Wiadukt na Dąbrowskiego-rozpoczety nie skończony Wiadukt na Przybyszewskiego-rozpoczery nie skończony Urząd miasta Łodzi: Zamknijmy jeszcze rydza i Śląska będzie smiesznie #lodz
@bigasslover: jakieś nowe plany od przyszłego tygodnia? Bo poza tym że skasowali pas do skrętu w prawo na włókniarzy i zamknęli Kasprzaka to jest przejezdna, dziś rano jechałem
Proszem państwa, znów, doczekaliśmy się. Rawę ceek na torze w Austin w słonecznym Texasie. Torze inspirowanym obiektami takimi jak Silverstone czy Istanbul Park z których to proszę Państwa wręcz skopiowano niektóre zakręty. Młody kierowca prawda, arcy-utalentowany Max verstappen który ma już pewność zostania mistrzem świata może wraz z przyjaznym meksykaninem dołożyć kolejną cegiełkę pieczętującą redbulla na czele tabeli konstruktorów. Ale nie dzielmy skóry na niedzwiedziu, być może kierowcy ze stajni Mercedesa pokażą
Polećcie jakieś gry casualowe czy inne, żeby można je było odpalić w oknie w rozdzielczości 1280 × 720 i luźno sobie grać. Coś jak jakiś Sonic albo nie wiem. Byle nie rogaliki. Taka mało zobowiązująco gierka najlepiej, bo jak odpalam w oknie jakieś gta czy assassiny to nie dość, że nic nie widać to jeszcze AA nie wyrabia. Mario też byłby spoko ale nie ma na Steam. Terrarie, Factoria, Simsy odpadają. #
Dobra w co polecacie pograć na telefonie? Kiedyś grałem trochę w pubga, teraz nie mam dostępu do kompa a siedzieć przed TV ile można (noworodek here). Mogę podłączyć pada BT i słuchawki jak coś xd
Czołem, nie grałem w czołgi prawie ze 2 lata, skończyłem jakoś po wprowadzeniu ulepszeń polowych, nic nowszego nie pamiętam a chciałem sobie popykać na dniach. Dużo się zmieniło od tamtego czasu? Czy tylko cały czas dodawanie op premek. #wot
Orientuje się ktoś jak jest obecnie z kolejkami do biura paszportowego w #lodz ? Są na miejscu działające terminale czy trzeba wnieść opłatę wcześniej?
@sakiewka23: można normalnie kartą zapłacić, nie trzeba zapisywać się przez internet, jest też zwykła kolejka ale lepiej zapisać się na termin i nie tracić czasu w ewentualnej kolejce, chociaż jak byłem odebrać paszport po tym boomie co się wszyscy rzucili to nie było już tłoku
Czy jeśli pochodzę z miasta 50-60k ludzi to jest to normalne miasto czy postrzegalibyście mnie jako osobę małomiasteczkową? Ja bym powiedziała że małomiasteczkowa mentalnośc jak najbardziej wśród tych ludzi była obecna.
@KoninaBeZiomeczka: mieszkam w Łodzi od roku, pochodzę z miasta około 100k mieszkańców i pracuje w jednej z większych firm w mieście. Przekrój ludzi jest ogromny, Zgierz, Konstantynów, Aleksandrów, itd. pracują tam ludzie z całej aglomeracji i jak mówię ludziom, że nie jestem z łodzi to są zdziwieni, większość z góry zakłada że jestem łodzianinem, więc nie ma czym się przejmować, poza tym większości poprostu to nie interesuje, nie dają o
Miliard 358 mln złotych straciła Łódź na zmianach podatkowych od 2019 roku, które wprowadził rząd. Według Związku Miast Polskich, ujemny bilans ma także 351 gmin stowarzyszonych w organizacji. Ich łączne straty to niemal 27 mld 730 mln zł.
Miraski pytanie, ile może kosztować naprawa tego? Jest to citroen c4,
Jutro będę dzwonił do chłopa bo cena atrakcyjna, rozrząd wymieniany 30k kilometrów temu, sprzęgło wymienione i tak się chciałem zorientować ile bym musiał wydać żeby to usunąć przy ewentualnym kupnie tego samochodu
#stalker