Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Porygon

Porygon

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2973
  • Znaleziska 298
  • Mikroblog 2675
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
Porygon
Porygon 04.11.2022, 16:11:00
  • 0
Czołem Stalkerzy, istnieje jakiś mod bardziej sandbox dla relaksu, w którym nie ginie się co dwie minuty?
#stalker
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaloryfe
Kaloryfe
Kaloryfe
04.11.2022, 16:26:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Porygon: coc, anomaly
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
27.10.2022, 10:38:18
  • 843
Hue hue ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #zwiazki #kapitanbomba #walaszek
murison - Hue hue ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #zwiazki #kapitanbomba #walaszek

źródło: comment_1666867051JvKdwLnSIMRhmhFaEie0yA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 27.10.2022, 13:56:13
  • 14
@murison:
Porygon - @murison:

źródło: comment_166687897220RQJFIKrba4auNqhNYcOh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

675

12 lat temu udostępniono Windows Phone 7. Tęsknicie?

12 lat temu udostępniono Windows Phone 7. Tęsknicie?

Windows Phone 7 chciał odmienić sposób obsługi smartfonów. ;) Tęsknicie? Wielu tęskni.

Kotznapedemjonowym
z
instalki.pl
dodany: 22.10.2022, 11:51:05
  • 352
  • #
    technologia
  • #
    smartfon
  • #
    microsoft
  • #
    telefony
  • #
    windows
  • #
    nostalgia
Porygon
Porygon 22.10.2022, 23:56:51
  • 0
metrotube


@AshtarPL: oj tak, to moja pierwsza apka, którą kupiłem na telefonie, jeszcze do niedawna używałem jej na tablecie z windowsem
Porygon
Porygon 23.10.2022, 02:58:09
  • 0
@AshtarPL: instalowałem ze 2 lata temu ostatni raz, a jeszcze jakoś w zeszłym roku mi działała
hansoloxd
hansoloxd
18.10.2022, 17:46:03 via iOS
  • 137
#lodz #heheszki
hansoloxd - #lodz #heheszki

źródło: comment_1666115163nkMo2NbIi5gjDv7O8qDG8U.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 19.10.2022, 12:45:14
  • 1
@hansoloxd: @Cieplak: a tam narzekacie, mieszkam na Bałutach i jest w pytę. Pozdrawiam z konkubiną mordeczki, sztywniutko
Porygon - @hansoloxd: @Cieplak: a tam narzekacie, mieszkam na Bałutach i jest w pytę....

źródło: comment_1666183459VzKQNFY7GK2lXJw5kTZhd4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Roniq
Roniq
19.10.2022, 06:31:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 19.10.2022, 10:04:44
  • 1
@BooB: miałem 300Mb/s, zwiększyłem do 1Gb/s i teraz stwierdzam, że wystarczające byłoby 150Mb/s xD
  • Odpowiedz
wi3hu
wi3hu
wi3hu
18.10.2022, 05:23:56
  • 79
Wiadukt na Dąbrowskiego-rozpoczety nie skończony
Wiadukt na Przybyszewskiego-rozpoczery nie skończony
Urząd miasta Łodzi:
Zamknijmy jeszcze rydza i Śląska będzie smiesznie
#lodz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 18.10.2022, 06:47:05
  • 0
drewnowska zamknieta od poniedzialku


@bigasslover: jakieś nowe plany od przyszłego tygodnia? Bo poza tym że skasowali pas do skrętu w prawo na włókniarzy i zamknęli Kasprzaka to jest przejezdna, dziś rano jechałem
  • Odpowiedz
Porygon
Porygon 17.10.2022, 18:35:24
  • 5
Proszem państwa, znów, doczekaliśmy się. Rawę ceek na torze w Austin w słonecznym Texasie. Torze inspirowanym obiektami takimi jak Silverstone czy Istanbul Park z których to proszę Państwa wręcz skopiowano niektóre zakręty. Młody kierowca prawda, arcy-utalentowany Max verstappen który ma już pewność zostania mistrzem świata może wraz z przyjaznym meksykaninem dołożyć kolejną cegiełkę pieczętującą redbulla na czele tabeli konstruktorów. Ale nie dzielmy skóry na niedzwiedziu, być może kierowcy ze stajni Mercedesa pokażą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drim
drim
17.10.2022, 05:39:48
  • 0
Polećcie jakieś gry casualowe czy inne, żeby można je było odpalić w oknie w rozdzielczości 1280 × 720 i luźno sobie grać. Coś jak jakiś Sonic albo nie wiem. Byle nie rogaliki. Taka mało zobowiązująco gierka najlepiej, bo jak odpalam w oknie jakieś gta czy assassiny to nie dość, że nic nie widać to jeszcze AA nie wyrabia. Mario też byłby spoko ale nie ma na Steam. Terrarie, Factoria, Simsy odpadają.
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 17.10.2022, 06:06:13
  • 1
@drim: może Into the breach, turówka więc w każdym momencie można zrobić sobie przerwę
  • Odpowiedz

1441

IKEA wysłała do testów gramofon, który nie nadaje się do niczego.

IKEA wysłała do testów gramofon, który nie nadaje się do niczego.

Poza staniem na szafce. Ktoś chyba straci pracę xD

Cedrik
z
youtube.com
dodany: 13.10.2022, 13:01:54
  • 247
  • #
    polska
  • #
    klawiter
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
Porygon
Porygon 13.10.2022, 14:54:53
  • 13
Klawiterowi chodzi i to bujanie.


@WcurwionyKotek: bardziej chyba o to, że puszcza muzykę w przyspieszonym tempie
trinty
trinty
01.10.2022, 13:09:05
  • 0
Ma ktoś doświadczenie z exa gear emulator Windows na android?
jaki trzeba mieć do tego telefon?

#gry #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 05.10.2022, 03:53:34
  • 1
@trinty: trzymaj link do grupy exagear na discordzie
https://discord.com/invite/q842JB4gCm
Ostatnio coś kombinowałem na mediateku, ale nie mam do tego cierpliwości
  • Odpowiedz
BornToDie69
BornToDie69
04.10.2022, 10:12:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra w co polecacie pograć na telefonie? Kiedyś grałem trochę w pubga, teraz nie mam dostępu do kompa a siedzieć przed TV ile można (noworodek here). Mogę podłączyć pada BT i słuchawki jak coś xd

#android #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 05.10.2022, 03:41:25
  • 0
@BornToDie69: star wars Kotor 1 i 2
  • Odpowiedz
Porygon
Porygon 02.10.2022, 09:17:13
  • 1
Czołem, nie grałem w czołgi prawie ze 2 lata, skończyłem jakoś po wprowadzeniu ulepszeń polowych, nic nowszego nie pamiętam a chciałem sobie popykać na dniach. Dużo się zmieniło od tamtego czasu? Czy tylko cały czas dodawanie op premek.
#wot
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100L3C
100L3C
02.10.2022, 09:25:12
  • 6
@Porygon: nie wiem nie gralem 3 lata
  • Odpowiedz
Colt__
Colt__
02.10.2022, 11:15:31
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sakiewka23
sakiewka23
sakiewka23
29.09.2022, 17:21:56 via iOS
  • 0
Orientuje się ktoś jak jest obecnie z kolejkami do biura paszportowego w #lodz ? Są na miejscu działające terminale czy trzeba wnieść opłatę wcześniej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 02.10.2022, 06:05:21
  • 0
@sakiewka23: można normalnie kartą zapłacić, nie trzeba zapisywać się przez internet, jest też zwykła kolejka ale lepiej zapisać się na termin i nie tracić czasu w ewentualnej kolejce, chociaż jak byłem odebrać paszport po tym boomie co się wszyscy rzucili to nie było już tłoku
  • Odpowiedz
cranberry250
cranberry250
24.09.2022, 14:20:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przepraszam za spóźnienie ale to przez moderację i bana

#steamdeck #gothic
cranberry250 - Przepraszam za spóźnienie ale to przez moderację i bana

#steamdeck #g...

źródło: comment_1664029229VfgzmsgEwEooRKm9zDQv9F.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 27.09.2022, 18:40:50
  • 0
@cranberry250: a onion z modem do gry na padzie by nie poszedł? W warsztacie steam jest
  • Odpowiedz
K.....a
konto usunięte 26.09.2022, 21:59:08
  • 1
Czy jeśli pochodzę z miasta 50-60k ludzi to jest to normalne miasto czy postrzegalibyście mnie jako osobę małomiasteczkową? Ja bym powiedziała że małomiasteczkowa mentalnośc jak najbardziej wśród tych ludzi była obecna.

#miasto #pytanie #warszawa #gdansk #wroclaw #lodz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 27.09.2022, 09:27:05
  • 1
@KoninaBeZiomeczka: mieszkam w Łodzi od roku, pochodzę z miasta około 100k mieszkańców i pracuje w jednej z większych firm w mieście. Przekrój ludzi jest ogromny, Zgierz, Konstantynów, Aleksandrów, itd. pracują tam ludzie z całej aglomeracji i jak mówię ludziom, że nie jestem z łodzi to są zdziwieni, większość z góry zakłada że jestem łodzianinem, więc nie ma czym się przejmować, poza tym większości poprostu to nie interesuje, nie dają o
  • Odpowiedz
Porygon
Porygon 27.09.2022, 15:58:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

521

Podatkowe straty Łodzi. "Dobija nas inflacja i rząd".

Podatkowe straty Łodzi. "Dobija nas inflacja i rząd".

Miliard 358 mln złotych straciła Łódź na zmianach podatkowych od 2019 roku, które wprowadził rząd. Według Związku Miast Polskich, ujemny bilans ma także 351 gmin stowarzyszonych w organizacji. Ich łączne straty to niemal 27 mld 730 mln zł.

Oline
z
rmf24.pl
dodany: 27.09.2022, 06:53:31
  • 87
  • #
    lodz
  • #
    inflacja
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
Porygon
Porygon 27.09.2022, 09:06:35
  • 8
@HalTrout: Tak k---a, prąd leży w paczkach a Łódź zużyła ostatni karton xd


@misiopysio: @HalTrout: ten festiwal zużył tyle prądu, że w całym kraju brakowało prądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....7
s.....7
konto usunięte 26.09.2022, 17:59:31
  • 8
A kto się smiał z brata dałna? #gry #seriale #kapitanbomba #film
s.....7 - A kto się smiał z brata dałna? #gry #seriale #kapitanbomba #film

źródło: comment_1664215089svuacqwBihKgArmfS3plQH.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 26.09.2022, 19:27:23
  • 0
@sonski_77: Mroczne materie? Też mi się to skojarzyło xD

Edit: a widzę, serial tlou jakiś, ale tam chyba była ta sama aktorka
  • Odpowiedz
Anty_Chryst
Anty_Chryst
21.09.2022, 21:14:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski pytanie, ile może kosztować naprawa tego? Jest to citroen c4,

Jutro będę dzwonił do chłopa bo cena atrakcyjna, rozrząd wymieniany 30k kilometrów temu, sprzęgło wymienione i tak się chciałem zorientować ile bym musiał wydać żeby to usunąć przy ewentualnym kupnie tego samochodu

#lakiernictwo #blacharstwo #samochody #mechanikasamochodowa
Anty_Chryst - Miraski pytanie, ile może kosztować naprawa tego? Jest to citroen c4, 
...

źródło: comment_1663794893TRxCWj9eFE5r2OAg8cmRfP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porygon
Porygon 24.09.2022, 15:41:52
  • 0
@Anty_Chryst: będzie ciężko, Clio w tych pieniądzach jest problem kupić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking