Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Siwyyn
Siwyyn

Siwyyn

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 898
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 897
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 23
pieczywowewiadrze
pieczywowewiadrze
18 godz. i 24 min temu
  • 9
#korsir wziął się do roboty ALE ...

kurs rozpoczęty


audi "naprawione"
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 15 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 4
@pieczywowewiadrze: mam go w ch*ju, dałem unsuba. Frajerem nie będę i nie będę oglądał w kółko tego samego od kilku lat
  • Odpowiedz
zdzichu-zestrychu
zdzichu-zestrychu
zdzichu-zestrychu
20.06.2026, 14:13:28
  • 6
#kikiswiat Adrian herbu Dobry Druciorz z kobitom wyczuli piniondz.Ale jake byznesmeny taki sam bedzie PINIONDZ 👍💪👊🤣
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 21.06.2026, 04:40:16 via Wykop
  • 0
@zdzichu-zestrychu: patrząc na ilość wyświetleń to szału nie ma, chyba nie na takie coś liczyli :P
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 16.06.2026, 15:09:05
  • 3
#kikiswiat "Rodzina znanego youtubera zaraziła się nosówką, po zjedzeniu poziomek znalezionych nieopodal siedliska..."
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzesiex
grzesiex
17.06.2026, 07:37:25 via Wykop
  • 1
@Siwyyn: dlatego Przemek zawsze w lateksie wskakuje!
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 15.06.2026, 17:35:18
  • 5
#yanek "osadnik z odbytu"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAJAnek
JAJAnek
15.06.2026, 18:50:09 via Wykop
  • 7
@Siwyyn: on jak się za coś bierze to na serio na 15% tylko. Rozebrał sprzęcik tylko tak nie do końca, w sumie to tylko rozkręcił, wyjął płytki i koniec- nie ma umiejętności, nie ma narzędzi, nie ma mózgu. Niczego nie rozdzielił a powołuje się na Osadnika do którego mu lata świetlne brakuje.

Zayważcie też, że w opisie z "robienia"sauny sam się wysprzeglił że tylko pomagał ją robić 🤣🤣🤣.
  • Odpowiedz
TonyMalin
TonyMalin
16.06.2026, 03:28:39 via Wypiek
  • 6
@JAJAnek żadnego ważenia, wyliczenia, podsumowania tylko meh nie opłaca się. Mówił że ciekawi go jak to jest zbudowane a po zdjęciu plastików już wiedział że działanie tej maszyny zostanie dla niego czarną magią.
Dając w tytule nazwę osadnik liczył że koleś się do niego odezwie lub uda mu się ukraść część widowni. Rozpaczliwe szukanie zasięgów.
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 13.06.2026, 04:24:36
  • 9
#kikiswiat Przemo może zacierać ręce...bo nie zatrze...
Siwyyn - #kikiswiat Przemo może zacierać ręce...bo nie zatrze...

źródło: Screenshot_20260613_062218_YouTube Morphe

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzegorz710
grzegorz710
11.06.2026, 20:33:29
  • 3
#korsir a gdzie jest Lech?? Zniszczyliście najlepszą postać z tego uniwersum
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 12.06.2026, 09:39:41 via Wykop
  • 3
Lechu było widać, że ma w------e i chce odpoczywać, a nie słuchać w kółko jak dwóch głupków nagrywa się naprzemiennie.
  • Odpowiedz
betttti
betttti
09.06.2026, 13:20:17
  • 3
#kikiswiat Ludzie, co z wami?

Dlaczego muzyczka Jasia nie została przez nikogo skomentowana? Toż to przecież była uciecha dla ucha 🤭

AI powinno się wstydzić, że nie tworzy tak wspaniałej muzyki!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 09.06.2026, 17:27:50 via Wykop
  • 0
@betttti: on powinien komponować muzykę dla #yanek aka #gejzpasji
  • Odpowiedz
lskx
lskx
07.06.2026, 18:04:10
  • 7
#yanek
https://yanek.billy.com.pl

Cześć, kilka dni temu wrzuciłem bota zrobionego pod Waszego (nie znam uniwersum), ale wychodzi na to, ze bohater tagu nie usuwa komentarzy, albo robi to doslownie momentalnie, bo aktualizacja jest co ok. 60 minut.
Niemniej, trafił się pierwszy odstrzelony ;).
lskx - #yanek 
https://yanek.billy.com.pl

Cześć, kilka dni temu wrzuciłem bota zrobi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 08.06.2026, 15:02:47 via Wykop
  • 0
@lskx: może dla #kikiswiat zrobisz podobne cudo? :P
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 09.06.2026, 10:33:53 via Wykop
  • 1
@lskx: kanał ma duży, na wykopie ma grono zaciekłych komentatorów, bo kontent swoimi "talentami" potrafi zrobić zabawny. A na yt ma grono wyznawców którzy złego słowa powiedzieć nie dadzą:)
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 07.06.2026, 17:05:35
  • 9
#yanek papierowe wkłady do Air fryera to prawdziwy gejczeńczer!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tralala101
tralala101
tralala101
07.06.2026, 17:08:55 via Wykop
  • 6
@Siwyyn: Dopiero będzie się działo, jak trafi na najlepsze wkłady, jakich kiedykolwiek używał.
  • Odpowiedz
SOULFLY
SOULFLY
SOULFLY
07.06.2026, 19:32:53 via Wykop
  • 2
@tralala101: Torf.
  • Odpowiedz
rzeznikmax
rzeznikmax
03.06.2026, 22:12:53
  • 8
#kikiswiat ale gówniak p------y, wydupcył wszystko z pizzy i samo ciasto zeżarł XZXDDDDD a właściwie to nie zeżarł tylko skubnął kawałek i zostawił czyli całe danie poszło do śmieci za moich czasów jakbym tak przy ojcu narzekał że mi nie smakuje to co mi podstawił pod mordę to by mnie jeszcze tak z----ł że bym to wciągnął aż by huczało, a taki szympek nie będzie a ojciec jeszcze lody w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 04.06.2026, 07:23:14 via Wykop
  • 0
@rzeznikmax: za to o----ł z 6 gałek lodów. To jak mu się miało chcieć jeść
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 03.06.2026, 16:58:27
  • 1
#kikiswiat łyski biły się jak Przemo z Kasią:D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
03.06.2026, 15:09:20
  • 22
#yanek

Cześć,
nie jestem w uniwersum, nie mam pojęcia o co chodzi, ale odezwał się do mnie użytkownik @krzychuu3 czy mogę rozszerzyć mój projekt na Waszego podopiecznego.

Zrobiłem
lskx - #yanek 

Cześć, 
nie jestem w uniwersum, nie mam pojęcia o co chodzi, ale odez...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 03.06.2026, 16:01:01 via Wykop
  • 0
Jestem ciekaw rezultatów. Bo po wczorajszym filmie, albo nikt mu tego gówna nie komentuje albo ostro usuwa bo tylko kilka komentarzy...
  • Odpowiedz
Keermit
Keermit
Keermit
29.05.2026, 12:29:55
  • 0
#korsir @Korsir a gdzie bonusowy odcinek?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 29.05.2026, 12:34:10 via Wykop
  • 4
Nie chciało mu się robić, skoro standardowe wypociny mają wystarczająco wyświetleń
  • Odpowiedz
Komert
Komert
27.05.2026, 10:32:15
  • 0
#kikiswiat #offtop
Dopóki nie spojrzałem na wiek człeka i model motocykla to brzmiało śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komert - #kikiswiat #offtop
Dopóki nie spojrzałem na wiek człeka i model motocykla to...

źródło: 18338

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 27.05.2026, 10:44:59 via Wykop
  • 2
@Komert: Kamil jak przystało na prawdziwego katolika, prędkości nie przekracza.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher
17.05.2026, 08:45:25
  • 9
#kikiswiat P--o żywiec 12,5%. Jakie mocne - mówi kiki. Zawsze mnie bawi jego kompletny brak wiedzy takiej życiowej, takie nieogranięcie kompletne. Targa piasek za tym busem, zajedzie skrzynię za chwilę, zapłacił by kilka złotych i wywrotkę zamówił, nie, po co, lepiej skrzynię biegów remontować. Szok co za jełop.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 18.05.2026, 16:21:58 via Wykop
  • 2
@Mooher: jaki kąt ma butelka?
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
17.05.2026, 12:14:25
  • 4
kiedy musisz uciekać ze swoim kebabem z Wrocławia bo jakiś youtuber mówił co mu nie smakowało i co lepiej zmienić xDDD
tymczasem inne lokale jakość działają w takim wrocławiu xddd

nie ma to jak zbudować swojej sieci na bazie zasięgu pierwszego filmu i totalnie olewać biznes bo jedyne jaki jest target - WIĘCEJ LOKALI! LOKAL W KAŻDYM MIEŚCIE! DUŻO! WIĘCEJ! + szczucie cycem to miałbyć klucz do rolek które miały promować kebaba
eSUBA94 - kiedy musisz uciekać ze swoim kebabem z Wrocławia bo jakiś youtuber mówił c...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 17.05.2026, 14:42:43 via Wykop
  • 7
Ten nowy projekt to onlyfans?
  • Odpowiedz
lotnik-13d
lotnik-13d
lotnik-13d
17.05.2026, 06:54:17
  • 30
#korsir początek roku Dzban mówi teraz biorę się za dokończenie Pajero Busa i wszystkich projektów i kupienie rancza 🤣🤣🤣. Koniec maja bus jak stał tak stoi Pajero sprzedane bo sobie nie dał rady Rancza nie ma bo chciał by za darmo obok domu 🤣 Śmmieje się z Michała Gdzie Michał ma poważną firmą potrafi wszystko zrobić i nie mieszka u mamusi 🤣Musi mieć teraz catering bo po awanturze o prąd
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 17.05.2026, 10:40:45 via Wykop
  • 1
@sokol_millennium: kolorystycznie pasuje
  • Odpowiedz
Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 17.05.2026, 06:53:16
  • 5
#odyn to beton, tak jak #kikiswiat oni nie robią tego specjalnie....
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn
Autor
17.05.2026, 10:28:38 via Wykop
  • 7
@robertz86: stopił dmuchawę jak rozprowadzał ciepło z palników gazowych, utopił drona, utopił nemo, wkręcił sznurek od bluzy w dmuchawę... ogólnie masakra
  • Odpowiedz
Halinek11
Halinek11
Halinek11
14.05.2026, 15:15:59
  • 0
#korsir a jak to u was wygląda? Ja z sentymentu w te 25 sekund przejrzę nowe wysrywy- niech mu sie wiedzie

Wypoki dajcie znać, nie czy oglądacie, ale jak szybko skupujecie ostatnie wysrywy pana korsira

  • 3/4 skipy i po odcinku 26.6% (34)
  • 5/8 skipów i po odcinku 27.3% (35)
  • Wchodzę i jak widzę jego twarz wychodzę 14.8% (19)
  • Nie oglądam-gunwo mnie obchodzi film pod bozeny 31.3% (40)

Oddanych głosów: 128

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 14.05.2026, 17:38:23 via Wykop
  • 3
Ostatnio jeszcze trochę przewijałem, ale po powrocie z Włoch i dalszym zapętleniu w nagrywaniu gówna nie oglądam.
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
13.05.2026, 10:03:00
  • 4
#korsir
FunkyMonkey - #korsir

źródło: IMG_1765

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siwyyn
Siwyyn
Siwyyn 13.05.2026, 18:14:27 via Wykop
  • 15
Grubego nie da się już całkowicie oglądać. Można ewentualnie poczekać na jakiś wyjazd, o ile do niego dojdzie. A tak to ma wyjechane w widzów i ciągle to samo napierdziela
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Konto Prywatne

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking