Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

15-latek był już wielokrotnie zgłaszany za stwarzanie zagrożenia na ulicach. Miarka się przebrała. Czy uważasz że przekraczających prędkość (na czymkolwiek), należało by tak traktować w również w Polsce.
z- 74
- #
- #
- #
- #
















