Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NzeroZeroB

NzeroZeroB

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19174
  • Znaleziska 805
  • Mikroblog 18369
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 90
  • Dodane (455)
  • Komentowane (4111)
  • Plusowane (13803)
Profanumopus
Profanumopus
03.06.2026, 14:22:06
  • 14
Dobra Ananasy, żarty się skończyły. Mam niewiele czasu do zostania czarodziejem 1 levelu więc to najwyższy czas by się przełamać.
Wizyta u Divy umówiona, lecz jak na przegrywa przystało będzie to tylko masaż, choć ponoć najlepszy w moim mieście.
Anon przegryw od kołyski musi najpierw się oswoić z kobiecym dotykiem i udawanym co prawda, ale zawsze traktowaniu jak człowieka a nie jak g---o. To będzie moja rozgrzewka zanim podejde do faktycznego srania
Profanumopus - Dobra Ananasy, żarty się skończyły. Mam niewiele czasu do zostania cza...

źródło: images

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
03.06.2026, 14:22:38 via Wykop
  • 6
@Profanumopus: miłego, czekamy na info wołaj
  • Odpowiedz
kwiatJaboli
kwiatJaboli
kwiatJaboli
03.06.2026, 14:33:27 via Wykop
  • 5
@Profanumopus: nie zapomnij o kwiatach
  • Odpowiedz
Famine
Famine
02.06.2026, 02:46:09
  • 8
#spierdotrip #leflaneur
Famine - #spierdotrip #LeFlaneur

źródło: temp_file3674690418687310009

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netanstachu
Netanstachu
01.06.2026, 18:56:30
  • 137
Jak chodziłem do szkoły to często miałem takie dni, że mówiłem tylko obecny przy sprawdzaniu obecności i przez resztę dnia do nikogo się nie odzywałem #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
01.06.2026, 19:03:04 via Wykop
  • 96
@Netanstachu: odkąd wprowadzili kasy bezobsługowe to potrafię cały dzień bez słowa, nawet kilka dni z rzędu jak kołhozu nie ma
  • Odpowiedz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
01.06.2026, 19:06:42 via Wykop
  • 43
@Netanstachu: cichy, spokojny...
  • Odpowiedz
piotrusss
piotrusss
31.05.2026, 10:24:47
  • 11
#dupeczkizprzypadku #cialoboners #zdrowakobita #slodkijezu #wszystkoboners #dupsko #stulejacontent #spektakularnedupsko #m--f #plodnajulka
piotrusss - #dupeczkizprzypadku #cialoboners #zdrowakobita #slodkijezu #wszystkoboner...

źródło: czekoladka

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrusss
piotrusss
Autor
31.05.2026, 10:49:23 via Wykop
  • 3
@matthewonthego: w lublinie
  • Odpowiedz
piotrusss
piotrusss
Autor
01.06.2026, 15:24:53 via Wykop
  • 2
@matthewonthego: a ja to chcialbym takiej dupiastej czekoladki sprobowac jak ta w shortach
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
31.05.2026, 06:24:34
  • 24
mam plany na bliżej nie okresloną przyszlosć zrobic rowerkiem trase góry <-> morze i dookoła Polski
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
31.05.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 49
@JaNieGejJaPapiesz: Odpal zbiórkę 12 milionów
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
31.05.2026, 08:00:40 via Wykop
  • 3
@JaNieGejJaPapiesz: ja jechał nad morze ze spaniem po lasach fajnie było xd
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
30.05.2026, 08:14:48
  • 5
Jestem w nowej pracy pierwszy dzień. Ogólnie praca na monitoringu, ale zabezpieczamy też różne imprezy. Dziś właśnie zabezpieczam takie zawody. Ogólnie nic nie robię. Mam tylko przepuszczać samochody z identyfikatorem. Kierownik mówił, że przez całą zmianę takich samochodów będzie z 10-15. Mogę palić kiedy chce. Żałuję, że nie wziąłem ze sobą czytnika ebooków, to by mi się tak nie nudziło. Ogólnie jestem zadowolony, tylko pogoda średnia bo zimno i pada.
#schizofrenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kluha666
kluha666
Autor
30.05.2026, 12:26:33 via Wykop
  • 0
@KrzyzowiecAlfred: Ta się wydaje dużo lepsza. W środę prawdopodobnie pierwszy dzień na monitoringu.
  • Odpowiedz
KrzyzowiecAlfred
KrzyzowiecAlfred
30.05.2026, 12:45:57 via Android
  • 0
@kluha666: może sobie Nintendo weźmiesz do pracy, tym którym się tak chwaliles kiedyś
  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
30.05.2026, 12:52:51
  • 2
Relacja i więcej zdjęć TU -> KLIK
Jeśli w ten weekend spacerujecie po Nałęczowie albo wybieracie się do Kazimierza Dolnego i nagle zobaczycie kolumnę Citroënów sunących przez lokalne drogi, nie ma powodów do niepokoju. To nie podróż w czasie ani plan filmowy. Lubelszczyznę opanował właśnie Citroën Oldtimer Club Polska, którego członkowie przyjechali na doroczny zlot jednych z najbardziej niezwykłych samochodów w historii motoryzacji. #citroen #samochody #motoryzacja
francuskie - Relacja i więcej zdjęć TU -> KLIK
Jeśli w ten weekend spacerujecie po Na...

źródło: citroen-oldtimer-club-polska-pl-9

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

francuskie
francuskie
Autor
30.05.2026, 12:54:46 via Wykop
  • 0
#citroen #samochody #motoryzacja #naleczow
francuskie - #citroen #samochody #motoryzacja #naleczow

źródło: citroen-oldtimer-club-polska-pl-7

Pobierz
  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
Autor
30.05.2026, 12:55:01 via Wykop
  • 0
#citroen #samochody #motoryzacja #naleczow
francuskie - #citroen #samochody #motoryzacja #naleczow

źródło: citroen-oldtimer-club-polska-pl-6

Pobierz
  • Odpowiedz
Vegasik69
Vegasik69
30.05.2026, 19:10:51
  • 17
#spierdotrip 😌
Vegasik69 - #spierdotrip 😌

źródło: 2dcad485f9854b399b836fb98df1d9ee

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serek_heterogenizowany
serek_heterogenizowany
24.08.2025, 17:49:39
  • 2
Ciekawe co poszło nie tak, że taki kickster czy np leszkomoto się jakoś rozwinęli, mają program w tv, kręcą dobre wyświetlenia a dokurviator, chłop który wydaje się inteligentny, mający prawie 300k subów zmarnował potencjał i musiał jechać za granicę do roboty a jego najnowsze filmy to okolice 10k wyświetleń.

Mógł odmienić swoje życie dzięki youtubowi ale coś nie pykło. Z zalet to jego filmy nadal mają stary klimat no ale trochę przykro
serek_heterogenizowany - Ciekawe co poszło nie tak, że taki kickster czy np leszkomot...

źródło: 1000033074

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
24.08.2025, 17:51:30 via Android
  • 12
Widzisz to zeby chlop z nickiem dokurviator mial program w tv?
  • Odpowiedz
r5678
r5678
24.08.2025, 20:33:35 via Wykop
  • 7
to nie było tak ze wypalił się totalnie z samochodów, sprzedał bmw i kupił rower? Chyba pół europy na rowerze zwiedził i teraz raz na rok zrecenzuje jakiegoś grata fajnego. Odcinek z hondą był zajebisty


@serek_heterogenizowany @dracul: jemu pały zabrały prawko, a nie że się wypalił, dopiero jak minęło 3 miesiące czy 6, to odzyskał. Trudno nagrywać kontent z furami jak nie masz kwitów ;)
Po drugie żona go przekręciła, zabrała
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
25.05.2026, 17:43:39
  • 1156
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
25.05.2026, 17:53:28 via Wypiek
  • 422
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
25.05.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 482
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
EjniaKK
EjniaKK
24.05.2026, 19:12:10
  • 7
dobre chłopaki patrzą na świat zza krat
pozdo kubuś #ajemge1
EjniaKK - dobre chłopaki patrzą na świat zza krat 
pozdo kubuś  #ajemge1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TataSwinka
TataSwinka
24.05.2026, 19:30:01 via Wykop
  • 5
@EjniaKK: to będzie kiedyś czyjaś "żona"
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
24.05.2026, 19:40:03 via Wykop
  • 4
@EjniaKK: ja jestem kinda popular

  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
24.05.2026, 16:24:19
  • 776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
24.05.2026, 16:29:15 via Wykop
  • 231
@karpikmirek88: masz wielkie serce mireczku, plus ode mnie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 16:39:54 via Wykop
  • 93
@karpikmirek88: Brawo! Brawo! I właśnie o to chodzi karpikmirek.
  • Odpowiedz
Netanstachu
Netanstachu
24.05.2026, 18:39:08
  • 46
U mnie w powiatowym otworzyli już 3 cuckoldomat inaczej kwiatomat.
Z ciekawości sprawdziłem ile taki bukiet kosztuje i najtańszy kosztował 120zł XDD. Żeby to jeszcze ładne było a tak to parę badylów nawciskane a faceci to kupują.
Lepsze są mlekomaty co podobno w miastach wojewódzkich są gdzie można kupić dobrej jakości mleko, ale niestety w polsce faceci wolą się skupiać na babie co nimi gardzi niż się lepiej odżywiać.
(przykładowe zdjęcie)
#
Netanstachu - U mnie w powiatowym otworzyli już 3 cuckoldomat inaczej kwiatomat.
Z ci...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
24.05.2026, 18:42:59 via Wykop
  • 21
@ch1va5: idź spać dziadek
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
24.05.2026, 18:48:47 via Wykop
  • 9
@Ix__xI: Nie, bo ja chłop.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
22.05.2026, 10:57:58
  • 696
przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza
arcxa - przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza

źródło: image

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
22.05.2026, 10:58:54 via Wykop
  • 575
@arcxa: WYMAGANIA OSIEDLA:
park - checked
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
Autor
22.05.2026, 11:16:04 via Wykop
  • 212
@estebes: gorzej jak wytną, bo będzie za wysokie
  • Odpowiedz
Krzysio_misio12
Krzysio_misio12
22.05.2026, 08:06:43
  • 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu
22.05.2026, 08:27:37 via Wykop
  • 112
@Fabriczo: jak sie ma choroby psychiczne to sie nie chodzi chlac a-----l do obych ludzi na stream
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
22.05.2026, 09:43:27 via Wykop
  • 26
@Fabriczo: tak jak ogólnie p--------z głupoty tak tutaj muszę przyznać rację. Bardzo dobrze to @Suezmax podsumował. Jest różnica między "strimkiem dla kolegów z gry" a tym co on robił. Plus jeszcze kosił na tym gruby hajs, niestety ale za głupotę się płaci.
Ale oczywiście ten wyrok też jest absurdalny bo 1,5 roku za takie coś to gruba przesada. Gdyby to dostał w zawiasach to ok ale tak to widać,
  • Odpowiedz
Arvin
Arvin
19.05.2026, 15:27:36
  • 141
#spierdotrip #przegryw
Arvin - #spierdotrip #przegryw

źródło: 2026051939

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arvin
Arvin
Autor
19.05.2026, 15:27:44 via Wykop
  • 50
@Arvin:
Arvin - @Arvin:

źródło: 2026051922

Pobierz
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
19.05.2026, 15:28:56 via Wykop
  • 37
@Arvin: Ładnie jak w chińskiej bajce, ja zazdrosny ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
Aseru
Aseru
17.05.2026, 13:27:34
  • 61
Dawid i Goliat

#f1 #nls #nurburgring
Aseru - Dawid i Goliat 

#f1 #nls #nurburgring

źródło: IMG_3658

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
17.05.2026, 13:39:12 via Wykop
  • 10
@Aseru: MonsieurLaBoule: Ja tu widzę świeżaka debiutanta Verstappena, który pierwszy raz w ogóle jechał w nocnym wyścigu, i potężnego weterana Neumanna, który się ściga w NLS od wielu lat
  • Odpowiedz
ArtoWski
ArtoWski
17.05.2026, 13:43:45 via Wykop
  • 5
@Aseru: ta Dacia super, tam siedzi silnik z renault megane rs 280KM bodaj :D. Szkoda, że kółko odpadło, ale finalnie chyba ukończyła
  • Odpowiedz
jerzalke
jerzalke
17.05.2026, 15:11:54
  • 10
Siemanko. Trochę mniej niż rok temu wrzucałem zdjęcia mojego samochodu. Teraz w------i mnie z pracy więc mam więcej czasu aby go skończyć i nawet pokonałem już pierwsze kilometry. Zdjęcia trafiły na grupy tematyczne różnego rodzaju i wygląda na to że robią wrażenie. Wrzucam więc i dla Was. Coś więcej w komentarzu.
#opel #omega #motoryzacja #diy #majsterkowanie
jerzalke - Siemanko. Trochę mniej niż rok temu wrzucałem zdjęcia mojego samochodu. Te...

źródło: IMG_8121

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jerzalke
jerzalke
Autor
17.05.2026, 15:12:42 via Wykop
  • 2
@jerzalke: środek
jerzalke - @jerzalke: środek

źródło: IMG_8125

Pobierz
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
17.05.2026, 15:25:37 via Android
  • 11
@jerzalke: powinieneś namalować permanentne gołębie sraki na masce
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
17.05.2026, 16:30:29
  • 14
No żesz q--a mać, druga połowa maja, a na polu 13 stopni i słota jak w listopadzie.
Huop cały weekend przed kąkuterem przesiedział, bo się nawet d--y na #spierdotrip się nie chce ruszać.
Kto w tym kraju odpowiada za pogodę?

#przegryw #przegrywpo30tce #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
17.05.2026, 16:32:38 via Android
  • 2
Cały weekend przeleżany w domu, bo pogoda chvjowa, a jutro kołchoz od rana.
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
20.05.2026, 05:17:11 via Wykop
  • 0
@HuopskiRozum: a za parę dni tak dobierdoli żarem, że się nie pozbieramy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 692
  • Strona 1 z 692
  • >

Norbert B.

  • Stypiarz, hobbysta, materialista.
  • Gorlice

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.01.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.01.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking