Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nethiu

Nethiu

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3458
  • Znaleziska 1194
  • Mikroblog 2264
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Cygan_Edek
Cygan_Edek
11.11.2024, 15:32:50
  • 0
Cześć Mireczki,

w jaki sposób estetycznie zamaskować wystające ze ściany przewody do instalacji alarmowej? W całym domu mam powyprowadzane przewody do czujek oraz sterowników od alarmu, ale narazie nie planuję, nie wiem czy w ogóle będę zakładał alarm. Głupotą byłoby je ucinąć, chciałbym je jakoś estetycznie zamaskować, ale nie mam żadnego pomysłu. Myślałem o czymś ala kontakt, ale nic podobnego nie znalazłem.

#remontujzwykopem #remont #budownictwo #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 11.11.2024, 15:37:54 via Wykop
  • 0
https://allegro.pl/oferta/puszka-instalacyjna-kinkietowa-podtynkowa-z32-mala-10496210532
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.11.2024, 10:25:54
  • 14
A to w sumie ciekawe. Ja, żeby przebudować wjazd i zająć dosłownie 30 centymetrów jezdni, muszę zrobić projekt tymczasowej organizacji ruchu, zatwierdzić go na policji, w starostwie, postawić znaki i zabezpieczyć teren, oczywiście płacąc przy tym za 'zajęcie pasa'.

Będąc dużą firmą stawiam żurawia gdzie chce, dwa pachołki i mam wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budujzwykopem #remontujzwykopem #budowadomu #samochodoza
ATAT-2 - A to w sumie ciekawe. Ja, żeby przebudować wjazd i zająć dosłownie 30 centym...

źródło: image

Pobierz
ATAT-2 - A to w sumie ciekawe. Ja, żeby przebudować wjazd i zająć dosłownie 30 centym...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 11.11.2024, 13:00:51 via Wykop
  • 0
@lukasz-szwach: wyrwac pilot do sterowania operatorowi i niech sam dzwoni na policje
  • Odpowiedz
Urbann
Urbann
11.11.2024, 12:47:18
  • 0
Gdzie kupię dokładnie taki wspornik do dna szuflady? To się nazywa "kształt U", czy może ma jakieś kosmiczne oznaczenie typu "kształt XYZ-789"?

Przeszukałem sklepy online i Allegro, nigdzie nie ma dokładnie takiego, a bardzo mi zależy. Nawet w salonie meblowym gdzie była kupowana komoda używają teraz jakichś innych (╥﹏╥) Może głupie pytanie zadaję, ale nie znam się totalnie

#remontujzwykopem #majsterkowanie #kiciochpyta
Urbann - Gdzie kupię dokładnie taki wspornik do dna szuflady? To się nazywa "kształt ...

źródło: temp_file2050884448289175908

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 11.11.2024, 12:58:07 via Wykop
  • 0
@Urbann: https://www.fitberg.com/listwa-wzmacniajaca-dno-szuflady-typ-victor-p3477 jedynie cos takiego udalo mi sie znalesc
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem
08.11.2024, 18:19:21
  • 4
Hej #hydraulika #remontujzwykopem czy profesjonaliści mają jakieś gumowe nasadki na klucze by nie obrysować baterii/rurek ?
Mojego kranu nie szkoda ale jakbym miał jakiś lepsiejszy to by mi żal było po dokręceniu xD
niebadzogrem - Hej #hydraulika #remontujzwykopem czy profesjonaliści mają jakieś gumo...

źródło: PXL_20241107_215133667

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 08.11.2024, 21:12:47 via Wykop
  • 0
@niebadzogrem: https://allegro.pl/oferta/knipex-oslony-nakladki-na-szczeki-do-szczypiec-87-09-250-v01-3kpl-6sztuk-16608457912
  • Odpowiedz
heksengerg
heksengerg
08.11.2024, 14:30:57
  • 0
#remontujzwykopem
heksengerg - #remontujzwykopem

źródło: temp_file1726637700306720406

Pobierz

Co sądzisz o tej wycenie?

  • Tanio. 28.6% (6)
  • W porządku. 14.3% (3)
  • Drogo. 57.1% (12)

Oddanych głosów: 21

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 08.11.2024, 14:36:44 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kaeres
kaeres
07.11.2024, 20:53:00
  • 0
Mirki podpowiedzcie mi czy tym można regulować temperaturę? to czerwone cos tam sie kręci ale efektów to raczej nie widzę. #budownictwo #grzejniki #kaloryfer #pytaniedoeksperta #remontujzwykopem
kaeres - Mirki podpowiedzcie mi czy tym można regulować temperaturę? to czerwone cos ...

źródło: IMG_1020

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 22:00:46 via Wykop
  • 0
@kaeres: kryzy raczej nie zmieniaj. Widze że nowy grzejnk. Pod kaloryferem zawory odkrecone na maxa?
  • Odpowiedz
villager
villager
villager
07.11.2024, 18:08:37
  • 1
Mam wentylację w łazience a za ścianą łazienkę sąsiada jako odbicie lustrzane.
Normalnie jest przelot wentylacji z jednego mieszkania do drugiego, żadnego wyciszenia, nic.

Czy to jest normalne? Spotkaliście się z takim czymś?
Co innego z mieszkań niżej jak się niesie ale to już kompletna patologia.
Wyciszać to na własną rękę jakoś czy próbować reklamować u dewelopera?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 19:04:21 via Wykop
  • 0
@Wychwalany: głośnik przy rurze i dobra muzyka. Sami pozapychają :)
  • Odpowiedz
rKle
rKle
07.11.2024, 15:05:09
  • 0
Jaka polecacie tarcze do ciecia drewna do szlifierki kątowej?
Do ciecia gałęzi i desek.
(fota dla zasięgu)
#remont #dom #budowadomu #remontujzwykopem
rKle - Jaka polecacie tarcze do ciecia drewna do szlifierki kątowej?
Do ciecia gałęzi...

źródło: Screenshot 2024-11-07 at 15-57-24 Tarcza łańcuchowa do szlifierki kątowej TEST Konkurs Nagrody!!! Cięcie i szlifowanie drewna - YouTube

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 15:10:09 via Wykop
  • 15
@rKle: dla własnego bezpieczeństwa - żadna
  • Odpowiedz

472

Zakaz srania w lesie. Dobitny komunikat do odwiedzających

Zakaz srania w lesie. Dobitny komunikat do odwiedzających

Zakaz srania w lesie. Dobitny komunikat do odwiedzających. Zdjęcie pojawiło się na turystycznej facebookowej grupie Kark

Ledzeppelin
z
24jgora.pl
dodany: 06.11.2024, 12:21:56
  • 136
  • #
    gory
  • #
    karkonosze
  • #
    turystyka
  • #
    heheszki
  • #
    jeleniagora
  • #
    karpacz
Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 05:32:45 via Wykop
  • 1
@sargento: przeciez to normalne. Chodzę po górach i nie raz zdarza się że trzeba zejść ze szlaku wykopać dołek i się wysrać.
Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 13:19:26 via Wykop
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: po szlakach których chodze bardzo żadko są schroniska..
Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 13:44:35 via Wykop
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: no raczej w okolicach schroniska nikt nie sra po lasach to logiczne. W wielu miejscach byłem i bardzo rzadko się zdarza żeby było n------e na szlaku, Chyba że mówimy np. o drodze na Rysy od strony słowackiej to tam można powiedzieć że n------e równo ale to Słowacy wkońcu.
AlexBrown
AlexBrown
06.11.2024, 21:44:49
  • 0
Z czego wynika to, że woda z kranu raz kapie, raz nie? Kurek jest cały czas zakręcony na maksa. Zmienia się też częstotliwość kapania. Raz co minutę, raz co 15 sekund, czasami w ogóle nie kapie. Właściciel mieszkania będzie wzywał mechanika, żeby zakręcić zawory od gorącej wody w całym bloku (są zablokowane, ani drgną), bo inaczej przecież nie da się wymienić uszczelek w kranie. Ale będzie mi trochę głupio, jak majster przyjdzie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 07.11.2024, 05:20:05 via Wykop
  • 2
@AlexBrown: przekaż właścicielowi że do tego typu usterek lepiej wezwać hydraulika bo mechanik może nie ogarnać
  • Odpowiedz
krzychummm
krzychummm
05.11.2024, 15:56:06
  • 0
Pytanie ile teraz płaci się pomocnikowi przy remontach za godzinę w Warszawie??

Przynieś, wynieś, pozamiataj skuwanie, skrobanie, wynoszenie gruzu itp.

#praca #pytanie #pytaniedoeksperta #warszawa #dzialalnoscgospodarcza #remontujzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 05.11.2024, 17:32:01 via Wykop
  • 1
@krzychummm: ja płace zazwyczaj 20zł/h na reke dla prostych czynności do 40zł/h jak ktoś już samodzielnie ogarnia tematy typu szpachlowanie itp.
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu 05.11.2024, 17:36:10 via Wykop
  • 0
Przykładowo za wyniesienie 7 taki worków. Chopcy dostali po 2 stówki na łebka a było ich dwóch. Nosili pełne 8 h z pierwszego pietra.
Nethiu - Przykładowo za wyniesienie 7 taki worków. Chopcy dostali po 2 stówki na łebk...

źródło: IMG-20240627-WA0000

Pobierz
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu 06.11.2024, 05:29:36 via Wykop
  • 0
@NieRozumiemIronii: takie są realia niestety. To nie są te mityczne stawki po 10k na miesiąc gdzie głupi ludzie płacili januszom biznesu za czasów pandemii. Prawda jest taka że rynek budowlany się kurczy. /Brak inwestycji w Polsce jest strasznie zauważalny na moim podwórku. W tym roku miały powstać trzy duże osiedla ok 100 domków ale prace wstrzymano. Ehhh wszystko zaczyna przypominać po woli 2008r
  • Odpowiedz
jombsik
jombsik
05.11.2024, 11:37:13
  • 1
Jakbyście mogli zwrócić postać i odzyskać primo to kto by to był?
Navia - nudna postać, nudny gameplay i żywioł. I nie wiem, może robię coś źle, ale nie czuję żeby kręciła jakiś super dmg. Jedyny plus to, że dobrze sobie radzi w geo-contencie. Do tego chce wiele postaci, które chcą też inne teamy np. Bennet/XL.
Alhaitham - niewygodne rotacje, niewiele wnosi do teamów, wolałbym pullować po konstelacje Nahidy i ewentualnie z
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 05.11.2024, 13:45:09 via Wykop
  • 3
@jombsik: nikt :D Udało mi się zebrać wszystkie postacie i można powiedzieć że jeden z celów osiągnłem :) Poza tym jednym gram a inne traktuje jakos postacie kolekcjionerskie :)
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu 05.11.2024, 17:25:05 via Wykop
  • 1
@jombsik: vip + weelkin gram od 1 miesiaca gry. Wszystko 100% questy, mapa, achivmenty max
  • Odpowiedz
masiej
masiej
04.11.2024, 22:39:18
  • 0
jakie opinie macie na temat paneli od weninger oraz berryalloc? #budownictwo #remontujzwykopem #podloga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 05.11.2024, 05:21:24 via Wykop
  • 0
@masiej: jodelka de lux weninger, reklamacja nie składała się zamki do niczego. Panele z kartonu
  • Odpowiedz
kermirz
kermirz
kermirz
04.11.2024, 19:06:55
  • 0
Witam Panstwa,
Wlasnie wybieram farbe do nowego domu, musi byc biala, oraz dosc odporna na brud (mozliwosc mycia sciany), bo male dzieci here oraz pies ktory sie pluje. Zastanawiam sie na tekkurila optiva 5 oraz fast architekt 300.

Biore po 200 zl i slucham Panstwa

https://tikkurila.pl/produkty/tikkurila-optiva-matt-5
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 04.11.2024, 19:15:10 via Wykop
  • 0
@kermirz: olejną pomaluj, bedziesz mógł karcherem myć ściany. Sufity też myjesz?
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu 04.11.2024, 19:47:14 via Wykop
  • 0
@kermirz: na twoim miejscu zastanowił bym się nad impregnacją ścian bezbarwnym lakierem matowym. Farba to farba, lakier ci stworzy powłokę odporną na wilgoć i wtedy możesz sobie te ściany myć jak już się tak uparłeś
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
  • Strona 8 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.04.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking