Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qarez
Qarez

Qarez

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1760
  • Znaleziska 43
  • Mikroblog 1717
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 26
tyrytyty
tyrytyty
05.10.2024, 19:19:17
  • 9
czemu nikt nie licytuje va banque w takim momencie? pytania są na tyle proste, że ma to prawdopodobnie dodatnie EV (posiadanie więcej pieniędzy niż reszta razem wzięta), czy źle myślę?

jaka jest optymalna strategia licytacji uwzględniająca szacowaną trudność pytania?

#awanturaokase
tyrytyty - czemu nikt nie licytuje va banque w takim momencie? pytania są na tyle pro...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 06.10.2024, 09:46:31 via Wykop
  • 0
@PsiSynJarema: Z tego co kojarzę to żółci mieli tam równo 10k. Jak weszliby za 9500 to zostałoby im tylko 500 co uniemożliwiałoby vabank
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 06.10.2024, 16:20:09 via Wykop
  • 0
@PsiSynJarema: A to jak tak to faktycznie beznadziejnie zrobili
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 28.09.2024, 11:06:32
  • 0
Grałem w grę obciążając procesor na 100% na dość leciwym sprzęcie (1060 + i5-6400) i w pewnym momencie usłyszałem takie połączone syknięcie z puknięciem. Dość podobne do otwierania napoju gazowanego. Potem słychać było taki cichy powiew że coś się ulatnia. Wyłączyłem w tym momencie wszystko listwą i po kilku sekundach poczułem taki smród jakby coś się paliło. Jakieś pomysły co to mogło byc? Otworzyłem peceta ale nie widać z wierzchu uszkodzeń
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
28.09.2024, 11:32:05 via Wykop
  • 0
@Dziobex: Jak patrzę na płycie to wszystkie są całe. Możliwe żeby padł z zasilacza?
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
28.09.2024, 14:18:26 via Wykop
  • 0
@Dziobex: Po batalii z kablem 24 pinów udało mi się otworzyć i w sumie niewiele wiem.
https://ibb.co/album/Ntt98z
Tu podsyłam zdjęcia. Ja nic nie widzę ale ewidentnie coś z niego śmierdzi takim czymś spalonym. Może któreś z tych czarnych dużych z napisem corsair?
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
28.09.2024, 16:00:04 via Wykop
  • 0
@Dziobex: Elektrolity w sensie kondensatory? Na moje oko wszystkie kondensatory są w wręcz idealnym stanie ale też wszystkich raczej nie widzę. Koło płytki tam pewnie są jeszcze ale ich nie jestem w stanie zobaczyć. Co do napięć to rozumiem podpiąć go normalnie jak zawsze podpinam cały komputer tylko z tym rozebranym zasilaczem i mierzyć z włączoną całą stacją? Czy jest jakiś mądrzejszy sposób na to?
  • Odpowiedz

509

Wojciech Szczęsny zostanie zawodnikiem Barcelony!

Wojciech Szczęsny zostanie zawodnikiem Barcelony!

W najbliższy czwartek ma przejść testy medyczne.

Twoja_tata
z
meczyki.pl
dodany: 25.09.2024, 15:02:33
  • 115
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    fcbarcelona
Qarez
Qarez
Qarez 25.09.2024, 15:03:50 via Wykop
  • 9
Coś niesamowitego (。◕‿‿◕。)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qarez
Qarez
Qarez 23.09.2024, 19:47:43
  • 0
Odnawiał ktoś prawo jazdy? Mam okulary i niestety termin nadchodzi ale nie wiem do końca jak to ugryźć. Najpierw mam iść zrobić badania czy do urzędu samą chęć odnowienia się zgłasza?
#prawojazdy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
24.09.2024, 07:57:40 via Wykop
  • 0
@DrakkainenV: Oni mają to chyba w papierach już że mam wadę. Faktycznie jednak żałuję że po prostu nie poszedłem w soczewkach
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
24.09.2024, 07:57:59 via Wykop
  • 0
@robertx: A to nie robi się tego badania w medycynie pracy?
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
24.09.2024, 08:34:33 via Wykop
  • 0
@DrakkainenV: Niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
24.09.2024, 08:35:11 via Wykop
  • 0
@robertx: A jest jakaś lista takich lekarzy czy jak ogólnie ich szukać? Chyba że każdy bierze 2 stówki za podpis i tak xD
  • Odpowiedz

1080

Męska depresja trzeba podnieść kurtynę

Męska depresja trzeba podnieść kurtynę

Depresja to choroba, która dotyczy również mężczyzn. Trzeba o tym mówić głośno tym bardziej, że mężczyźni często cierpią samotnie, wstydzą się swoich emocji. Pokutuje nadal stereotyp, że muszą być twardzi i tacy są na zewnątrz, a w środku...

Bobito
z
mp.pl
dodany: 23.09.2024, 21:20:47
  • 299
  • #
    depresja
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    psychiatria
  • #
    psychologia
Qarez
Qarez
Qarez 24.09.2024, 07:56:45 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: A jaki kraj z ciekawości?
Qarez
Qarez
Qarez 17.09.2024, 17:04:06
  • 0
Jest w stanie ktoś polecić laptop typowo do worda i tabelek łapiący się w bon 2500 dla nauczyciela? Chciałbym dołożyć max 500zł. Grafika zintegrowana. Przekątna 15,6
#laptopy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
18.09.2024, 12:13:02 via Wykop
  • 0
@cukru: Ten laptop w tej cenie wydaje się świetnym wyborem ale na pewno ten sklep jest legit? Nie mogę znaleźć w sumie żadnych opinii
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
18.09.2024, 12:44:48 via Wykop
  • 0
@cukru: Okej dzięki mirku
  • Odpowiedz
pomidorowymichal1
pomidorowymichal1
14.09.2024, 21:15:40
  • 0
Czyli jak zbiornik w Międzygórze przelewa to pójdzie fala na Kłodzko?

#powodz
pomidorowymichal1 - Czyli jak zbiornik w Międzygórze przelewa to pójdzie fala na Kłod...

źródło: Screenshot 2024-09-14 231340

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 14.09.2024, 21:16:39 via Wykop
  • 0
@pomidorowymichal1: Co to za strona?
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 05.09.2024, 08:42:41
  • 0
Zamówiłem kilka dni temu produkt z allegro ale okazało się że idzie z Chin. Powinienem dostać jakiś list przewozowy do śledzenia paczki czy tego nie dają? Jeszcze jak to jest z cłem? Będę miał jakiegoś maila żeby opłacić?
#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
05.09.2024, 20:47:48 via Wykop
  • 0
@pcela: 4PX Express
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
05.09.2024, 20:59:35 via Wykop
  • 0
Mam numer ale to też z tego 4PX. Innego numeru nie mam. Paczka ma status "Przewoźnik został o tym poinformowany i wkrótce odbierze Twoją paczkę."
Edit: Ale jak pisałem nie jestem zbyt przekonany do tego numeru bo paczka nie idzie. Chyba że to standard Chiński
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 25.08.2024, 19:44:43
  • 1
Ma ktoś buzzcut i obcina się samemu? Tak sobie myślę to jest to całkiem duża oszczędność czasu jak i po pewnym czasie w sumie jest to darmowe. Jest dużo poradników na yt ale boję się że teoria to jedno a praktyka to drugie
#modameska #barber #fryzjer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KELO9550x
KELO9550x
KELO9550x
27.09.2024, 22:37:12 via Wykop
  • 0
@Qarez: kupujesz maszynke, garnek na łeb i lecisz, w takiej fryzurze nic nie powinno cie zaskoczyć
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 22.08.2024, 04:26:06
  • 1160
Picie kawy to bardzo popularny zwyczaj. Wiele osób niemal nie wyobraża sobie bez niego dnia. Jednak krótko po tym, gdy napiją się kawy, zaczynają odczuwać też zupełnie inną potrzebę.
Chęć skorzystania z toalety po napiciu się kawy pojawia się u niemal 30% ludzi, przy czym częściej dotyczy kobiet. Kawa wpływa między innymi na skurcze jelita grubego i wcale nie potrzeba do tego dużo czasu. Motoryka okrężnicy wzrasta w ciągu czterech minut od połknięcia
r.....r - Picie kawy to bardzo popularny zwyczaj. Wiele osób niemal nie wyobraża sobi...

źródło: Screenshot 2024-08-22 at 06-25-39 comment_1605685643L7PxMbffjn4zrmmnR0vUKw w800.jpg (obraz WEBP 800×1422 pikseli) — Skala (51%)

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 22.08.2024, 15:24:04 via Wykop
  • 0
@rodnekr: Plus za blok ale dużo za mało jest w nim herbatników miras
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 27.07.2024, 22:20:19
  • 2
Weszła jakaś aktualizacja fb? Automatycznie odczytuje mi wiadomości jakie dostaje jeśli tylko mam gdzieś odpaloną karte facebooka. Karta może być schowana i testowałem różne przeglądarki. Wszędzie od razu jest automatyczne odczytanie wiadomości
#facebook #meta #messenger
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeVr
LeVr
29.07.2024, 08:09:23 via Wykop
  • 0
@Qarez: Mam to samo
  • Odpowiedz
emwuu
emwuu
29.07.2024, 12:39:50 via Wykop
  • 1
@Qarez: mam to samo i juz w panice wylogowalem wszystkie urządzenia xD
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 15.07.2024, 21:02:32
  • 0
Chcę kupić pierwszy czytnik i zastanawiam się nad Paperwhite 5 szczególnie że teraz jest na promocji. Zastanawia mnie jakie ma wady oraz czy takie czytniki ograniczają dobrze niebieskie światło? Będę czytał typowo przed snem i nie chciałbym przyswajać takiego światła
#kindle #ebook #czytniki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
16.07.2024, 07:08:33 via Wykop
  • 0
@Krymal94: @gorzki99
Dzięki. Wiecie może czy warto kupować szkło ochronne te orginalne bądź jakieś nieorginalne? Czy to raczej trwałe jest urządzenie?
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
10.07.2024, 06:27:30
  • 54
Z której byście oferty pracy skorzystali?

1.
- 7k na rękę
- 17 minut tramwajem dojazdu
- 20 dni zdalnych w roku do wykorzystania
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 10.07.2024, 11:00:11 via Wykop
  • 0
@Goronco: Ja te organizowane wyjścia liczyłbym jako wadę a nie zaletę
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 02.07.2024, 17:04:13
  • 0
Na obronę koniecznie garnitur czy business casual wystarcza?
#studbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
03.07.2024, 08:27:08 via Wykop
  • 0
@elektryczny_mariusz: Normalna publiczna uczelnia. Koszula, marynarka, chinosy i pantofle. Wydaje mi się że jest to wystarczające. Niby nie klasyczny garnitur ale wydaje mi się dobrym wystarczającym zestawem
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 31.05.2024, 11:20:28
  • 0
W pko bp są do kupienia dostępne obligacje czerwcowe już. Jakiś błąd czy tak zawsze jest?
#obligacje #obligacjeskarbowe #oszczedzanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powodzenia
powodzenia
31.05.2024, 11:34:50 via iOS
  • 1
@Qarez zawsze tak jest
  • Odpowiedz
Asceus
Asceus
Asceus
31.05.2024, 15:52:34 via Wykop
  • 1
@Fixmin: Nikt nie twierdzi, że w PKO BP nie można.
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 30.10.2023, 13:43:05
  • 0
Zamawiał ktoś zegarek z Jomashop? Dzisiaj mija 10 dni od daty zamówienia i dalej od początku status się nie zmienił
#zegarki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
17.12.2023, 20:15:22 via Wykop
  • 1
@czlowiekbozy: @Duddkov @jar-mitryn
Dzisiaj dostałem anulowanie zamówienia po dwóch miesiącach od złożenia zamówienia. Jednak nie ma tego zegarka dostępnego. Co ciekawe na stronie dalej dostępny i to w niższej cenie niż zamawiałem. Na pocieszenie dali kupon 5$ który nie łączy się z innymi. Bardzo dobra rekompensata
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 14.10.2023, 17:06:32
  • 0
Chciałem zwrócić jedne buty z oficjalnego sklepu nike i przy zwrocie przez przypadek wygenerowałem drugi zwrot na tą samą pare. Na mailu mam dwa kody do wydruku z innymi kodami kreskowymi. Miał ktoś tak kiedyś i wie którą etykiete wysłać?
#nike
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 08.10.2023, 09:49:15
  • 0
W kwietniu kupiłem klawiaturę w mediaexpert. Okazało się że przyjechała od razu jakaś wadliwa (problem z łączeniem jakimkolwiek sposobem). Poszła do producenta na gwarancję i była tam z 2 tygodnie. Nie naprawili tylko przysłali nową. Nowa działała do wczoraj. Dzisiaj ten sam problem co ostatnio. Mogę jakoś domagać się zwrotu pieniędzy czy tylko gwarancja?
#zakupy #mediaexpert #sklepyinternetowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
09.10.2023, 12:20:45 via Wykop
  • 0
@Qarez:
Możesz spróbować zgłosić to w ramach rękojmi ale podejrzewam, że sklep tego łatwo nie łyknie. Na pewno zaletą będzie szybszy czas obsługi bo sklep musi dać odpowiedź w przeciągu 14 dni.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16
  • Strona 3 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.08.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking