Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
Całe życie się człowiek użerał z internetem mobilnym, #!$%@? prędkościami i limitami. Planowanie ściagania na noc i uważanie żeby w miesiącu nie przekroczyć limitu, bo można się pożegnać nawet z przeglądaniem stron. Koniec z tym, w końcu dotarł do mnie światłowód. Jest zajebiście ()

#internet #swiatlowod #chwalesie
Roniq - Całe życie się człowiek użerał z internetem mobilnym, #!$%@? prędkościami i l...

źródło: comment_1666161096AggSaZsHbJBCCvI1N7uEDp.jpg

Pobierz
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BooB: też wziąłem 300, ale to dlatego że była promka dla nowych klientów. (300mbps przy umowie na 2lata wychodziło sumarycznie niewiele więcej niż 100) jakbym wziął 100 to pewnie by mi nie robiło dużej różnicy xD
@pesymistyk: @elemenTH: no ja całe życie jechałem na neostradzie 512, potem 2 Mbit, potem 10 i na koniec 20 Mbit. Od chyba dwóch lat jak się przeprowadziłem jadę na LTE gdzie wyciągam tak 70-130 Mbit w zależności pory dnia, napaliłem się jak szczerbaty na suchary na 1 Gbit, ale teraz dopiero do mnie dotarło że te LTE, gdyby nie #!$%@? ping, to nawet jest spoko. Nawet jak czasem sobie jakiegoś
@BooB: ja płacę 59zł za gigabit, bym płacił 49zł przy umowie na 24mce ale to wynajmowane mieszkanie. Wolniejsze internety w UPC czy Vectrze są droższe a tu mam od lokalsów zajebisty net i tani.
@Roniq: weź sobie spróbuj pobrać jakiegoś popularnego torrenta czy coś, bo te speedtesty są gówno warte. a jak już sprawdzasz speed testem, to weź sprawdź co najmniej kilkanaście. wtedy będziesz wiedział ile w rzeczywistości wyciągniesz