
80 lat temu odbyła się londyńska Parada Zwycięstwa. Bez Polaków.

8 czerwca 1946 roku Londyn świętował zwycięstwo nad III Rzeszą. Przez ulice miasta maszerowali Amerykanie, Kanadyjczycy, Australijczycy, Francuzi, Hindusi, Brazylijczycy, żołnierze z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dlaczego nie było Polaków.
z- 74
- #
- #
- #
- #
- #
- #














