Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nadzianynadzieja

Nadzianynadzieja

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2829
  • Znaleziska 1543
  • Mikroblog 1286
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8

536

Dawid Ogrodnik: To nie wstyd przyznać, że walczy się z depresją

Dawid Ogrodnik: To nie wstyd przyznać, że walczy się z depresją

23 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji na swoim oficjalnym koncie na Instagramie popularny aktor Dawid Ogrodnik zamieścił post, w którym przyznał, że sam także zmaga się z tą chorobą.

aleteia_pl
z
pl.aleteia.org
dodany: 26.02.2020, 15:16:28
  • 187
  • #
    polska
  • #
    depresja
  • #
    psychiatria
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
  • #
    medycyna
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:32:38
  • -7
@Purple: też tak uważam. Natomiast brzydzi mnie nadużywanie słowa depresja i przypisywanie jej sobie przez każda z-----a jednostkę.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:33:17
  • 5
@megastulejka: w komiksach
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:34:15
  • 6
@aardwolf: zapomniałeś dodać, że twoim zdaniem.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:39:23
  • -1
@Abomination: no trzeba przecież d-----c jakos tym co mają lepiej niż ty.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:40:11
  • -4
@AnulkaS34d: biedra?
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 14:48:03
  • 0
@BartMikoCom: bywam ze 2 razy w roku ale raczej nie ma nadreprezentacji macho
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 17:40:24
  • 0
@BartMikoCom: czyli są ewidentną mniejszoscia
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 28.02.2020, 11:24:56
  • -3
@HAL__9000: ale chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. Ja bardzo współczuję wszystkim chorym, ba sam się borykam że swoimi demonami. Ja mam na myśli, że zjeby przypisują sobie jako wymówkę. I tak ktoś wstanie gorzej albo ma gorszy dzien i pyk o Boże ja mam depresje o panie jak cierpię. Zwyczajnie robi się brzydka moda na depresję.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 20:06:57
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

543

Pracownicy z Polski jak niewolnicy. Oskarżeni przed sądem

Pracownicy z Polski jak niewolnicy. Oskarżeni przed sądem

Przed sądem w Stuttgarcie ruszył proces pary, która zmuszała pracowników sezonowych z Polski do niewolniczej pracy. Nie tylko mieli dostawać głodowe stawki, ale również pracować w nieludzkich warunkach. Oskarżony właściciel niemieckiego gospodarstwa twierdzi, że czuje się niewinny.

k-kowal
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 26.02.2020, 18:07:02
  • 62
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    praca
  • #
    niewolnictwo
  • #
    pieniadze
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 18:04:20
  • -1
@Kotniepies: no ale trochę mało adekwatny przykład podałeś.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 18:12:10
  • -1
@Kotniepies: zresztą c--j wie co siedzi komuś w głowie jak jest tak stłamszony.

1044

Niesamowity kontrast dwóch marszy: Pro-Life vs. Pro-Abortion

Pokaż treści 18+

Niesamowity kontrast dwóch marszy: Pro-Life vs. Pro-Abortion

Te dwa marsze ukazują konflikt dwóch różnych światopoglądów.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 26.02.2020, 19:30:47
  • 510
  • #
    swiat
  • #
    aborcja
  • #
    zycie
  • #
    marsz
  • #
    lewica
  • #
    prawica
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:52:00
  • -2
@Oh_hi_Mark: nawet nie staraj się.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:53:29
  • 0
@PlonacaZyrafa: chyba wpoltyce czy niezaleznej
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 09:03:09
  • 0
@Oh_hi_Mark: bo już np widzialem jednego co ci na poważnie odpisywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie trafia do nich co w ogóle pokazujesz więc marny trud ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PanMaglev
PanMaglev
27.02.2020, 08:26:08 via iOS
  • 0
Mam 16 cm.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 27.02.2020, 08:27:38
  • 0
@PanMaglev: tak to jest jak się z kręgosłupem mierzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziki_Nomad
Dziki_Nomad
Dziki_Nomad
26.02.2020, 19:22:57
  • 29
#humorobrazkowy #boomer #zoomer #heheszki #nostalgia
Dziki_Nomad - #humorobrazkowy #boomer #zoomer #heheszki #nostalgia

źródło: comment_1582744926IprAgxoeks1FHm9HjyDNDK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 26.02.2020, 19:40:47
  • 2
@Dziki_Nomad: tak trochę pomieszane
  • Odpowiedz
Brakus
Brakus
26.02.2020, 19:23:22 via Android
  • 3
#nosaczsundajski
#takaprawda
#humorobrazkowy
Brakus - #nosaczsundajski
#takaprawda
#humorobrazkowy

źródło: comment_1582745002Ggarp9iYu05lwvv9ujnHIl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 26.02.2020, 19:38:08
  • 4
@Brakus: to jest bardzo prawdą. I ten błąd pychy każdego, że młodość jest wieczna i na wszystko jest jeszcze czas.
  • Odpowiedz
takietomile
takietomile
25.02.2020, 23:17:11 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 23:17:44
  • 0
@takietomile: nie
  • Odpowiedz

798

TVP tłumaczy się z gróźb wobec Lisa. "Rozmowa była, ale prywatna"

TVP tłumaczy się z gróźb wobec Lisa. "Rozmowa była, ale prywatna"

Dziennikarz TVP mógł zastraszać Tomasza Lisa, bo robił to prywatnie - taka jest linia obrony TVP Jacka Kurskiego w sprawie ataku na naczelnego "Newsweeka". W 2018 r. do Lisa zadzwonił Jacek Łęski: "Piszecie artykuł o Jacku Kurskim, no to teraz się nie dziw, TVP zajmie się twoją rodziną i dziećmi"

Takiseprzecietniak
z
wyborcza.pl
dodany: 24.02.2020, 13:58:18
  • 125
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    tvpis
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 19:23:49
  • 46
@Kodak: ludzi inteligentnych, ale luz ty nie musisz.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 20:45:59
  • 26
@przemq88: Ale tak bez p---------a prawackich troglodytow. Co chciałbyś zanegować? Tylko jak masz mi zamiar odpisać o bracie Michnika, Żydach i lewakach to nawet nie wysilaj się.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 21:23:39
  • 7
@Marcin360V2: Ale żeby myśleć nad jakimś zagandieniem to trzeba mieć jakieś dane wyjściowe. I teraz powiedz mi jeśli chcesz czerpać wiedzę z różnych źródeł to kto w Polsce z dzienników może się równać z wyborcza pod względem (tu cię zdziwię) obiektywizmu i warsztatu? A i tak poważnie kiedy czytałeś wyborcza?
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 21:24:22
  • 9
@krad: a jaki dziennik w Polsce może się z nimi równać pod względem warsztatu i obiektywizmu? I kiedy czytałeś wyborcza?
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 22:05:55
  • 2
@krad: aha, no to super kolezko.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 22:08:53
  • -3
@2xpapanalepiku: ja tam tak to widzę, i uwierz nie jestem zainteresowany sympatyzowaniem z żadną że stron typu PiS, PO, PSL i wszyscy inni.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 22:15:40
  • -3
@2xpapanalepiku: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 06:58:38
  • 2
@Marcin360V2: I takie właśnie znalazłeś tam info jako wiodące? To odgrzeb teraz i pokaz mi. Może być z 3 wydań z zeszłego tygodnia.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 09:49:26
  • 0
@Marcin360V2: Ale dlaczego mnie atakujesz parobku? Daj cos na potwierdzenie swoich słów albo zamknij dupe i tyle. I pamiętaj nie mówimy, że coś napisali. Trzymamy się twojej tezy i zarzutów więc wypadałoby chyba udowodnić?
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 09:51:06
  • -1
@Marcin360V2: I jeszcze jedno istotne. Tusk to nie jest polski patriota?
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 16:42:34
  • 0
@Marcin360V2: Miej k---a jakiś RiGCZ I wykasuj ten wysryw. I ty mi jeszcze piszesz, że dorosły jesteś? To chyba z poważnymi zaburzeniami bo przeciętna dorosła osoba wstydziłaby się zamieścić takie coś zamieścić nawet anonimowo. Przecież ty zawarłeś w tym wpisie wszystkie stereotypu o ludziach jak ty... Wszystkie.
I tylko mała uwaga, przeiez fałszowane wybory to domena drugiej strony barykady. Dobra a teraz nawet nie odpisuj i szoruj tę hektary na
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 17:09:35
  • -1
@Marcin360V2: zobaczysz co będzie jak jaśnie pan przyjedzie a hektary będę n--------e. Ale to twoje plecy i twoja sprawa
Ale jedno masz rację, że mnie coś boli. Oczy mnie bolą od czytania twojego wypierdu.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 17:44:45
  • -1
@Marcin360V2: okej, okej. Jak będziecie tam hektary o--------c to sobie z resztą chłopków możecie opowiadać takie historie.
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 25.02.2020, 18:59:21
  • -2
@Marcin360V2: tak naprawdę to nie żałuj mnie a skup się nad sobą.

1994

Nie żyje wójt gminy Zgierz. Została dotkliwie pobita

Nie żyje wójt gminy Zgierz. Została dotkliwie pobita

W szpitalu w Zgierzu zmarła w poniedziałek wójt gminy Zgierz Barbara Kaczmarek. Kobieta z ciężkimi urazami w wyniku pobicia trafiła do zgierskiej placówki w sobotę. Była w stanie krytycznym. O śmierci Kaczmarek poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

FERDOL
z
fakty.interia.pl
dodany: 24.02.2020, 20:29:42
  • 171
  • #
    polska
  • #
    zgierz
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 22:13:50
  • 5
@Opryskus69: Ładne to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 22:19:20
  • 20
@UberWygryw: I zabolało widzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
VikEros
VikEros
24.02.2020, 09:42:05
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 09:50:47
  • 9
@VikEros: powinni rok gadać przez tel, nie tylko pół roku....
Poza tym to wersja jednej ze stron a życie lubi pokazywac, że warto na obie wersje poczekac.
  • Odpowiedz
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 21:57:36
  • 0
@R187: no jak widzisz kolego wykop uczy, wykop radzi, wykop nigdy cię nie zdradzi.
  • Odpowiedz
Kawazbozowa
Kawazbozowa
24.02.2020, 19:46:23
  • 249
Bez beki, trzymanie zapasów na 2-3 tygodnie nie jest przejawem foliarstwa. Żyjemy w czasach, w których jesteśmy przyzwyczajeni, że gdy czegoś braknie to można w kapciach podejść do żabki czy innego osiedlowego i to dostać od ręki. Wyobraźcie sobie, że z dnia na dzień nie ma takiej możliwości i pozostanie żarcie tynku ze ścian ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#2019ncov #koronawirus #wirus
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 19:48:09
  • 2
@Kawazbozowa: zawsze będzie ktoś kto będzie chciał zarobić i będzie sprzedawał.
  • Odpowiedz
Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja 24.02.2020, 16:21:13
  • 0
#moderacja czy te wiadomości prywatne starsze niż 5 dni to znikają bezpowrotnie czy ja czegoś nie wiem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadzianynadzieja
Nadzianynadzieja
Autor
24.02.2020, 16:30:12
  • 0
@Mystoo: może na tel mam tak z-----e. Sprawdzę na lapku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking