Wpis z mikrobloga

@ImHotarti: A ja się z tym nie zgadzam, to nie wina firmy, że partia rządząca obsadziła cały zarząd i decyzyjne miejsca pracy swoimi pachołkami. Jestem zdania, że to nie Orlen nam wierci większe dziury w odbytach a partia rządząca.

Takim mówieniem że to wina Orlenu powodujesz to, że ludzie nie łączą tematu z PIS'em.

Partia przeminie, Kaczyńskiemu się zejdzie, PIS się rozpadnie a Obajtek ucieknie za granicę, a zła renoma o
@ImHotarti: Hm... praktycznie przez cały czas mieliśmy najniższe lub jedne z najniższych cen w UE, więc tak średnio nas wyzyskiwał, ale wierzcie sobie w co tam chcecie.

PS. Zanim ktoś wyjedzie z kretyńskim hasełkiem pt. "ALE MAŁO ZARABIAMY!!!!!111". A gówno to kogo obchodzi. Idź do sklepu i powiedz, że chcesz taniej snickersa bo masz chorom curke.
źródło: Fl-G20aXEAIx5p9
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czy wiedzieliście, że orlen sztucznie zawyżał ceny paliw i okradał Polaków, a teraz także zmniejsza parówki w hotdogach i podnosi ich ceny aby dalej wyzyskiwać ludzi?


Czy wiedzieliście, że orlen sztucznie zawyżał ceny paliw i okradał Polaków, a teraz także zmniejsza parówki w hotdogach i podnosi ich ceny aby dalej wspierać Ukrainę?
Orlen okradał Polaków ponad pół roku żeby "nie odczuć wzrostu podatku" po czym w przeciągu 3tyg cena LPG w moim regionie z 3.02 skoczyła na 3.45 :/

na pochybel S#*RWy$*nom !!!