to nie ładuje im się strona tagu. Generalnie prawie nic im się nie wyświetla. Tylko tag #bialorus bo tam jeszcze nie pisałeś. Twój profil też im się nie ładuje i nie są w stanie usunąć go z obserwowanych.
Nie da się tego naprawić, próbowaliśmy wszystkiego. Jest tylko jedno rozwiązanie. Przykro mi ale musisz usunąć konto. To jedyny sposób. Wiemy, że jest ci przykro ale to poświęcenie na które jesteśmy gotowi. Pomyśl ile niewinnych
Dziś cyklu w #slowniczekprawnywatchdoga pojawiło się m.in. orzeczenie sądu, teraz śpieszymy z informacjami o dostępie do treści orzeczeń. Gdzie ich szukać? Co robić, gdy interesujące nas orzeczenie nie zostało opublikowane? Co z anonimizacją? O tym wszystkim przeczytacie w teście Piotra Rzekieckiego: https://informacjapubliczna.org/news/dostep-do-orzeczen-sadow/
Podsumowując już tak całkiem poważnie. Uważam, że Santos to bardzo dobry wybór. Chłop ostatnie 8 lat trenował Portugalię, wie jak smakuje sukces, wie jak utrzymać szatnię z gwiazdami, użerał się przez 8 lat z Ronaldo. Wcześniej trenował przez 4 lata Grecję. Łącznie 12 lat pracy jako selekcjoner, a więc gigantyczne doświadczenie. Pojechał z Grecją na Euro 2012, pojechał na Mundial 2014, na obydwu turniejach wychodził z grupy a nie miał nawet w połowie tak mocnych nazwisk jak ma teraz w Polsce. To nie jest człowiek z przypadku, tylko doświadczony fachowiec, który pracuje od podstaw i długofalowo. Bardzo ważny znak, że od razu zamieszka z rodziną w Warszawie, będzie się identyfikował z tym krajem, patrzył na to samo słońce, wdychał ten sam smog. Polscy asystenci, również bardzo ważna kwestia. Piszczek to nasze dobro narodowe, które musimy odpowiednio przygotować. Jeśli któryś z naszych rodaków ma za 5-10 lat prowadzić czołowe kluby europy to w pierwszej kolejności może być to właśnie Piszczu. To on jest też potencjalnym przyszłym selekcjonerem kadry.
@melon_musk: bodajże na weszło czytałem jak peszkin mówił, że on na tych kursach trenerskich UEFA to jeden z najbardziej jeśli nie najbardziej ogarniający. Jak były jakieś egzaminy to ten zawsze zdawał nawet jak ujebywali 80% grupy. Gość ma wiedze i ambicje tylko praktyki brak niestety.
Powiedzcie mi, o co chodzi z tym Piszczkiem? Prywatnie to pewnie mega fajny gość ale dlaczego od 2 lat jest takie parcie na niego? Wyróżnia się jakimiś zdolnościami taktycznymi? Prowadził jakąkolwiek dużynę, choćby w bklasie? Pytam poważnie.
@melon_musk: Piszczek jest po prostu bardzo inteligentnym facetem. Są ludzie, którzy mają zdolności przywódcze i organizacyjne i taki właśnie jest Piszczu. Jako piłkarz zasmakował też gry na najwyższym poziomie, pracował z Kloppem, z
@PeterGosling: Generalnie parental control w telefonach kaszojadów to ważna rzecz, ale celowe upośledzanie dzieciaka to trochę patologia.
a nie, doczytałem, że młody to #programista15k, więc skoro śmiga przy PC to po co udawać, że telefon go ogłupia skoro na tiktoka i instagrama może też wejść z poziomu przeglądarki co zapewne robi skoro nie ma normalnego małego internetu xD
cześć Zapraszam Was dzisiaj do Prudnika, który odwiedziłem jesienią w ramach projektu "Miasta stojące murem". Samych murów jest tam jak na lekarstwo i długo wahałem się, czy umieścić go w zestawieniu miast, ale zachowała się tam wieża bramna, dwie baszty i fragment obwarowań, więc zdecydowałem, że tak.
@antekwpodrozy: ale tu pusto :/ Szanuję wkład pracy i poświęcony czas, ale co do Prudnika to ma on w moich oczach tylko jednen atut - obwodnicę, dzięki której można szybko ominąć to miasto w całości ( ͡°͜ʖ͡°)
@maxRok: Bez przesady. Prudnik oferuje bardzo wiele atrakcji. Są upadłe zakłady, stary upadły browar, upadłe zakłady obuwnicze i nawet upadłe Żabki i upadłe Kebaby.
Oddam za darmo młodego pieska, który się do mnie przybłąkał. Prawdopodobnie ma niecały rok. Jest bardzo przyjazny. Nie mogę go zatrzymać, ponieważ mój pies go nie toleruje i bardzo go zdominował. Jeśli jest taka konieczność mogę zawieźć go na miejsce na terenie województwa świętokrzyskiego, lub w okolice Krakowa, północ małopolskiego- bezpłatnie. Jeśli nie znajdę nowego właściciela będzie musiał trafić do
źródło: temp_file.png2280789187487903628
PobierzKomentarz dla zasięgu, trzymaj się piesku