Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PL47

PL47

Dołączył 19 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1425
  • Znaleziska 798
  • Mikroblog 627
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
PL47
PL47 13.04.2024, 05:18:52
  • 0
#kryptowaluty i co robicie na takim boczniaku z bitkiem tylko czekacie teraz na spadki ? czy cos kupujecie/sprzedajecie ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elementarz1
elementarz1
13.04.2024, 07:06:30 via Wykop
  • 1
@WolvvloW: czyli sprzedaż na spadkach, gratulacje
  • Odpowiedz
WolvvloW
WolvvloW
13.04.2024, 08:46:35 via Android
  • 1
@elementarz1 ta, ale z zyskiem i potem odkupiłem jeszcze taniej
  • Odpowiedz
PL47
PL47 04.04.2024, 13:36:54
  • 2
#kryptowaluty ale cisza :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PL47
PL47 17.03.2024, 07:10:44
  • 0
#kryptowaluty do ilu spadnie? Bo nie wiem kiedy kupić to btc ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blazko
blazko
17.03.2024, 08:29:29 via Android
  • 1
@PL47 możesz czekać z tymi co czekają na 8k.
  • Odpowiedz

819

Pył z opon stanowi 78% mikroplastiku w oceanach

Pył z opon stanowi 78% mikroplastiku w oceanach

Było już zbadane, że 55-69% smogu odtransportowego to pyły powstałe ze ścierania hamulców i tarcz, opon i nawierzchni dróg, więc nie ma znaczenia, że jeździsz elektrykiem - wciąż pogarszasz jakość powietrza. Teraz okazuje się, że niezależnie od napędu zanieczyszczasz też oceany.

lurker
z
thedrive.com
dodany: 14.03.2024, 19:29:03
  • 291
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    drogi
  • #
    transport
  • #
    ciekawostki
PL47
PL47 15.03.2024, 09:26:20 via Wykop
  • 1
nie wykopujcie takich idiotyzmów bo zakażą wszystkiego kurła !
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PL47
PL47 05.03.2024, 06:16:47
  • 5
#kryptowaluty jak kupić bitcoina szukaj
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....x
konto usunięte 05.03.2024, 08:02:45 via Wykop
  • 0
@PL47: binance.com ,kucoin.com albo anycoindirect.eu
  • Odpowiedz
PL47
PL47 01.03.2024, 18:33:57
  • 0
#kryptowaluty pepe jak ty rośniesz. Za mało zaryzykowałem...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdi2
gdi2
01.03.2024, 19:40:14 via Android
  • 1
@kaeres gratulacje, zysk to zysk. W sam szczyt się nie trafi :)
  • Odpowiedz
t.....o
konto usunięte 01.03.2024, 19:59:51 via Android
  • 0
@PL47 cały czas odkrywamy nowe memcoiny
  • Odpowiedz
PL47
PL47 29.02.2024, 14:16:34
  • 0
#kryptowaluty Ok już za długo trwa ten boczniak... no dalej up lub down !
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PL47
PL47 27.02.2024, 10:21:45
  • 0
#kryptowaluty na ilu stanie ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokipoki
pokipoki
27.02.2024, 13:08:47 via Android
  • 1
@PL47 to zależy. Mój szwagier nie dał rady na dwóch stanąć w ten weekend.
  • Odpowiedz
t.....o
konto usunięte 27.02.2024, 13:29:51 via Android
  • 0
@PL47 Nasi użytkownicy przewidują ~ 130k
t.....o - @PL47  Nasi użytkownicy przewidują ~ 130k

źródło: temp_file3354829111598718944

Pobierz
  • Odpowiedz
PL47
PL47 14.02.2024, 14:48:06
  • 0
#kryptowaluty matkobosku ale cena, no muszę coś sprzedać bo mnie kusi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emjot86
emjot86
14.02.2024, 15:52:52 via Wykop
  • 1
@PL47: kosmiczny to jest nieustanny dodruk fiatów, bez tego system sie zawali.
  • Odpowiedz
PL47
PL47
Autor
14.02.2024, 19:27:20 via Wykop
  • 1
@emjot86: Oj tam oj tam drukarki lubią robić bruum bruuum ;)
  • Odpowiedz
PL47
PL47 12.02.2024, 17:32:45
  • 0
#kryptowaluty już koniec wzlotów ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PL47
PL47 12.02.2024, 08:21:48
  • 0
#kryptowaluty btc no i przetrzymałem spadki... oczywiście mogłem kupić aleee niee po co.. Ehhhh
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

434

Benefity są już passe? Liczą się pieniądze!

Benefity są już passe? Liczą się pieniądze!

64 proc. pracowników wolałoby dostać podwyżkę, a 54 proc. premię niż benefity - wynika z raportu Personnel Service opublikowanego w środę. Zatrudnieni mówią wprost, że sami zajmą się swoim hobby, tylko muszą mieć czas i pieniądze – podsumował Krzysztof Inglot z Personnel Service.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 07.02.2024, 16:58:55
  • 179
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pracait
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
  • #
    pieniadze
PL47
PL47 08.02.2024, 12:39:54 via Wykop
  • 0
@Anakee: Czas jest bezcenny..
PL47
PL47 08.02.2024, 12:51:30 via Wykop
  • 1
@Anakee: Twój na pewno. Nie każdy ma tak kolorowo. @bord0 ma wiele racji z tym co się opłaca. Ja od dawna wiem ile mnie kosztuje dojazd i nie mówię tu o pieniądzach bo to 2 sprawa. Chodzi mi o czas dojazd 1h powrót 2h wole pracować bliżej i mieć czas dla siebie, dzieci, żony... Kasa to jakiś aspekt ale wg. mnie czas jest droższy. a wracając do tematu benefitów:
PL47
PL47 19.01.2024, 08:38:03
  • 0
#gielda Lit dzisiaj w okolicy 45$ jakieś przewidywania ? ponoć chinole mają tego dużo - to dobrze czy źle ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PL47
PL47 18.01.2024, 17:27:25
  • 0
#kryptowaluty to co można już kupować btc ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafalek-Pedalek
Rafalek-Pedalek
18.01.2024, 17:41:49 via Wykop
  • 0
@PL47: pomalu mozna
  • Odpowiedz
WhiskyRomeo
WhiskyRomeo
18.01.2024, 20:59:24 via Android
  • 1
@PL47 jeszcze nie ma nawet poniżej 20k.
  • Odpowiedz
PL47
PL47 11.01.2024, 15:47:08
  • 0
#kryptowaluty i już ? Koniec ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elementarz1
elementarz1
11.01.2024, 15:58:49 via Wykop
  • 0
@PL47: 200 kamieni?
  • Odpowiedz
PL47
PL47
Autor
11.01.2024, 16:00:07 via Wykop
  • 0
@elementarz1: niee, żetonów.
  • Odpowiedz
PL47
PL47 04.01.2024, 10:00:08
  • 0
#kryptowaluty "zondakrypto" czy ktoś ma ? używa ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

multiwitamina
multiwitamina
04.01.2024, 10:07:37 via iOS
  • 3
@PL47 Sylwester Suszek używał i chyba słabo skończył.
  • Odpowiedz
multiwitamina
multiwitamina
04.01.2024, 10:22:37 via iOS
  • 0
@PL47 onetrading
  • Odpowiedz
PL47
PL47 03.01.2024, 09:38:22
  • 0
#kryptowaluty kiedy bitek 185 ? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plaisant
plaisant
03.01.2024, 13:04:55 via Wykop
  • 0
@PL47: my tu liczymy w €/$ jeśli już ktoś przelicza, nigdy na plny
  • Odpowiedz
PL47
PL47 22.12.2023, 06:18:40
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fms9
fms9
22.12.2023, 06:22:05 via Wykop
  • 1
@PL47: greed vs fear, gdybyś zaryzykował więcej i spadło...
  • Odpowiedz
PL47
PL47 21.12.2023, 10:52:23
  • 0
#kryptowaluty FTM dojedzie do 2 ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenMarinaris
KenMarinaris
21.12.2023, 12:07:31 via Wykop
  • 0
@PL47: może i dojdzie, ale po tej wtopie z multichainem zaufania nie ma. Zresztą nic konkretnego nie robią, nowe defi, jakieś tomby i inne takie, na których ludzie kase potracili.
  • Odpowiedz
PL47
PL47
Autor
21.12.2023, 12:25:03 via Wykop
  • 0
@KenMarinaris: Tak mówisz jakbyś chciał na nim opierać życie ;) to na być kupione tanio i sprzedane drogo ! nie filozuj ;)
  • Odpowiedz

992

PGG przejadło węglową hossę. Znów dopłacimy do górników?

PGG przejadło węglową hossę. Znów dopłacimy do górników?

Górnicy alarmują, że w 2024 roku „zbraknie” im przynajmniej pięciu miliardów złotych. I chcą te pieniądze wyciągnąć od podatników. Ci ostatni mają prawo zapytać, co się stało z rekordowymi ubiegłorocznymi zyskami węglowych spółek.

Qtasus2Wielgus
z
bankier.pl
dodany: 22.11.2023, 06:47:59
  • 158
  • #
    polska
  • #
    gornictwo
  • #
    wegiel
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    pgg
PL47
PL47 23.11.2023, 06:23:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 14 z 16
  • >
  • ;-)
  • J..

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking