Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nethiu

Nethiu

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3458
  • Znaleziska 1194
  • Mikroblog 2264
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

508

Młodzieżówka konfy chce kary śmierci za aborcje.

Pokaż treści 18+

Młodzieżówka konfy chce kary śmierci za aborcje.

I ogłaszają to na oficjalnej konferencji w sejmie.

TenXen47
z
x.com
dodany: 05.12.2024, 15:23:07
  • 246
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazkatoli
Nethiu
Nethiu 05.12.2024, 17:49:14 via Wykop
  • -6
@Turin89: masz racje, za aborcją są te które zachodzą co tydzień. Dorze że to promil w stosunku do naszego narodu.

1879

CBA weszło do Lux Veritatis. To fundacja ojca Rydzyka

Pokaż treści 18+

CBA weszło do Lux Veritatis. To fundacja ojca Rydzyka

Funkcjonariusze CBA weszli do fundacji Lux Veritatis. - Agenci zabezpieczają dokumenty

konkarne
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 05.12.2024, 11:03:09
  • 364
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
Nethiu
Nethiu 05.12.2024, 17:46:10 via Wykop
  • 0
na kawe i herbatę wpadliśmy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szemiques
Szemiques
05.12.2024, 14:08:10
  • 0
Który producent farb lepszy? Farba ceramiczna do sypialnio-gabinetu, kolory w jakie celujemy to butelkowa zieleń i ecru. Najlepiej żeby miała dobre krycie, była jednolita i nie zostawiała smug
#remontujzwykopem

Jaka farba ceramiczna

  • Magnat 66.7% (12)
  • Beckers 33.3% (6)

Oddanych głosów: 18

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 05.12.2024, 17:44:02 via Wykop
  • 0
@Szemiques: żadna, sory ale te farby co wymieniłeś to bieda opcja przy wyrazistym kolorze4\
  • Odpowiedz
Daro_
Daro_
Daro_
04.12.2024, 21:59:51
  • 0
Mirki, mam korytarz 1,30 x 4,8, wcześniej była na suficie boazeria więc zerwałem i chce zrobić sufit z gk jednoppziomowy. Mam dwie opcje:
1. Dać ud30 naokoło, a środkiem dać 2x CD60 o długości 4,8 po 45cm od ścian montowany na ES, a potem płyty gk kręcić do ud i do tych cd60 w poprzek cd. . Przyznam że tak mi najlepiej pasują otwory które są w stropie po boazerii. Wiem że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 05.12.2024, 05:34:33 via Wykop
  • 0
@Daro_: opcja nr 2 ale dokłądasz cd główny i robisz sufit krzyżowy wtedy masz 6 Es'ów na 20/80/160/240/320/400/460 i wtedy jest ok
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
03.12.2024, 17:29:08
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 03.12.2024, 18:17:21 via Wykop
  • 1
@Smarek37: mnie śmieszy najbardziej jak ktoś łapki z puszek do karton gipsu wykreca xD
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
27.11.2024, 12:43:18
  • 3
#kapitanbomba #heheszki #walaszek #remontujzwykopem
murison - #kapitanbomba #heheszki #walaszek #remontujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 27.11.2024, 18:03:20 via Wykop
  • 1
@murison: przy lampie smugowej tak wyglada 99% tynków tych igłą pod malowanie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.11.2024, 19:07:57
  • 2
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem na samym początku przygody z budową domu. Projekt od architekta gotowy, wszystko opisane od a do z, mam gotówkę na koncie więc w żadne kredyty nie potrzebuję się bawić - tylko znaleźć ekipę. Aktualnie nie mam żadnych wymagań co do terminu, technologie najbardziej podstawowe i najszerzej wykorzystywane, 0 egzotyki, projekt tak prosty jak to tylko możliwe. Jest końcówka listopada czyli już po sezonie, ale na wysłane dokładnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 26.11.2024, 19:18:17 via Wykop
  • 4
@Catmmando: Twój stary gumki nawet nie umiał obsłużyć i wyszedłłeś ty. Jak widzisz z klawiaturą nie mam problemów.
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu 26.11.2024, 19:27:56 via Wykop
  • 9
@piotre-gie: powiedz mi to w twarz jak bedziesz mi kawe na stacji podawał
  • Odpowiedz
Its-a-Me-Luigi
Its-a-Me-Luigi
25.11.2024, 23:05:08
  • 1
#mieszkanie #wykonczenia #remontujzwykopem #remont #ogrzewanie

Czy orientujecie się jak wygląda proces zmiany grzejnika na ogrzewanie podłogowe w bloku? Mówię o sieci miejskiej. Czy potrzebna jest jakaś zgoda spółdzielni albo coś w ten deseń?

Blok póki co się buduje, pytałem dewelopera o zmiany lokatorskie, ale niestety tego nie przewidują.

Chciałbym uniknąć grzejników
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 26.11.2024, 05:43:42 via Wykop
  • 0
@Its-a-Me-Luigi: wszystko zależy od typu ogrzewania jaki bedzie w bloku. To nie jest tak że se rurki w podłoge wkujesz i bedzie git
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82
25.11.2024, 16:08:18
  • 0
Pytanie do kogoś kto zajmuje się remontami. Rok temu położyłem gładź GTA na ścianach i suficie w jednym pokoju, nie wyszło dobrze pod lampą i teraz mam zamiar poprawić również GTA. Czy mam tylko zwilżyć ściany wodą jak jest w instrukcji, czy jednak zmieszać z gruntem i wodą 50/50? i na to kłaść gładź? Oczywiście była szlifowana.

#remontujzwykopem #mieszkanie #budowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 25.11.2024, 16:30:12 via Wykop
  • 1
@kaszanka_z_cebulka82: zdajesz sobie sprawe że tej zagruntowanej warstwy nie wyszlifujesz ? Będziesz musiał zrobić znowu dwie pełne warstwy na to co masz,
  • Odpowiedz
Tomji
Tomji
Tomji
25.11.2024, 14:29:03
  • 0
Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę robił remont generalny mieszkania, wszystko trzeba zrobić( ͡º ͜ʖ͡º). Nie znam się, ale chcę się nauczyć( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Na początek chcę zbić tynki. Jakie urządzenia byście polecali?
Najlepiej chyba z MediaExpert, bo tam jeszcze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 25.11.2024, 14:53:17 via Wykop
  • 1
@Tomji: https://mistama.com/mlot-kujacy-gsh-3-e-bosch-sds-plus-klasa-3kg.html
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu 25.11.2024, 16:27:59 via Wykop
  • 1
@johny-kowalski: szkoda sprzętu. Młoto wiertrka ma opcje podkuwania a nie ciągego kucia. Ten młot który mu poleciłem jest lekki i bez problemu tynki ogarnie. Używam go ok, 5 lat i 0 awarii. Wcześniej probowałęm z parksidem bo promocja była ale roleciał się po godzinie pracy.
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
24.11.2024, 17:38:31
  • 0
jest jakaś darmowa apka na ipada do projektowania wnętrz 3d? może być nawet z reklamami, bo nie jestem studentem architektury i potrzeba mi tylko do jednorazowego użytku, bo chciałam jeden pokój zaprojektować, ważne tylko żeby na wstąpię nie kazała płacić

#pytanie #wystrojwnetrz #projektowanie #remont #remontujzwykopem #aplikacjemobilne #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 24.11.2024, 19:54:14 via Wykop
  • 1
@Zoyav: a ja jestem budwlancem od 30 lat i tez za darmo nie ma aplikacji. W auto cadzie zaprojektujesz wszystko na licenci studenckiej.
  • Odpowiedz
mavio0zo
mavio0zo
mavio0zo
24.11.2024, 19:08:38
  • 0
Ma ktoś blat kuchenny kompaktowy/HPL z castoramy?

Bardzo podoba nam się dąb amondi tylko pytanie jak z jego jakością i odbornoscia na zarysowania bo tutaj są różne opinie a cenowo dość sporo przebija blaty laminowane.

Ma ktoś i powie coś więcej na ten temat?

#remontujzwykopem #kuchnia #remont #stolarstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu 24.11.2024, 19:50:59 via Wykop
  • 0
@mavio0zo: mam w kuchni i jest ok reszte co zostala mam w piwnicy jako stol warsztatowy i jest nie do zajechania
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18
  • Strona 5 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.04.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking